Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Předsedo, nevím jestli mě už z těch Fiatů hrabe, ale stalo so. Jak jsem se tady bavil s Kronikářem o tom čtvrtku, tak jsem si to pořádně nepřečetl a zafixoval jsem si tenhle čtvrtek. No a co se nestalo. Stojím takhle v sedm před vchodem do školy a zamčíno, tak zvoním na tvůj zvonek a nic, tak to zkusím po druhé a potřetí a až potřetí jsem zaslechl hlásek tvé ženy. Nějak vám jde ten reprák potichu. Ta mě vše vysvětlila, že hold to mám v hlavě pomotaný. Tak se Ti a hlavně Tvé ženě omlouvám za ty zmatky. Už jsem si vše poznamenal do diaře. Hoj Petr.
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

pro členy VCC Velemín: POZOR!! Změna termínu výroční schůze!Bude se konat 7.února v 15.00 v Motorestu ve Velemíně.Jistě jste již ale dostali pozvánky.Výborovku jsem nestihl,protože se mi rozsypal polák a tak jsem místo schůze vyměňoval těsnění pod hlavou:-( Jestli se to auto dožije jara,tak to půjdu oslavit.Cau Enzo.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Holečekp to se omlouvám,včera jsem přišel domů až po 21 hod, syn byl v práci ,dcera v tanečních a žena o termínech našich srazů celkem nic neví,takže tedy příští čtvrtek!!!!!!!!!!Karel od 19 hod.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Předsedo. Ty se omlouvat nemusíš. To měla být moje omluva, že jsem si to popletl a místo za týden jsem tam otravoval tenhle týden. Petr
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

pro vsechny: 7.2.2004 prvni burza Zlonín -smer Melnik letos se rovnez uskutecni 10. sraz Fiatu x1/9 ve Francii a Holandsku - presne terminy zavcas upresnim 18.-20.6.2004 se uskutecni dalsi rocnik classic rallye Viva Itália v Rakouském Eggenburgu/ je to prima podívaná,kousek za hranicema ,pivo stálo 2.50 Euro, pro movitejsi mozno i zucastnit se celé akce . Je to pro veskeré Italské automobily klasického období!!!!!!!!!!!
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Kronikáři, není zač. I pro mě to byl velký přínos ač jsem tam byl spíše jako nezávyslý pozorovatel. A to bych možná chtěl změnit. Tak se ptám. A to je spíše pro Předsedu. Co kdybych taky vstoupil do klubu. Přece jen to tričko mě láká a byla by ostuda chodit v Poděbradech s nějakým pruhovaným tričku. Jde o to auto. Jestli mám odpovídající nutné podmínky pro vstup. Petr.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Holecekp jo určitě ,neníproblém ,každý zapálený fiatista je vítán,ostatně už jednoho majitele F125p v klubu máme,takže na výroční schůzi!
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Predsedo, díky za pozvání. Píšu si a na výročce se zapíšu. Zdar Petr.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Tak tě Petře vítám mezi námi, na výročku beru přihlášku a upíšeš se nám, pak už se nás nezbavíš :-)))
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Kronikáři, tak ti musím říc špatnou zprávu. Zezačátku jsem nějak na výročku nereflektoval a nepamatoval si datum. Myslel jsem, že je to jen pro výbor. Ale teď když říkáš, že vemeš přihlášku na výročku, tak jsem koukal, kdy to je a já v tu dobu jsem na horách. Tak se bohužel nemůžu zúčastnit. To mě fakt mrzí. Hory už mám cvaknutý. Ty víkendy jsou u mě horší. Hele tak se Ti oficiálně upíšu až na březnové schůzce. Platí? Zdar a pěknou výročku. Petr
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

No, jo vždyť se nic neděje. Stačí když to vyplníš na další schůzi nebo třeba až v Poděbradech.
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

Připomínám, že tuto sobotu 14.2.2004 se koná Výroční členská schůze od 13.00 hod, členská schůze bude spojena s návštěvou muzea. Kdo bude chtít může před začátkem schůze využít dny otevřených dveří u dealerů FIAT (shlédnout novinku Fiat Idea), nejbližší prodejna je cca 300 metrů od klubovny na ulici Dukelských hrdinů.
Radek > to Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Radek > to Petr FCC »

Petře, dovoluji si tě upozornit, že podáváš nekorektní informace, neboť prodejna Fiat na Dukelských Hrdinů (máš-li na mysli č.o.40) je zrušena. Radek
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

s tou prodejnou je to pravda a to pan místopředseda jezdí kolem domů,to v tramvaji pozoruje určitě jiné objekty než nějakého Vavřince?!čau Karel
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

