Původní diskuse - interiér

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Zamčeno
Ondra Chrudim
Návštěvník

Příspěvek od Ondra Chrudim »

S.O.S. sundaval jste někdo někdy u F127 Mk.I přepínače světel, blikačů stěračů pod volantem??? Volant jsem sundal ale jak se sundavají ty PŘEPÍNAČE??? Kde je fígl??? S.O.S. Ondra
//LINDE//
Návštěvník

Příspěvek od //LINDE// »

na odhlučnění sem nakonec použil silný molitan která sem nacpal pod zadní sedačky... a dost se to zlepšilo je to rovný snížení o 1000otáček
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Tak jsem zrenovoval pedály spojky a brzdy. Místo proušoupáných gum jsem nasadil zcela nové. Bohužel, origo na šestistovku jsem nesehnal, ale s trochou námahy tam pasují gumy z F127/128/Ritmo. A nevypadá to vůbec zle - http://www.klucka.cz/pedaly/
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Nevíte jestli budou pasovat koberečky z F500 do šestistovky? Nemyslím ty gumový, co jsou na podlaze, podbězích a tak. Tohle jsou už jenom takový ty jakoby dekorační, pod nohy řidiče + spolujezdce a dozadu.
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

já si myslím ,že jo. asi určitě.... zkus a uvidíš :o))
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

No, že jo, já je ještě nemám. Dělají je jenom na F500, tak abych to nekoupil a pak mi to nebylo k ničemu. Ale taky si myslím, že by to mohlo pasovat.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Mělo by to pasovat. Například koberečky z malucha do f600 jdou vpohodě. Ty pětistovkové by neměly být moc odlišné, akorát budou kapánek menší a levý kobereček bude asi mít po straně (pro f600 zbytečný) výřez pro plynový pedál, který má pětikule při postranním tunýlku.
Milan
Návštěvník

Příspěvek od Milan »

Ahoj všem. Mám se svým maluchem trochu problém a kamarát mě "nasměroval" na tyto stránky. Že prý mi určitě někdo poradí. Takže, při jízdě je uvnitř auta strašně slyšet motor. Ani můj pes se mnou nechce jezdit, trhá mu to uši. A mně taky. Nešel by motor trochu odhlučnit? Máte s tím někdo zkušenosti? Prý se to tady již někdy řešilo. Děkuji všem.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Milanovi: Viz sekce "Karoserie", je tam teď na toto téma velice obsažná debata.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Nevíte jestli má některý Fiat sdružený měřáky do velkýho budíku, tj. budík velkej jak třeba tachometr a v tom palivoměr, voda a někdy snad olej. Kdesi jsem to viděl, ale už nevím, z čeho to bylo.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Palivoměr a teploměr chladicí kapaliny má v rychloměru 850 kupé... ale to asi víš?
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

třeba žigul 2105 má budík a f něm palivo a teploměr.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Díky, kupátko jsem věděl, žigul nee. Někdo jsem to viděl i s tím olejem, ale zatím to má čas.
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

potřeboval bych z něčoho budík z tlakoměrem oleje v motoru + čidlo co by tam šlo dát
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

To grab: 127 sport má tlakoměr oleja, 128 rally taky, 2106 žigul má taky. všechny sou eletricke. nebo si tam daj normalni budik na tlak a místo policajta na motoru dej kostku s vývodem na hadici pro ten tlakáč. jo a eště š 110 R ma tlakoměr, a ten je tou hadicí.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

grab: já mám tenhle a spokojenost. http://www.conrad.cz/DetailPage.asp?DPG=61193 Je k tomu budík a čidlo s výstup na kontrolku mazání, takže nepotřebuješ rozdvojku. Foto na motoru: http://www.klucka.cz/f600/olejtlak.jpg
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

nemám kúkís tak nevidím nnic. :o)
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

To 35-10: ten žiguláckej je normálně budík??
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

to Zdeněk: A jak je to z čidlem když mam třeba jinej motor??
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

grab: to je univerzál. Akorát si musíš případně dokoupit redukci závitu (mají na Conradu taky) a to čidlo přimontovat přes ni. Já to mám na origo motoru F600D a taky přes redukci. Ty máš ten motor z Una? Některý Una totiž měly měřák na tlak oleje taky, ale třeba nový čidlo na Uno stojí přes 1.000,-
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

jo je to klasicky maly budik o prumeru asi 6 cm. aale řikam je to na eletriku, musíš mit to čidlo na motor.
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

to 35-10: to myslim něni pro mě problémek....mam tady kousek krámek se žigulama a cou fakt levný tak budík i čidlo se tam dá sehnat....uvidim za kolik to Zdeněk: Tak jestli dobře chápu vyhodim čidlo co tam ted je a místo toho tam dam to k budíku....tak to je paráda.....do toho asi pudu.....můžeš mi ještě změřit průměr toho budíku nidke sem ho tam nenašel
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

ještě uvažuju o tomto a- metru http://www.conrad.cz/detailPage.asp?DPG ... FB_obr.jpg , ale nevim zda nebude lepší nějakej V-mer
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

to Zdeněk: tak nic ten průměr sem už našel sem si jenom neuvědomil co to čislo znamená
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

to Zdeněk: koukam čim si ten motor natírek???
Zamčeno