Původní diskuse - karoserie

Úpravy, koroze, modely
Zamčeno
Mesky
Návštěvník

Příspěvek od Mesky »

Kronikar: Taky jsem pouzival Tempo, vysledky jsou sice super, ale radsi jsem od toho upustil. Bavil jsem se s několika lakyrniky a pry je to tempo hrozne drasticky pro lak. Sebere pomerne velkou cast horni vrsty laku. Ted pouzivam neco od Velvany a taky to jde. Akorat se u toho vic nadru :o)
pat.
Návštěvník

Příspěvek od pat. »

tak jsem se zase vratil k dobrénu vozu fiat 850. ale ta koroze mně jednou zničí.
olin
Návštěvník

Příspěvek od olin »

nevíte někdo, kde sehnat prahy a p.z. lem na 850, za prijatelnou cenu?
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

to all: nu milí zlatí, fiat je jiz pet dní prodanyy a já se rozhod ze si koupím coupe. byl sem se na jedno dnes podívat(je to to co nem psal Tříprstak) a nevíte negdo (predseda, ondrej atd..) o jmenovite prazích, zadních lemech, spodek předního čela, a nejake te plechřine??? jinak je to Mk II.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

35-10: Pokud vím, tak to poslední kupé, o kterém psal Tříprsťák- z Ivančic, byla Mk. 1 ?! Jinak Tě můžu uklidnit, sám mám s plechařinou problém, prostě nemám ani vše, co jsem potřeboval k opravě Červeného Draka, takže karosář bude muset občas něco vyrobit. Čiže s tím Ti nepomůžu...
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

O kupátku v Ivančicích nevím, ale věděl bych tam o jedné 900T.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Plechařina se dá, co vím, koupit nejblíž v Německu případně Nizozemí, ale je problém, že to musí někdo dovézt. Poštou to nepošlou.
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

TO black: ivancice tam dole u bérna? 900 T pjekny bus.. koľko??
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

To 35-10: Jo přesně ten Vangl.Neviděl sem ho, ale podle řečí slušně vyvařený. Bohužel bez papírů.Za co? Nevím. Musel bych to vosondovat.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Vosonduj, zájem by byl.
MS
Návštěvník

Příspěvek od MS »

Poradte, jak se sundavaji predni ramecky svetel (ty starsi mensi), bojim se abych si je neznicil. dik
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

to all: taky blby napad, sly by na F 600 kliky z 850?? ty s tím zamackavacím čudlem. líbí se mi retro kliky na Alfě 156. tak udelat neco podobného. to zdenek: ty mas nejake BN doma, zkus mi please porovnat ty kliky jestli by to šlo.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

OK porovnám, odpoledne jdu zrovna do garáže jedny kliky z BN sundávat.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to 35-10: Šlo by to, ale docela dost práce. Jako jenom je prohodit nejde. Musela by se na F600 zavařit dorovna ta prohlubeň pro ruku a do ní vyvrtat díry pro uchycení kliky F850. Ale hlavně by se musel buď upravit nebo komplet předělat systém otvírání dveří. U F600 to otvírá takový háček přímo na klice, ale u F850 už jsou nějaký silonový (?) táhla, takže vzájemně záměnný to není :-(
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

35-10 pokud si seženeš dveře ze Seata 750 (licence 600 D) máš po problému, má kliku a celý mechanismus z 850 nebo 500. Zamačkáváš ten čudl zevnitř dveří, jako u 850. Možná to dělali i u posledních Zastav.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Fiátek dostal první malý předvánoční dárek - zámky přední haubny Abarth. http://www.klucka.cz/f600/abarthhaubna/
//LINDE//
Návštěvník

Příspěvek od //LINDE// »

Potřebuju poradit nezná v praze nebo středočeském kraji někdo dobrého karosáře? potřebuju vyměnit ty zadní boky a koplet vyvařit auto.. díky předem ..
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Linde ty tu repasi bereš nějak zgruntu nebo jsi koupil nový stroj?
//LINDE//
Návštěvník

Příspěvek od //LINDE// »

to kronicar:no to si piš že beru vážně. chci aby bylo všechno dobrý..myslim že výsledek bude stát za to :) už si šetřim i peníze ale poděbrady vim už teď že mi do toho neseděj.. :o( takže budete mít zas pořadatele. Teda pokud mě tam někdo odveze :o)
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Pořadatelů není nikdy dost, takže tě tam někdo bude muset hodit :-)))
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Linde tak koukám ,že seš ve stavu nemocných ,takže slepé střevo je už zažehnané nebo Tě to může ještě v brzké době čekat?Co v práci?Mário je už ve Kbelých? Vařit uměl celkem slušně ten mladej kluk ,co pomáhal Rendovi Ehlenovi!Možná by si chtěl zase něco přivydělat,za zeptání nic nedáš.Rendovi slušně zmáknul přece tu Multiplu!Na Poděbrady se už těším ,tam je super místo na auta a dobrá hospoda i chatičky!
//LINDE//
Návštěvník

Příspěvek od //LINDE// »

To předseda:no zažehnaný tak napůl.. prej s tim mam na 100% počítat že se to zas vrátí ale nikdo neví kdy může to bejt měsíc dva nebo rok třeba. já si to nechám preventivně vyříznout až budu mít jistou práci.. K máriovy ano už je téměř připravenej na zimu teda ještě musim koupit autoplachtu a vyndat baterii já na to prostě prdim..až to na jaře sundám zhodnotim stav a rozhodnu se dále :o) ale fakt z toho chci udělat pěkný auto.na toho kluka co tam vařil se poptám..
Petr
Návštěvník

Příspěvek od Petr »

Nemáte někdo na prodej chromované zrcátko na Fiat 600D? Nejlépe na obě strany. Nebo kde se dá koupit nové a kolik tak stojí. Děkuji.
Roman
Návštěvník

Příspěvek od Roman »

Zhanam originalnu karticku farieb na Fiat 850 Special, vkladala sa do prospektu k autu (16 stranovy, zeleny obal) alebo aspon cisla farieb dakujem
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Roman mám doma několik prospektů F 850 i 1x F850Speciál,tak se podívám jestli tam je i barevná nabídka.
Zamčeno