XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - interiér

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Zamčeno
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

tak, tak...
wlken
Návštěvník

Příspěvek od wlken »

a nevíte z čeho ten obdélník je??Já tam nemám nic a chci tam něco dát,tak třeba jestli se to dá z něčeho vyrobit...
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

je to nějaký takový šedivý vixlajvant s vylisovaným plastickým vzorkem. Jestli to chceš mít origo, tak asi leda servat z vraku. Jestli na originalitě netrváš, nalep tam třeba šedivou koženku, myslím, že si sotva někdo všimne...
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Mám tu ty polepy na střechu ze starejch aut. Je to docela statečnej materiál, takže jsou slušný za 300,- Kč. Mohu dovézt i nový z Italie za cca 2500,- Kč. ehlenrene@seznam.cz
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Hmm, ale když to budeš chtít pořádně přilepit, tak abys to auto hodil na střechu, jinak to spadne, ten origo materiál buď drží nebo ti to padá na hlavu.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Taky se chystám (letos je to už 20 roků), že to na tu střechu někdy nalepím.
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

Už sem tam viděl i jekor... na ex-mém fiatu je očalouněna celá střecha včetně c-sloupků, taka ta umělina co byva ve škodné...
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

to 35-10.. to co říkáš bylo dávano do Fiča (zastavy) a možná do úplně posledních šestikil
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Já mám origo celočalounění včetně sloupků i v 850 a není to Speciál, zřejmě něco příplatkového :-))
MARTIN od BRNA
Návštěvník

Příspěvek od MARTIN od BRNA »

CHlapi,potřeboval bych,sehnat pod přední okno na 850 SC coupe plato-bez budíků.Nabídněte. tel.546 427 538 . DĚKUJI!
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

Martin od Brna to se Ti bude tady u nás asi těžko shánět , zkus Rendu ze Záboří ,jestli by Ti to nedovezl z Itálie?!/pokud to tam vůbec mají/Já sice jedno navíc mám ,ale mám dvě auta ,takže nemůžu prodat.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Martin od Brna Mrknu do sklepa, jedno tam bude, ale jsou tam nějaké dirky a myslím, že je prasklá od sluníčka, no uvidím....
Jura z KM
Návštěvník

Příspěvek od Jura z KM »

Mám, ale je to dost hnus.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Pár těch plat tu je, ale nic moc. V Italii je to téměř nesehnatelný. Takže buď ebay nebo náhoda kdekoliv a kdykoliv...
Michalkd
Návštěvník

Příspěvek od Michalkd »

Prosimvas, nevite nekdo, jaky jiny zamky pasujou do 600D? Ja koupil toto auti a hned prvni noc, co stalo na parkovisti, se mi do neho nekdo dostal, napsal na papirek cedulku ze ho koupi a dal mi ji na sedacku. Stalo se mi to teda skoro pred rokem, ale stejne bych je vymenil. Taky jsem se doslechl, ze na tyto auta pasuje kazdej patej klic. Je to pravda?
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Do některých zámků dokonce i každý první...
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Je =) Mistr Bean, na to vyzrál - petlici na dveře, případně sundat volant:-) No nechci to zlehčovat, ale vzpomínám si na příspěvek předsedy který psal že "Kačerovskou 850" zamykal klíčem od domu. Nevím, o 850 se to tvrdí, já mám takový "vychytaný zámek pouze jeden, jinak je to zámek jako ZÁMEK. Ale myslím že pokud se to nedá otevřít běžně pootočením (šroubovákem, nebo jiným klíčem) nemá význam to měnit. Otevřít jde všechno.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Jak říká Marek "Otevřít jde všechno" a je zbytečné utrácet peníze za lepší zámky i zabezpečení, protože ten kdo chce se do toho vždycky dostane! Osobně si myslím, že už před lety nastala doba kdy by ta naše auta měla parkovat minimálně za plotem - volně na ulici na noc rozhodně nepatří....
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Taktak, jde o míru opotřebení - u šestistovky když je zámek vyčvachtaný, tak se dá odemknout snad i dřívkem od nanuka. Ale co naděláme. Když jsem měl ještě Formana a zabouchl jsem si v něm omylem klíče, tak jsem se do něj dostal během pár vteřin pomocí tkaničky od boty - a je to model o třicet let mladší...
Michalkd
Návštěvník

Příspěvek od Michalkd »

Tak to jste me moc nepotesili. Je fakt, ze auto nechavam pres noc minimalne venku a jeste minimalnejsi mimo plot nebo garaz.. Tak aspon ze vim, co je pravdy na tom exkluzivnim otvirani:( Rozhodne mi rve srdce, kdyz vidim, jak mi na fiatka prsi, natoz aby mi v nem sedel nejaky "tentok" a ujizdel nekam pryc:( Asi si tam namontuju alarm. Nebo poridim psa:o) Hau
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

rada č 1. tajny vypinač aby nenastartoval... rada č 2. sundej všechny kliky ze dveří... i okenní... gdyž už se tam dostane a bude se snažit nastartovat, zjistí, že to nejde,no a pak bude chtít jít ven a zjistí, že to taky nejde... a ty ráno zjistíš, že máš návštěvu :o))))
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

35-10 - no s těma klikama to je výbornej nápad!!! Jedeš do Fulneka?
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Pěkný nápad :)) Ale ono zevnitř vytlačit okýnko není u fiátka žádný problém, takže by ti ten zloděj stejně utekl, i kdyby byl podvyživený. A tajný spínač také pomůže leda proti dětem, nebo přihlouplíkům, ono přivést napětí na cívku je triviální úkon (například ze svorky regulátoru hned vedle). Nejpohodlnější to bylo u š120 - tam stačilo vytahnout faston ze zadního reflektoru, píchnout ho na cívku, pustit světla a zapalování ožilo.
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

vytáhnout palec rozdělovače a je hotovo :o)
Michalkd
Návštěvník

Příspěvek od Michalkd »

S tema klikama nevim nevim, aby zlodeja nenastvalo, ze se nemuze dostat ven a aby se on nahodou nenastval! a nevytvoril si nouzovy vychod nekde! Palec u rozdelovace v kombinaci s tajnym vypinacem + nejaka vychytavka by mohla potencionalniho zloděje odradit, na tom se shodnem:)
Zamčeno