Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Tak tomu říkám telepatie. Akorád jsem dneska koukal do diáře a chtěl jsem sem napsat, kdy zase bude nějaká schůzka FCC. Super. Píšu si Zdar Petr
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

8.4. bude schůzka spíš pořadatelská???? Ptám se proto, abych nekomplikoval "tajné" povídání.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

No, já myslím, že vše o kontrolách a dění na nich již bylo řečeno na předchozích schůzích. Pokud budeme ještě dolaďovat něco ohledně úkolů na nich, asi se odsunu do kouta přímo s dotyčnými osobami. Budou se nejspíš řešit jen některé drobné připomínky k akci jako takové. Hlavně se ale bude probírat nadcházející sezona a měli bychom již mít v ruce kalendář veteránských akcí na rok 2004. Čili plánování naší účasti v soutěžích ostatních klubů. Takže, pokud někdo chcete na dubnovou schůzi přijít, nebojte se a přijďte :-)))
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

včera jsem chtěl objednat kemp na Spanilou jízdu v Chabrech a už ten bídák tam má napsané nějaké Němce z Dúslldorfu,ani je prý nezná ,ale mají zamluvený celý týden,tak to zase skončíme asi na Malostranském?Dobře ,že jsme do Oldtimeru nepsali přesné místo!Teď mě napadlo zeptat se v kempu v Chrustenicích před Berounem?!,kde byl loni v září také malý sraz.Prosím ,pište nějaké nápady na místo srazu,přece jenom takový kemp nebo něco podobného je lepší než drahé parkoviště bez WC a občerstvení!!Další možnost by mohl být kemp Džbán ,kde jsme loni končili?!/motokáry/ Karel
Franta
Návštěvník

Příspěvek od Franta »

To předseda: No ten kemp v Chrustenicích tam to bylo docela hezký a není to až tak daleko.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to kronicar Tak to vypadá ,ze budes v kempu asi první,tak asi bude potreba vyzvednout více klicku od chaticek nez loni?!Co já vím ,tak bude prespávat Ondrej a Vlasovec,Ty ,Renca,Já, Sylva,Marek,Renda Ehlen + detatka,Zdenda Carvan?,Petr Holecek, Linde ?,Lida ?,Míra se synem,Juchovi,Fanda + Filip?,Luigi+ Monica?-ve ctvrtek si budeme volat,
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

se mnou počítat nemusíte. Já se budu vracet večer(v noci):-) domů.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Předsedo, tak s tím pátkem počítám, jak jsme se předběžně domluvili (kolem 16hod). Do těch H. Počernic tě převezu, ale v Poděbradech budu asi do neděle, protože chci v neděli jet na Trucktrial do Milovic. Tak zpátky by tě z Počernic musel odvest třeba Linde nebo Franta. Jak by to bylo s koupením si noclehu ze soboty do neděle? Zdar Petr
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Přespání ze soboty na neděli není problém, když už budeš spát z pátku tak to prodloužíš do neděle. Já tam budu taky až do neděle.
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

Tak v Poděbradech se to začíná úspěšně plnit. Jen včera přijelo asi 20 fiátků.
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

Tak již je zde cca 50 fiátků.
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

Tak počet účastníků již dosáhl čísla 70. A stále přijíždějí další...
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Fiátků přijela taková síla, že ani na předsedu nezbyl řízek (na mě vlastně také ne). Fakt paráda, takových krásných fiatů pohromadě jsem vživotě neviděl. Jupííííí, vždycky mě potěší, že nejsem jediný blázen na světě.
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

