Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Co proběhlo a co se bude dít?
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Vážení, zakládám téma k letošní letní dovolené, poněvadž už je abych tak řekl letos, a tedy nejvyšší čas...

Po poradě s Kronikářem a Pedrem nám vzešly následující dva objekty:

Chata U Myšáka
ětě Chata U Myšáka
Apartmány U Markytánky

Provozovatele těchto objektů jsem kontaktoval za účelem více informací a možného termínu.

To je druhá věc. Zadal jsem dotaz na 4.7. až 11.7. s tím, že nevím, zda by vyhovoval těm, kterých se to bude týkat (nebo kteří by rádi, aby se jich to týkalo), i když se obávám, že moc na výběr nebude.

V záloze je ještě pár dalších "nouzovek" jako:
Pension Romance
Hotel Lípa
Rekreační středisko Spobyt
Chatová osada Karned

Které už přinášejí ovšem subjektivně poměrně dost negativ.

Rád bych názory a připomínky, stejně tak jakmile budu mít odpověď od oslovených, ozvu se.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

Zdar kluci, chata U Myšáka vypadá velice slušně ,ubytování a vybavení vypadá ještě o trochu lepší a novější než ve Strmilově, parkovacích míst se zdá okolo chaty dost :razz: Vzhledem k tomu ,že červenec začíná středou bude odjezd 4.7.2009 ideální a v pondělí bude alespoň jeden státní svátek k dobru :D Já ve škole budu mít alespoň více času na kontrolu školy před prázdninami a připravit třídy na malování atd. :joint: Už se těším na teplo ,zimě ve městě není nic krásného!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Takže od Markytánky už mám odpověď, nejprve odkaz přímo na stránky apartmánů, kde je trochu více info i foto.

Dalších pár snímků z mailu:
Dům e III.jpg
e ap.pokoj 1b.jpg
e dům3.jpg
e dům 5.JPG
Ten snímek "od vjezdu" (Dům e III) je prý starý - už je nová fasáda a je to foto parkoviště, kde se prý "při dobré vůli vejde 10 aut". Nevím, jestli to jen klame, ale přijde mi, že by se jich tam mohlo vejít víc.

K tomu přikládám soubor s ceníkem a dalšími doplňujícími informacemi.
INFO09 UM.doc
(55 KiB) Staženo 248 x
Poněkud blbý je, že dva apartmány jsou odděleně "přes ulici nad restaurací", i když nevím, kolik nás bude... a také ta cena i při využití přistýlek nevychází nic moc, protože nutno připočítat ten příplatek (~250,-/noc, jak kde).
Jinak zahradní nábytek tam je, ohniště také, pozemek vypadá vcelku pěkný.
Ohledně termínu jsem se nic nedozvěděl.

No, můžete se vyjadřovat, jsem zvědav na odpověď od Myšáků, tam to vypadalo přece jen pro nás trochu lépe.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Pedro »

Myšák je super ale nic bych se nezlobil za Markytánku. Takže já bych teoreticky měl vybráno.
Děkuji Ondrejovi za aktivitu. Super.
Pokud by se ještě tedy ozvali na termín, nemuseli bychom váhat. Co ostatní? Co, žádné kopky, parkování, cena slušná.
Jelikož na Silvestru jsme na toto téma také narazili, bude teď hlavní slovo mít Kronikář. Jedna roztelefonovával jednu chatu (osobně se mi moc nezamlouvá kvůli parkování a počtu lůžek) ale druhý zádrhel byl nějaký "italský". Co tedy Kronikář na to?
Zdar. Petr
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Kronicar »

Já jsem to včera prodebatovával s Ondrejem a Myšák u mě byl jasnou jedničkou, ovšem abychom pak nebyli zklamáni! Pakliže tam nebude problém s parkováním a klapne i cena s termínem, asi bych neváhal.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

Zapomněl jsem rovněž poděkovat Ondrejovi za vyvinutou aktivitu ohledně letní dovolené :razz: "Myšák" má hezčí okolí ,tedy větší pozemek,rozdělení pokojů je také vcelku dobré.Zatím to vypadá ,že tento rok se žádnému jezdícímu členovi nenarodí nějaký malý svištík a Pavel KV s Lenkou už by mohli vyrazit na celou dobu,takže odhaduji ,že nás může být i více než ve Strmilově! :lol: Pedro : co si myslel tím ,že Kronikář bude mít hlavní slovo ?! Termín Poděbrad už stačil,jestli letos bude zase takové "teplo" jako loni ,bude muset na kolonádě chodit při" převlecích" v dobovém plážovém oblečku :twisted:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Pedro »

