XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - interiér

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Zamčeno
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Nejlépe dvě "poruchy" najednou. Dva paralelní problémy se už totiž hledají velice špatně. Například zároveň přerušit napětí k cívce a ještě k tomu zavřít benzín. Ale když má někdo na ten auťák spadeno, tak ho stejně pajzne - brácha měl těch vychytávek několik a oni mu to odvezli na korbě i s nimi :(
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

renda jedu, mám to 20 km :o) a budu jako loni na kontrole...
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

35-10 - hlavně abys byl v pátek a mohli jsme řádně zapařit!!! ČAU Renda
uživatelská příručka
Návštěvník

Příspěvek od uživatelská příručka »

Neměl by někdo uživatelskou příručku na Fiat Brava ? Koupím
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

no tak v pátek tam nebudu... :o( kryje se mi to s jedním moto srazem... tam v pá, so +ne budu v jerloškách... slávek přijede taky.
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

"Sqělé" nápady! Poslední 850 s kterou sem jezdil by neukradl nikdo ani v opilosti protože byla "nevzhledná" a mj. nešli běžně zamykat řidičské dveře, je fakt že sem se o to ani příliš nepokoušel, protože v době kdy po 2min točení chytala na jeden válec, sem si byl jist že s tím nikdo neodjede a pokud ano tak se většina běžných řidičů po pár set metrech zabije - co by tomu řekli příslušné orgány radši netřeba komentovat=) Ono známe přerušení kabelu cívky je velmi populární, když připustím že by dotyčný zloděj překonal zámek motoru(haha, jednou rukou za zády) sebelepší vychytávka by asi nepomohla. Nakonec z toho přece jen vychází dobře Bean s petlicemi a zámky, ale existují i mnohé kurióznější způsoby, jako třeba na noc sundávat kolo, nebo vytahovat baterku či pojistky=)
MichalKD
Návštěvník

Příspěvek od MichalKD »

Prosimvas, myslite si, ze kdyz si podam inzerat, ze bych chtel predni sklapeci sedacky na 600D, ze se mi nekdo ozve? Neni to podpultovy zbozi? (v jakymkoli stavu...) Mam to zkusit? Nevite, v jake cenove kategorii by se to mohlo pohybovat?
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

MichalKD: Inzerát si klidně podej. Jestli se někdo ozve ti asi nikdo z nás neřekne, je to otázka náhody. Ale mohu ti říct, že těch sedadel se sklopnými opěradly je málo a každý je chce. Slabinou sklopných opěradel na f600 je, že jim občas praskne dole ten U profil se zubama a pak se opěradlo samovolně sklápí při větším opření. Počítej s tím, že pokud je seženeš, pravděpodobně tento problém budeš řešit (zdravých se asi nikdo zbavovat nebude). Lze to svařit - já to svařil před osmi lety a drží to dodnes.
MichalKD
Návštěvník

Příspěvek od MichalKD »

To Tříprsťák: Dik.. mam zase o cem premyslet. Necham si od Rendy z italie (snad to neni tajny) dovezt nove potady, tak si rikam, ze kdyz uz... Ostatne taky jsem chtel vyzkouset to, co Štěpán Šafránek (až na ten happyend). Eště jednou dik:)
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

pár sklopných sedadel mám,tak se ozvi pokud chceš libor_c@email.cz .. na ceně se domluvíme :o)
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Jo je to tajný - nikomu to neříkejte, že sem ty díly z Italie vozím, kdyby se to profláklo tak.......
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Rendovi: Hmmm, zítra budu jen tak chodit mezi lidmi a každému na potkání řeknu že "Renda ze Záboří" k nám z Itálie dováží díly=) To budeš asi muset emigrovat, jinak tě lidi rozcupujou. Nebo tě "Italé" obviní z rozkrádání národního dědictví! :o))
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Šmankote, ještě aby se díly na stará auta považovaly za národní dědictví. Prohlásit blatník na embéčko za předmět kulturní hodnoty, tak k jeho vyvezení za hranice potřebuješ takových papírů, že bys do toho měsíc balil svačiny. Například jenom prohlášení o tom, že předmět není kulturní památkou a neschází ve sbírkách muzea (nezbytná součást povolení k vývozu) se dělá na třech formulářích, každý s dvěmi(orazítkovanými) fotografiemi předmětu z obou stran, s popisem od kurátora příslušného sbírkového oddělení, který navíc při tom musí předmět fyzicky ohledat.
Jarda
Návštěvník

Příspěvek od Jarda »

MichalKD : Něco bych doma měl ,( sklápěcí sedačky F 600 D ) záleží , jestli už jsi něco někde nesehnal .
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

MichalKD: Ale stejně nakonec Pisařík prohlásil, že s takovým vozem "jedině přes přední blatník". To pětikilo, je na tom líp, tam by to šlo i vevnitř. Kdysi můj bývalý šéf v zaměstnání, když se díval z okna, z druhého patra na otevírací střechu mýho zaparkovanýho Fiatka, prohlásil: "v tom by to šlo taky dělat, ale jedině na stojáka".
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

No já bych se ve Fiátku do žádnejch větších akcí nepouštěl, po pár pokusech bych řekl, že je lepší tu samici vytáhnout někam na mez neb do hotýlku - v nejhorším ten přední blatník....Není nad pořádný odraz ze zajištěných pozic! Fajnšmekrům doporučuji změnit značku - Tatra 613 chlapi to bylo něco....
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Se ta debata trochu odklonila, ne?? :-))
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Kronicar - jak myslíš! Ať děláš co děláš od brzd ke kastli přes motor atd. stejně jde vždycky jen o to jedno.....a až vo to přestane jít, tak je život víš kde?!?
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Naštěstí u f1100 jde sklopit zadní sedadla a propojit tak kufr s kabinou. Ale abych předešel nedorozumnění - kvůli tomu jsem si milecento nepořizoval!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Tříprsťák No já myslím, že jsi úspěšný i se šestikilem.... S milecentem začni rovnou přístavbu.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Nestraš, přístavbu právě dokončuju. Ale jestli si teď Pavel KV koupí tu 2300 kombi, tak na něj nikdo z nás mít nebude. Snad leda ještě Fanda s tím obytným náklaďákem...
LACIKA
Návštěvník

Příspěvek od LACIKA »

Ahojte please ak ma niekto nejaky navod na odhlucnenie interieru poslite mi ho na klk@atlas.sk predem vdaka
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Lacika: pozri sa na testovacie forum, v sekcii Interiér je celé téma o odhlučňovaní...
lukas
Návštěvník

Příspěvek od lukas »

Zdravím všechny. nedávno jsem si pořídil uno 1,5,(to je ale dělo) potřeboval bych poopravit dveře, poradíte mi někdo, jak sundat kličku na stahování oken, nerad bych to zničil, dík
Petr z Kolína
Návštěvník

Příspěvek od Petr z Kolína »

to lukas Nevím jak je to u una , ale v F850 se odtlačí kroužek pod kličkou , je tam vidět specielní závlačka tvaru písmena omega , buď se vydloubne drátem s očkem , nebo dlouhými kleštěmi s úzkými čelistmi , nebo šroubovákem od strany nožičky občas to vyletí kamkoliv , pak se to hledá . Na tisícihranu hřídelky mechanismu na kterou je nasazena klička, je drážka , do které zapadá závlačka a tak drží kličku .
Zamčeno