Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

Black : jasný..zatím sem se ptal jen tak orientačně jestli tady v okolí někdě něco není. Mno.. ale i tak..zatím teda čas nemám..páč za tři týdny maturuju..ale pak bych se i do něčeho pustil. Koukal sem že by se dal jako základ použít tzv. [Blackův seznam...]...ale pokud někdo ještě nějákeho fiatáře tady ze znojemska a okolí znáte tak mi mailněte na dualcore@centrum.cz ... já se to pokusím nějak dát přes prázky pak dohromady :)))
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

to Ondrej: Pokud člověk chce a má zájem to je sice moc hezké, ale moc lidí tady nevydělává takové prachy aby mohla jezdit kupříkladu jednou nebo dvakrát měsíčně 250 km tam a zpět na schůzi atd... a kdo na to prachy má tak zas nemá třeba čas protože ty prachy musí vydělávat... jinak s tím srazem to není špatný nápad,u nás v klubu jsme nad tím uvažovali ale ne ve spojitosti s touto diskuzí. Před cca 10 lety byly fiat srazy v Mohelnici ,tam k tomu prostory jsou ale otázkou je jestli je to pro vás přijatelná vzdálenost... pro lidi z Čech... z moravy to se snad nemusím ptát... jen tak návrh na místo...
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

to drivér: .. vše je otázkou priorit .... (otřepaná fráze,ale je to tak) ..
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

priority , priority, a když nemáš prachy tak si vřiti...
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

nezbývá než souhlasit s michalem....když se všechny peníze vrazí do stavby auta a ještě na benál...tak se pak na srazy jezdí hodně špatně.. .. ale už radši mlčim :D :))
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Driver: blbý výmluvy. Není třeba jezdit každý měsíc někam na schůzi, v době elektronického věku není problém klubové záležitosti řešit jinak. Něco málo o tom vím. A jednou za rok ta výročka... Prostě jak psal Libor. Black: na čase samozřejmě záleží, s tím ale vzdálenost souvisí jenom podružně. Každý sraz zabere dost času, ať je kde chce... Venkoncem mi ta diskuze přijde celkem bezpředmětná, přesvědčovat někoho o něčem co nechce slyšet (vidět)...
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

nejsou to blbý výmluvy.Já raději chodím každý měsíc poctivě na schůze a mám to cca 3 km od domu a věnuju se tomu dost... kdyby ste byli tam na jihu okolo Brna co kčemu tak už Fiatklub máte... když tak stále mluvíš o tom zapálení pro věc... vím o několika lidech z toho okolí kteří by do toho na 90% šli, a stále nic nemáte... u nás v klubu je nás s bídou dvacet a konečně se začínáme rozšiřovat... a lidi jsou a příbývají... a hlavně i na té vzdálenosti záleží... vím o pár lidech kteří to mají třeba jen 25 km (z F-M do OV) mají doma fiata(y) jezdí na srazy ale členy prostě být nechtějí... TO JSOU TY PRIORITY... (že Libore), ehm už končím , to nemá smysl vysvětlovat
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Drajvr: to, že to mají 25 km, ale nechtějí být členy, nemusí znamenat, že je to kvůli vzdálenosti. To je blbost. Znám takové, kteří se nechtějí organizovat z toho důvodu, že v tom prostě neshledávají žádný přínos a plně jim vyhovuje prostě jen jezdit na srazy, tam pokecat se známými a dost. Je to jejich věc. Co se nás týče, když už se tak sebevědomě navážíš, tak za sebe musím napsat, že nemám žádný zájem zakládat tu nějaký klub, protože vím, co všechno to obnáší. A to už je o tom čase a ten bych do toho investovat nehodlal. Myslím si, že Fiat klubů je po republice celkem dost a že zrovna v Brně a okolí žádný není, mě vcelku netíží. Aktivní účast ve FCC, který ač sídlí v Praze, má cedulku celorepublikového klubu, mi stačí a vcelku vyhovuje. BTW važ slova, dalo by se docela polemizovat o tom, zda zrovna Tvoje dosavadní fiatářská činnost byla nějak zvlášť přínosná...
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