No Kronikář nakusoval nějakou italskou alternativu a co se tedy týče mě, tak dovolenou na obě akce nedostanu, takže se může stát, jestli příjde s nápadem s kterým nás jistě rád seznámí, tak se stane, že polovina lidí pojede tam a polovina tam a zůstane neobsazený Myšák. Osobně bych považoval Strmilov za standardní počet lidí a moc bych se nepřeceňoval, že letos pojede více lidí. Přece jen je pro mě milejší, že když lidi zaplatí zálohu předem a podle toho se objedná počet noclehů. Pokud se někdo rozhodne na poslední chvíli, buď bude muset bydlet vedle nebo čekat zda se nějaké místo uvolní.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Pedro »

Jo a proti Poděbradům nic nemám. Já si ho takhle již rezervoval, když poprvé zazněl termín 18 a hold nikdo tenkrát nic nenamítal. Na pizza párty, když už je polovina věcí rozjednaných je hold pozdě.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
tom
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 21:02
Bydliště: 687 08 Buchlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od tom »

Nazdarek! Obě chaty vypadají v klidu. Ale jak Pedro zmínil, ta "Itálie" to tam trochu motá, obě akce jistojistě nedám.
tom
1970 Fiat 850 Sport Coupe
1971 Fiat 125p
1969 Fiat 850 Special
1969 Fiat 500F
1977 Fiat 127
Naše vozy poskytují vysoký požitek z jízdy již při nízkých rychlostech!
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

Ach tak, druhá dovolená v Itálii, to také nevím ,jak bych to finančně a časově mohl stihnout. Je fakt,že před časem jsem pořád někoho z vás lákal na dovolenou v Itálii,ale spíš pobytovou,pak jsem nakonec jel s Fandovou rodinou autobusem na takovou odpočinkovou dovolenou s malou Verčou.Ondra snil o pořádné cestě až na Sicilii, najet alespoň 6000 km s Fiátkem a doba pobytu alepoň 3 týdny ,aby to stálo za totak ,že by letos do toho šel?!Škoda by byla ,kdyby si obě dovolené přetahovali lidi ,ale to se uvidí :razz: Jinak jsem také pro složení zálohy hned na Výročce a ti zájemci se zaplacenou zálohou budou mít přednostní práva - např. na ubytování,naštěstí"kopky" už nehrozí. :mrgreen:
Pedro
termín Poděbrad byl přece původně schválen na 25.4.,to už jsme si vše vyříkali na Pizza párty :roll: Termín chci dát do kalendáře akcí na Veteran.cz! Jak to vypadá s upoutávkama na akci, které bychom rozmísťovali po vesnicích při projíždění trasy letošních Poděbrad?!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Předseda:
Pokud jsem trochu v obraze, tak tou Itálií je myšlena jedna akce jednoho německého Fiat klubu, ale ta bude probíhat kdoví kdy a kdoví jak, ještě ani oni nemají zveřejněný pevný termín a pokud já jsem to pochopil (z infa na jejich webu), bude to tak víkendový, možná třídenní zájezd - tedy žádná druhá dovolená.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Pedro »

Nechtěl jsem to celé tu rozhazovat. Myslel jsem, že se o tom zmíní Kronikář. Ale mě říkal,že by mohla dopadnout návštěva Turína a to je za mě zase lákadlo, No a nevím, zda automobilka pracuje o víkendu. Mě jde o dovolenou. Takhle krátce po sobě si prostě týden dovolené vzít nemůžu. Takže zaplatím zálohu na letní dovolenou v ČeskoSaském Švýcarsku a budu doufat, že to nějak dopadne.

Upoutávku mám hotovou, prošla schválením Kronikáře a Ondreje a tak jich několik vytisknu. Budou ale jen černobílé.

