Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Predsedo, bude příští týden 11.3. schůzka ve škole? Předsedo pokud chcete s něčím pomoc, tak přikládám ruku k dílu. Třeba nějaké to množení dokumentů atd. Mohl bych přijet taky v pátek, že bychom mohli dát nějaké to pivko :-))
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

to předseda jestli chceš nabízím také pomoc, mohu vytisknout připravit a vytisknout čísla a startovku - tu mohu udělat i aktuální přímo na místě. A další věci co se týče tisku.Dej vědět Radek
predseda
Návštěvník

Příspěvek od predseda »

to Radek a Holecekp jo díky za pomoc ,kdyz bude neco potreba hned se s Ondrou Kronicarem ozveme.Jinak klidne Petre prijed uz v pátek to bude cas i na pivko.V pátek vyzvedneme v kempu klíce od chaticek proti podpisu,zacneme ubytovávat ty co prijedou také v pátek.To prespání v kempu Te vyjde na tech 140,-/os/noc/.Loni to bylo asi pres 20 lidí,pak se pripraví transparent,vlajky,veci na kontroly,stolek ,zidle atd a vse se odnese do jedné chatky + vsechny tiskopisy,tricka,ozvucení.Ráno asi v 7.30 to zacneme vse vyvesovat a mezi 8 -10 hod. zacnou prijízdet fiatíci.
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

pro Radka Radku, s tou startovní listinou by to bylo bezva-přímo při registraci, výsledková to samé. Příští čtvrtek vezmi vzorek startovního čísla. Já už má připravený návrh na tento ročník, ale uvítal bych něco jiného, přece jenom je to V.ročník. Dík a ciao!
Radek
Návštěvník

Příspěvek od Radek »

to Petr FCC Jakou máš představu o velikosti čísel?
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Já přijedu do Poděbrad již v pátek kolem poledne, beru si dovolenou. Předsedo rád bych toho v pátek udělal co nejvíce (vyvěšení transparentu, příprava přejímky atd.)
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Zdravim, rád bych zavítal letos do Poděbrad. Adresu na kterou posílat přihlášku jsem již zjistil ze stránek, ale nevím kde ji získám (stačí poslat pouze dopis?).Platí se předem nějaká záloha, a jakým způsobem?Myslím že podmínky splňuji,vlastním F128 Familiare r.v.72 a 2x F128 Sport.Díky za info.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

pro Pavla KV Rádi Vás na Poděbradech uvidíme ,stačí poslat tu přihlášku,podle došlých přihlášek můžeme pak přibližně zjistit počet účastníků a tedy objednat jídlo,pamětní listy,popř. ubytování atd.Startovné se platí až při vjezdu do kempu a pokud se budete chtít stát naším členem ,tak to rovněž vyřídíme v Poděbradech ,po skončení akce.Zdraví Karel K.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Sraz v Poděbradech se blíží a tak jsem právě dodělal rozmístění kontrolních stanovišť. Úkoly na nich budou jako vždy zajímavé a poučné. Doplnil jsem itinerář a dotvořil jízdní výkaz. Myslím, že soutěžící se mají na co těšit.
predeseda
Návštěvník

Příspěvek od predeseda »

jak píše Ondra Kronicar,všichni,kteří budou pořadatelé,tak at se pripraví na čtvrteční schůzku,kde si musíme už do podrobna projít jednolivé kontroly/potřebné pomůcky a obsazení/a musíme se porasdit ,jak obnovit náš klubový transparent
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

pro Radka Dosud jsem používali papírový formát A4, velikost číslice 108 mm. Možná by stačila A5 či transparentní A7, která by se lepila zevnitř. Nevím také to záleží na možnostech, ve čtvrtek se ještě domluvíme na schůzce.
Rade
Návštěvník

Příspěvek od Rade »

to PetrFCC Beru na vědomí
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Startovní čísla by měla být vidět zvenku, aby pořadatelé věděli kdo přijel na kontrolu, což je asi jediný požadavek, který ohledně tohoto vznáším. Design, barvu a velikost či materiál nechám na zhotoviteli. Čtvrteční schůze je pro všechny členy i příznivce Fiatů a "italské klasiky". Pořadatelé by se mohli sejít již v šest hodin. Co vy na to? Do sedmi bychom mohli probírat jednotlivé kontroly a obsazení na nich. Pak již běžný obsah schůze....
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Tak jestli je schuze od šesti,tak rád příjdu. Tak pak sem dejte vědět, zda je to dohodnutý.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Tak sorry, vlastně nemůžu, protože do půl sedmé mám angličtinu. Co se dá dělat,tak od sedmi. Zdar
MartinM
Návštěvník

Příspěvek od MartinM »

to Kolecekp: Na kdys prosimtě stanovil to datum srazu na Rozkoši? Nepamatuju si v kterym fóru si o tom mluvil a nechce se mi to procházet...
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

to předseda Doufám že jste dostal můj dopis, omlouvám se za škrabopis, psal jsem to ráno těsně před odjezdem do Prahy, řekl jsem si když už mám cestu, tak se podívám kde přesně sídlíte a dopis osobně hodím do schránky.Zdravím
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

pro Pavla KV jdu se podívat do schránky,dnes jsem v ní ani nebyl,takže zatím nic nemám,zdravím
Pavel
Návštěvník

Příspěvek od Pavel »

to MartinM & Holecekp: co to čtou oči mé sraz na Rozkoši????
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Pavel KV dopis -přihlášku jsem v pořádku objevil a předal Ondrovi do evidence .V pátek 16.4. dostaneme od vedoucího klíče asi od 6 chatek a my si už hosty máme rozdělovat sami.Cena je 140,- Kč os/ lužko
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Pro MartinaM, tak sraz F 125 a 125p je 29.5. od 10 hod v Autocampingu Rozkoš, Česká Skalice. Jestli chceš poslat o tom dopis s programem a bližšíma info, tak me posli adresu na holecekp@centrum.cz nebo SMS na 723/674341. Pro Pavla. Na jasne. Rozkoš - Česká Skalice. Sraz Fiatu 125 a 125p (no spise 125p, protože F 125 je nejak malo :-(( ).
Pavel
Návštěvník

Příspěvek od Pavel »

to Holecekp: a mohl bych se přijet mrknout - mám to kousek, ale nemám 125 ani 125p nýbrž 127, třeba bych vzal digiťák a udělal nějakou fotečku :o)
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Pavle, přijet můžeš klidně. Koukneš, pokecáš a třeba i vyfotíš. Hele pak tam taky ten termín je sraz záchranářů a tak, když tě Poláci omrzí, tak tam bude jistě na co koukat. Za každou fotku z digitálu, která by se pak dostala ke mě budu rád. Jinak ještě by tě třeba zajímalo, že jsem ten sraz musel posunout kvůli tomu, ze 22.5. tam je sraz náchodského tuning klubu (prý 100 aut).
Pavel
Návštěvník

Příspěvek od Pavel »

to Holecekp: jo pokud mi dotoho nic nepřijde, určo mrknu a afotky ti pak pošlu mailem. Jinak o je tunigsraz Xcars a cabrio klubu (jedu tam také :o)
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Pavle, jo tak to je přesně ten sraz. Ja teda těmhle akcím nakloněný nejsem, ale z organizačních důvodů našeho srazu se tam přijedu taky podívat.
Zamčeno