Ehm ,Ondreji, jak tu poslední poznámku si můžeš dovolit vůbec napsat? víš o mých aktivitách v Fiat klubu ? nevíš.. Víš o mých ostatních aktivitách s Fiaty?ne! z čeho můžeš soudit? že jsem prodal několik aut? hm, nebo díly? hm , tak to je dost málo na to aby jsi mohl soudit...víš prostě prd o tom co dělám já tak samo já vím prd co děláš ty. já si myslím že má fiatářská činnost přínosná je celkem dost, a stále se zvyšující... a když mi to řeknou moji kolegové z fiatklubu tak je to dostačující...
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Jak píše Ondra si myslím, že Fiat klubů je opravdu dost! Zakládat klub jenom proto, že se občas sejde pár nadšenců, pokecaj v hospodě, nebo udělají společný výlet s Fiatama je fakt mrhání silama! Výsledkem je spousta práce a srazík, kam přijede 10 aut - ale když to někoho baví a chce bejt "předseda", tak proč né!!! Co se týče těch motivací, tak vždy jsem zatím sehnal prachy na všechno reálný co jsem chtěl! Třeba sraz v Ostravě mě vyjde na cca 2-2500,- Kč (i s flaškou rumu) a to je částka, která dneska vlastně už patří do kategori "drobných vydání". Jedno je jistý - nový lino v kuchyni nebo čerstvě natřenej barák určitě počká!! Futrál číhá na každýho a život se má prožít a né prošlapat na novým lině v kuchyni!!! Jasně je to otázka priorit - někdo se radši peče 14 dní u moře a čumí na cizí polonahý baby a druhej se radši po uši od kolomazi potácí každej večer z dílny......
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

koukám ,že jste se to tématu celkem obuli ,ale kromě zmíněného místa /Mohelnice/ zde nic konkrétního nepadlo. Opravdu v r. 1998/před založením FCC/se konal sraz fiatů v Mohelnici.Místo je to docela pěkné a prostorné s možností ubytování,proč ne ?!
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

právě že to je místo kam to má většina lidí max 200 km , což není hrozné ... a co jsem slyšel a viděl od tehdejších účastník tak je to tam opravdu dobré. Otázkou je kde a jak se setkat, kdy , a kdo všechno , jestli jen potencionální pořadatelé, nebo i ostatní... viděl bych to na vaši dovolenou na moravě, kdy by jste na debatění mohli mít více času pohromadě..
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Koudy : Né každý chce být předsedou.Tímto se hlásím na sraz do Tábora a už teď se těším. To Kronicar : Omlouvám se za svoji nepřítomnost, ale zcela jsem zapomněl na schůzi. No nic uvidíme se brzy. Přišel jsem o něco podstatně vážného?
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Driver, predseda: Živě si představuju jak každý klub vyšle pár zástupců a ti pojedou organizovat sraz třeba do Mohelnice.....Nebo to v Mohelnici (nebo jinde) někdo odtamtud zorganizuje? Vraťte se na zem! Myslím, že počet a rozmístění fiaťáckých srazů je celkem optimální! Jsou lidi, kteří se zúčastní jednoho srazu a natolik je to vyčerpá, že pro ten rok končí a jiní zase jezdí ze srazu na sraz jak potrhlí! Velkej sraz bych nedělal - už takhle není ani čas si pokecat.... Kdo bydlí v Aši nebo Hodoníně má prostě smůlu - musí si připlatit anebo se může přestěhovat. Anebo může pěstovat dobytek louky jsou všude a blízko. Koudy - do Tábora bych také rád přijel - doufám, že Semanko v tomhle termínu neudělá Slovensko!
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Rendo, nikdy jsem u moře nebyl a tak díky za vysvětlení, proč tam všichni jezdí (ale aspoň máme nový lino v kuchyni).
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Black: Taky jsem potřeboval nový lino v kuchyni a zjistil jsem, že je pod ním starší, ale lepší než to vrchní, tak jsem vrchní strhnul a byl 3 roky klid a teď jsem objevil, že pod tímhle linem jsou celkem schopný dlažky, takže jsem zase ušetřil! Pravý důvod proč chlapi jezdí k moři je, aby jim manželky nedali do huby a oni pak mohli dát do huby jim ( co je věc každého soudruha).....
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