Zdar. Petr
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Radek »

Pedro píše:
Upoutávku mám hotovou, prošla schválením Kronikáře a Ondreje a tak jich několik vytisknu. Budou ale jen černobílé.
Tak mi to pošli, já to vytisknu v barvě.
Radek
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Takže špatná zpráva, U Myšáků mají po celé prázdniny plno, snad jen v tom týdnu od 27.6. by bylo možná volno na týden, možná jen na čtyři dny, podle toho, kdy začínají školákům prázdniny.
Takže Myšák nic.

Prohlížel jsem tedy znova nabídku Markytánky a tam mi vadí, že tam není žádná (společná) společenská místnost...
("Každý apartmán(=byt) má plně zařízenou kuchyňku, která slouží pro každý apartmán i jako společenská místnost")
...a oproti Myšákům je podstatně vyšší i ta cena - 160,-/noc proti 250,-/za noc je fakt docela rozdíl.

Na termín jsem se z tohoto důvodu také znova neptal. Takže co dál?
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Prošmejdil jsem kde co a našel jsem už jen tohle:
Chata Zátiší v Kytlicích

Společný prostory a okolí vypadají z fotek dobře, pokoje už méně, navíc jsou tam dva osmilůžáky, ale mají aspoň okna :mrgreen:
Cena 180,- os / den - ovšem kapacita je 29 lůžek (což sice stejně jako U Myšáka) a to nevím, jestli bychom zaplnili.
A teď mě napadá, že jiné vaření, než na ohništi nebo formou jejich stravy by tam asi nebylo možné...

Chalupa na horách - Jiřetín pod Jedlovou
Vybavení mi přijde OK, cena dobrá, ale kapacita 16 osob, což by nám naopak nemuselo stačit :total: a podle fotek to vypadá, že tam bude problém s parkováním.

Jinak cokoliv jiného, co jsem kde našel, bylo buď malé, anebo drahé (>300,-/noc).

Do kategorie "nouzovek" přidávám:
Intercamp Mosquito
kde nabízejí kromě chatek a stanů ubytování v nějakých 2-6 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 22 lůžek za 170,-/noc, ale jinak tam moc informací k nalezení není...
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
George_Dka
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: středa 23. červenec. 2008 9:44
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od George_Dka »

Hele ten kemp znám. Tam jsme byli pár dní v srpnu 2005 s Embéčkem. Je to takový průměr, ale docela zajímavý okolí.

Ale my spali ve svým. :D

Obrázek
Fiat 600 D, Fiat 500 Giardiniera, Fiat Topolino, Škoda 1000 MB, Barkas B 1000, Simca 1501 ...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

Ondráši, zkus tedy zjistit ,jestli mají v Mosguitu v našem termínu volno a popř. hned zamluvit, U myšáka to vypadalo lépe ,hlavně to nejbližší okolí,ale zájem je veliký,takže se nedá dlouho otálet :nene: Parkování vypadá dobře a okolí prý je zajímavé :roll:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Pedro »

Já bych se toho nebál. Silvestr ve skvostu lidové architektury, spíše lidové tvořitosti jsme přežili bez úhony i na postelých zapůjčených z basy třetí nápravné skupiny a musím říc, že mě ten stav nikterak neublížil nahradilo to pěkné prostředí a dobrá parta lidí. Takže já remcat nebudu a je mi jedno, jestli to bude kemp nebo Myšák.
Osobně bych se přikláněl za místo soukromí, kde se budeme moci vrtat v našich vozech. Známe se. Ne :-).
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

To Kronicar + Ondrej
náměty:
Jílové- vodní hrad ze 14 stol. přestavěný na renezanční zámek , v r. 1842 upravený na tkalcovnu.
Libouchec - gotický kostel sv. Tří králů přestavěný v 19 stol. zřícenina barokního zámku, roubené usedlosti s hrázděnými patry.
Tisá- letovisko s hotely, penziony a restauracemi,barokní kostel sv. Anny,východistě cest do Tiských stěn. :razz:
Tiské stěny- romantické skalní město,tvořené pískovcovými sloupy,věžemi a stěnami.
Sněžník -přízemní i patrové lidové stavby,kaple z počátku 20. stol.,četné hotely a penziony! :mrgreen:
Maxičky - rekreační osada s hotelem a koupalištěm, barokní sousoší Ukřižování se sv. Jeronýmem.
Děčín-renezanční a barokní zámek,Růžová zahrada, novogotická Stará radnice, + Děčín- Pomokly
Hřensko- rázovitá obec ,vestavěná na úpatí skalního kaňonu,penziony,restaurace,kostel sv. J. Nepomuckého,z r. 1787
Vysoká Lípa- vesnická památková zona , penziony ,restauracemi a autokempem :greenf:
Jetřichovice- vyhlídkové vrcholy - mariina skála, Vilemína stěna, Rudolfův kámen
Srbská Kamenice- dominantní barokní kostel sv. Václava
Růžová - barokní kostel sv. Petra a Pavla r. 1712,zvonice, roubené domy, ,navrchu Petřín zděný větrný mlýn upravený na stylový penzion,
Janov- roubené a hrázděné usedlosti,barokní kaple, větrný mlýn holandského typu


