Fiat Ritmo- manuál, prospekt

Vše nezařaditelné, možno i nesouvisející s Fiatem
Odpovědět
potak
Návštěvník

Fiat Ritmo- manuál, prospekt

Příspěvek od potak »

Zkoušel jsem to v sekci bazar, ale nic. Tak to zkouším ještě tady. Nemáte náhodou někdo manuál nebo dobový prospekt nebo cokoliv co by dostatečně věrohodně doložilo technické údaje které nejsou uvedené v německém techničáku. Je to především rozvor, rozchod kol, hmotnosti. Vše na Fiat Ritmo, nejlépe cabrio. Rád bych stihnul ještě letos auto dostat na české doklady a bez těchto náležitostí mě na inspektorátě poženou na zastoupení Fiat. A to bude na dlouhý lokte bez nejasnýho výsledku. Pokud by někdo něco takového vlastnil, tak moc prosím o zapůjčení, stačí mi i solidní kopie. Rád zaplatím. Díky
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Fiat Ritmo- manuál, prospekt

Příspěvek od předseda »

potak
Fiat Ritmo se u nás v klubu neobjevuje, ale jeden náš člen Míra Šonský má přímo bílé Ritmo cabrio 1500 ccm./Čelakovice/ :razz: Pokud bude mít zájem a manuál vlastní ,určitě se ozve - napíše :mrgreen:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Fiat Ritmo- manuál, prospekt

Příspěvek od předseda »

pro majitele vozu zn. Ritmo
v pondělí 17.11. ,když jsem se vracel z chalupy ,tak jsem objevil asi 100m od kruhového objezdu za Poděbrady směr Kolín opuštěné Ritmo buď kradené nebo odstavené pro poruchu,auto bylo již otevřené ,ukradené rádio + repro,jinak se jevilo zatím kompletní :mrgreen:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Odpovědět