Fiatů bylo nakonec 103, soutěže se zůčastnilo 62. Pro nedočkavce je v sekci akce>poděbrady 2004 odkaz na fotografie, které jsou ovšem bez komentáře.
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

a videli jste toho bandita pred branou? tak to jsem byl já...
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

jsem taky nadšenej ,takou spoustu Fiatů se vlastne podaří v naší malé zemi dostat na jedno místo ,buď právě v Poděbradech nebo u kolegů ve Svijanech na Action !!!!!/zapomnel jsem na klub F 126 p,ale s těmi nespolupracujeme/ ,takže Fiat car classic a F 600 club jsou u nás naprosté jedničky !!!!!!!!!Pocasí se také nakonec umodřilo a ani nekáplo,takže jedině nestíhala restauce s posledníma řízkama ,které jsme nakonec baštili s chlebem. Napište nám co se Vám líbilo a naopak ,aby byl 6. ročník ještě vydařenější něž tento!!!!!Nakonec chci poděkovat všem svým kolegům -organizátorům a pořadatelům. S pozdravem .K.
MartinM
Návštěvník

Příspěvek od MartinM »

Aut bylo skutečně požehnaně a moooc se mi líbily. Zatim to byl největší sraz, kterej jsem viděl (126 a 500&600 mě moc neberou, takže se na ně koukat nejezdim). V souvislosti s tím se nabízí myšlenka na pořádání velkého Fiat srazu. Nevím teda, kolik Fiatů jezdí do Svijan, ale když vezmete v úvahu, že u nás na netu působí ještě asi dalších 5-6 klubů, které sdružijí (i novejší) Fiaty, dává to dohromady docela slušné číslo cca 250 fiatů (fcc - cca 60; f600club - ?; f126 club - ?; F127IFC - 25; Uno Club - 30; Bravo/Brava club - 25; Pavlovo F125 club, nemálo je i lidí v X1/9 clubu, co jsem zahlédl na netu, tak srazuchtivý jsou třeba i Stilaři...) Vím, že to není zrovna váš styl, ale myšlenka celkového Fiat srazu mě docela bere... Jen si myslím, že to je z hlediska organizace spíš úkol pro oficiální zasoupení FIATu než pro "pár nadšenců". A v jejich aktivitu si ani netroufám doufat ;)
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Pro MartinaM Nazdar Martine, ten sraz všech Fiatů by byla bomba, ale jak píšeš - organizačně to by byla děsná darda a je tak by se z toho stala hrozná komerekce. Jinak mě moc mrzí, že jsem tě na srazu nezastihl. Chtěl jsem pokecat. Tak kdyby jsi pak náhodou měl čas toho 29.5. a zastavil se na našem srazu,tak tam už si tě ujet nenechám :-)). U nás to bude menší a přehlednější. Zdar Petr
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

to předseda a kol. Zdravím Vás pánové organizátoři V.ročníku Poděbrad, byl jsem na akci takového typu poprvé aktivním účastníkem a byl jsem nadšen, pohodová organizace a vtipné soutěže a hlavně stejně postižení lidé jako já.Takže Vám touto cestou děkuju za zážitky a příště přijedu určitě zas.
Pavel / Magic
Návštěvník

Příspěvek od Pavel / Magic »

Něco málo fotek z Poděbrad http://www.fiat127.wz.cz/Gallery.htm
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Vyřízení posledních formalit v kempu nám trvalo do 11 hodin v neděli a před chvílí (1:00 ráno) jsem dodělal papírování ohledně akce (a to to ještě není hotové :-((( Všechny síly vrhnu na napsání reportáže z akce aby se mohl objevit na stránkách u fotek (možná že vyjde i ve veteránském časopise Tip pro Oldtimer). Pavle děkujeme i našim drahým děvčatům, bylo jich na pořadatelských postech dost :-)))
Kaca
Návštěvník

Příspěvek od Kaca »

Konecne si nekdo vzpomnel i na devcata... :-)
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to Kaca no dovol,já jsem také dekoval vsem poradatelum a organizátorum ,tak to vís ,ze jsem mysel i na Vás nezné polovicky! hi hi Taky nám casteji neco napis !
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Bez obav, já na vás vzpomínám téměř nepřetržitě!
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Ježíši já v té euforii ze srazu, zapoměl na děvčata, tímto se jim velice omlouvám a také jim mnohokrát díky za vše.
Zamčeno