Vzdálenost:Děčín -Hřensko 13km- Vysoká Lípa 13 km- Jetřichovice 18 km- Srbská Kamenice-25 km- Růžová 29 km- Janov 32 km- Děčín 46 km.
Děčín -Děčín Podmokly 1 km- Jílové 8km- Libouchec 13km - Tisá 16km- Sněžník 21 km - Maxičky31 km- Děčín37km-
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Radek »

Ještě jsi "zapomněl" na Kyjov, Studenec, Křížový buk, Trpasličí skálu.... a mnoho dalšího

Kdyžtak se zeptej "místních" :)
Radek
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

to Radek
teď bude asi nejhlavnější ,abychom v daném regionu vůbec našli nějaké solidní ubytování :roll:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Radek »

Já osobně si myslím, že to by neměl být vůbec žádný problém. V tomto regionu je největší nezaměstnanost z celé ČR a ubytování (i privátní) je tam na "každém rohu". Dvě možná místa jsem Ondrovi říkal (ve Studeném a v Lipnici - jedno jsem mu i na půl vyjednal, ale je to tam jen pro 12 lidí) a kromě těch, které již zmiňoval Ondrej, vím min. o dalších dvou (V Kunraticích - Laguna, v Lísce - Bábinka). Věděl bych o mnohem více, ale ne pro vás - problém je v tom, že já "žiji někde jinde", takže vím spíše o těch zařízeních, které nenabízejí možnost vlastního vaření. Já preferuji služby all inclusiv a to si většina z vás nemůže dovolit. Nicméně, kdyby jste neuspěli, tak vám mohu zkusit zajistit Lagunu ( více info zde ) s tím, že by to bylo bez jídla, měli by jste k dispozici kuchyňku. Otázka je, jestli jste ochotni dát 4 kila za noc. Bábinka v Lisce je také dobrá, ale tam není možnost vlastního vaření. Na druhou stranu tam snídani pořídíš za 40 Kč, večeři pořídíš od 55 Kč. ( více info zde ) .
Radek
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Ondrej »

Na Bábinku jsem narazil při hledání, to je ovšem objekt pro nás už zase poněkud velký...
Ale máme tu přece ještě něco:
Chalupa pod Jedlovou

Poloha dobrá, vybavení schopné, s cenou třeba půjde trochu pohnout (pronájem celého objektu). Domluvil jsem se s Kronikářem, že tam zítra zavolá a uvidíme...
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od Kronicar »

Po dlouhém snažení se mi podařilo dovolat se poslední nabízenou chalupu a .... Chalupu prodávají, doufají v prodej do dvou měsíců, tudíž na léto již nic neplánují. Mohou nás zanést do kalendáře a jako klienty předat majitelům novým, ale nic neslibují. Ani volnou chalupu ani cenu, bohužel. Takže můžeme doufat a za dva měsíce se ozvat. Také můžeme hledat dál. Nebo si připravit "nouzovku" a čekat.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená 2009 ve Švýcarsku (Česko-Saském :o)

Příspěvek od předseda »

Asi je to blbí nápad,ale co zkusit pozeptat se na menší chatku /jak navrhuje Radek nějakou pro 12 lidí/ a kdyby byla v téže vesnici druhá možnost ubytování s malou kapacitou,tak to zamluvit takhle odděleně :roll: nebo hold vybírat něco dražšího do 300,- Kč/os?! :(
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Odpovědět