XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - interiér

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Zamčeno
Přístrojovka Fiat x1/9
Návštěvník

Příspěvek od Přístrojovka Fiat x1/9 »

Nevite prosim nekdo,z jakeho jineho auta pasuje pristrojovka do x1/9?eventuelne nemate nekdo tuto pristrojovku v cerne bärve?
tom
Návštěvník

Příspěvek od tom »

Pánové, nemáte někdo zkušenost, kde by se dala sehnat totožná červenohnědá koženka na F850SC. Jednalo by se mi o množství 150x100 - je to na tu desku pod zadním sklem. Nedaří se mi sehnat ten odstín. Prošel jsem už několik čalouníků a ze vzorníků tam nic nepasuje...Díky
Budíky
Návštěvník

Příspěvek od Budíky »

Paolo co mu to radíš,HGT je pětivál a GT jen čtyřvál,otáčkoměr bude proměřovat a určitě dle zpřevodování i tacháč.
Martin
Návštěvník

Příspěvek od Martin »

ahoj, poradite, ztratil jsem klicky od f600 (nahradni samozrejme nemam). Je nejaka moznost udelat klicky jen podle zamku, spinaci skrinky?
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Martin každý klíček je jiný, od dveří i od spínačky. Buďto vyměň kličku dveří a spínačku nebo sežeň nějaké klíče co budou pasovat....
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Každý klíček má číslo - shodné se zámkem - pár jich tu mám - dá se najít klíč, kterej bude fungovat!
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

Čus nemáte někdo doma na fiata 127 Mk-1 to plastové pochromované olemování vypínačů na přístrojovce??? Jde mi jen o to na dvouvypínač,na singl mám.Díky za snahu.
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Původní diskuse - interiér

Příspěvek od Vlasovec »

Toto téma obsahuje příspěvky ze staré diskuse.
Zamčeno