To Renda: ty ať se zachvilku neoctneš na archeologických vykopávkách, když budeš ubírat a ubírat. Kdo ví co tam u tebe pod barákem najdeš :-)
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Driver: Stačila by hrouda zlata.....
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

1/2litr myslím, že o ni podstatného jsi nepřišel, vždyť většina byla řečena ve středu. Snad jen, že mi byl předán vyplněný formulář ke klubové kartě a dva členi se sháněli po fotografovi....
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Také jsem z podlah všechny koberce, lina a podobné humusy serval, prkna pěkně vybrousil (tu a tam i nějaká vyměnil), pěkně nalakoval, znova jemně přebrousil, ještě jednou láknul... no dobrá, dobrá, už mizím do garáže.
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Kronicar : O.K., na příště sio dám upomínku do mobilu. Co se týká focení, sháněli se členi nebo členky? :-)
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to all napište ,kdo by tedy jel na nějakou tu akci Květen - červen! 26.5. - sprint na 1/4 míle kemp Mělník pro sportovní verze všech aut do r. 1982 - F 850SC, spider,F124SC,spider, F x1/9,Alfa 1300 Junior, přihlášení předem není potřeba 2.6. Brdský trojúhelník, memoriál V.Zapad- líka- podrobnosti a kontakt naleznete na www.veteran.cz -kalendář akcí pro všechny vozy do r. 1982 ,nutno se přihlásit předem 9.6. Veteránské rojení v na zámku Lobeč -Kokořínsko, nutné přihlášení předem, info na www.veteranskerojeni.cz obě jsou to orientační soutěže s plněním různých dovednostních a zna- lostních úkolů!
Máňa
Návštěvník

Příspěvek od Máňa »

To Renda ze Záboří Máš už zarezervovaný pokoj v Bartošovicích - 10ti lůžkový, tj. ty a 9 mažoretek, ale pokud se do dnešní půlnoci nepřihlásíš, dostanou přednost jiní zájemci dle pořadníků - zájem je obrovský!!!!!!!!!!!!
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Máňa: Vidím to tak, že já pojedu určitě! Bára nejspíš taky, ale jestli si nezlepší známky ve škole, tak taky nepojede nikam a pojede-li, tak s kamarádkou. Moje přítelkyně pojede když zrovna nebude mít takový ty ženský potíže - v tom případě by přišly na řadu ty Majoretky!!! Tak fakt nevím! Vzhledem k tomu, že se vyspím kdekoliv, tak prosím sušší kouteček někde v růžku...... Fakt nevím jak to jinak vokaučovat, takže to všechno uložte a já se někam přifařím.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to all volal jsem na akci Brdský trojúhelník 2.6. - Mníšek pod Brdy ,tak bohužel bylo to špatně uvedeno ,akce je pouze pro motocykly do r. 1982!!!,tak se pokusím najít něco jiného v tomto termínu!/blízko Prahy/ příští sobotu je ten sraz sportovních vozidel v kempu Mělník /26.5./ ,jel by někdo z fiaťáků?? Je to sprint na 1/4 míle ,jede se to 2x ,počítá se lepší dosažený čas , kategorie do 1300, do 2000 a nad 2000 ccm!! Napište!
Zamčeno