Moc se omlouvám a děkuji domorodcům za upozornění. Ta migrace je šílená, včera jsem si šel koupit do zeleniny banány, ale už tam prodávají řidítka na kola.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

Projeti trasy letosnich Podebrad bychom chteli uskutecnit pristi sobotu 28.2.2004,kdo by mel cas a zajem at napise!Musi to byt ,ale nekdo z poradatelu,protoze kdo bude vytycovat trasu ,kontroly a samokontroly,nemuze potom jed 17.4. soutez na ostro!V testovacim aute musi byt min. 3 clenove/ridic,spolujezdec- navigator a Kronicar/Ondra- hlavni navrhovatel a zakreslovac trasy/
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

to Predseda: Já bych jel,jenže si nemůžu dovolit být celý den venku.V sobotu mi ještě nebude úplně super!Docela mě to mrzí,protože bych chtěl koupit ten motor z F130.A mohl bych se tedy na něj,při té příležitosti,podívat.Leda by tato akce byla o týden posunuta.??????Enzo.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to Enzo to projeti trasy je ,ale pristi tyden,to uz budes zdravi jako mrkvicka!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Enzo, predseda Příští sobotu projedeme trať ve složení Enzo, Kačka (pokud se jí to bude hodit) a já. Po zakreslení trati a jejím opravení se projede ještě jednou (v březnu) a to ve složení předseda, Petr a já. Pak se zakreslí poslední opravy a hotový itinerář dostane Petr.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to Kronicar tak tuto sobotu tedy nejedu ,pocitám s tím breznem,domluvil jsem si tedy návastevu výstavy . Karel
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar pánové, tak se mě stala taková nemilá věc. Sraz F 125 a 125p měl být 22.5. Jenže do kempu se nasomrovali i nějací "vytuněnci" se svou Tuning x cabrio akce. Pry asi 150 aut. No kemp je velký. My se někam na druhou stranu klidně vejdeme, ale už to vidím, jak nás budou atakovat a opovrhovat námi a našim srazem. Takže hledám nové místo či budu muset přesunout termín. To je radost. Zdar.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to holecekp tak jak jsi nam rikal,moc Vas na sraz neprijede,tak jestli chcete ,tak se pripojte k nam v Podebradech anebo si pri nasi akci zamluvte v kempu jiny termin,tam pro Vas je taky mista dost a je tam moznost i prespani i dobreho jidla!Ja vim od kamaradky,ze dalsi tunnig sraz je 16.6. v Moste !Do Podebrad jezdily obcas zn. Simca,Talbot,Renault a americke auta,na namesti pak motorky.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Předsedo, hele tak to vypada, že na náš sraz by mohlo dorazit i par aut udržovaných jen pro radost a ne pro jizdu. Tak jim budu referovat o Poděbradech. Ale to až na příští rok. Teď mám už rozjetý tento termín v květnu. No a hlavně kupa lidi mělo podmínku východní Čechy. No tak si to chci zkusit uspořádat tam svépomocí. Možná se spálím a už nic podobného dělat nebudu ale zatím to vypadá na dobrou akci. Jen mě prostě zaskočili ty "vytuněnci". Ale Poděbrady se mi moc libí a už tak lehce přemýšlím o druhém ročníku srazu právě tam. Takže na vaše letošní Poděbrady jedu jako tajný agent naučit se know how. Hojky. Petr
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

No myslím, že jako pořadatel budeš moci nejlépe nahlédnout do zákulisí pořádání takovéto akce. S Enzem jsem v neděli projel trasu a pro účastníky máme přichystané překvapení.
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

co zbývá udelat do Podebradské akce: - 14.3. nebo 21.3. druhé a konecné projetí trasy letosní akce - koupit poháry a medaile - vytistnout diplomy a pametní listy - pripravit 8 kontrolních stanovist a potrebné veci na plneni ukolu - nakreslit a vytistnout itineráre - vytisknout jizdni výkazy - dohodnout ceny jidel a ubytování v kempu - vytisknout startovní listinu - vytisknout startovní cisla - pripravit ozvuceni a hudbu behem akce - pri prijezdu vybirat clenské prispevky a startovne - budeme se snazit opet auta seradit do sekci F 500, F 600, F 850 a ostatni - nekteri clenové prijedou do kempu uz v pátek 16.4.2004, aby uvítali a ubytovali ucastniky kteri prijedou ze Slovenska a Moravy. - upravit a predelat nas transparent - pripravit pro nové cleny tricka,samolepky a legitimace - pozvánky na letosni akce + iternet.adresy jsou jiz poslány
Zamčeno