Původní diskuse - karoserie

Úpravy, koroze, modely
Zamčeno
roman
Návštěvník

Příspěvek od roman »

to předseda ďakujem r
roman
Návštěvník

Příspěvek od roman »

Predám odstrojenú, vyvarenú kasňu na Fiat 850 Special, nové blatníky, podlahy, podbehy, predné čelo, sedlá reflektorov. Cena dohodou. Foto môžem poslať na mail. Kontakt na burze
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Roman tak bohužel vzorník barevých odstínů u těch F 850 na těch prospektech není.K.
roman
Návštěvník

Příspěvek od roman »

to předseda ďakujem za ochotu r.
Holečekp
Návštěvník

Příspěvek od Holečekp »

Nazdar pánové. Potřebuju na svém novém voze nový lak. Kolik by stálo přelakovat kvalitně akrylátovou barvou celé auto? Slyšel jsem tisícovku za plech. Takže tak kolem 18 tis. za auto? Tak to abych pomalu šetřil. Nemáte na někoho typ? Zdar Petr.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Holečekp: Řekl bych, že cena dost záleží na tom, jak je na tom podklad a jestli si to odstrojíš sám nebo ne. Příprava podkladu - vaření, tmelení, broušení - může stát i dvakrát tolik co samotný lak. Navíc málokterý lakýra to stříkne se zárukou, pokud si na tom ten podklad nedělal on sám. Mně nabízel známý stříknutí F600 za 5t, ale bez přípravy a záruky na lak. Jinak obyčejní lakýrníci si za to říkali tak od 14t nahoru s přípravou, odstrojením a nastrojením. V kvalitní lakovně s odsáváním klidně i 25t a více. Toť mé zkušenosti.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Zdenku, já myslel, že si to sám odstrojím. Vyváření nebude potřeba. Plechy budou měněny. Jde mi jen o přebroušení a vytmelení. Stříknutí základu, přebroušení a stříknutí vrchu. Ustrojím si to zase sám. No uvidím. Letos to stejně ještě nebude. Nemám peníze. Ale příští rok asi jo. Letos budu dělat podvozek + motor a uvidím. Lak až na konec.Zdar Petr
Ondra Chrudim tel.777 186 188
Návštěvník

Příspěvek od Ondra Chrudim tel.777 186 188 »

Trochu mimo "pražskou" mísu: odstrojoval jsem sám F127 Mk.I a komplet podklad a akrylát 12tkč, bez známostí atd. V Chrudimi je levně :-)
fiatman
Návštěvník

Příspěvek od fiatman »

Našel jsem nějaké kódy barev. Je to na mých stránkách v servisu. www.fiatman.fbi.cz
fiatman
Návštěvník

Příspěvek od fiatman »

A ještě barvy. Sice Seat, ale mohlo by se to shodovat, když je Seat licence Fiatu. http://www.club850berlina.org/documentos/colores.php
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

mám dotaz a prosbu :o)..sice to není spojeno s úpravami,jak jsem si všiml,že je v poslední době tady v módě,ale sháním takové ty originální nálepky co jsou na regulačním relé,vzduchovém filtru,u výrobního čísla,na krytu baterky atd atd...takže pokud někdo víte,kde by se to dalo sehnat,tak bych byl rád.(nebo,pokud se to dochovalo na vašich autech v jakž takž nepoškozeném stavu,tak jestli by to šlo je vyfotit a poslat..)díky moc za odpověď. (jo a je to na Fiat 600D) Libor_c@email.cz
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Libor: myslíš tohle http://www.klucka.cz/f600/nalepky.jpg Vím, kde se to dá koupit (Itálie, Německo), cena za sadu (v té jsou ještě dvě další nálepky, ale teď to nemůžu nikde najít) je ale cca 12Euro. Na konci února bych měl mít pár kousků (sad) za cca 250Kč, tak pokud vydržíš...
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

Zdeněk:.. nooo to je přesně ono..dej si mě prosím na seznam zájemců a já si to na 100% koupím. a cenu +-300,- samozřejmě respektuju.dík moc
to all
Návštěvník

Příspěvek od to all »

Tu sadu nálepek mám už dlouho stále na skladě! Cena 300,- Kč. Kdo se neptá, nic se nedozví. Renda ze Záboří
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Rendo Už se těšín na zprovoznění těch tvých stránek, pak si každý najde co potřebuje :-)))
anonym
Návštěvník

Příspěvek od anonym »

Aky material je výborny na odblučnenie?
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Podle toho kam a do jakého vozu. Do F 600 jsem dal k motoru filc s alobalem (nevím jak se to přesně jmenuje), prodávají to v různých autopotřebách, třeba v sadě na Š Favorit, uzpůsobil jsem to do Fiata. Do interieru jsem dal pod čalounění zadních blatníků polystyren a mezi zadní plato a zadní sedačku molitan nebo filc, docela to pomohlo neboť mám laděný výfuk a nebylo slyšet vlastního slova, teď již chvílemi slyším i rádio :-)))
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

já zase dal na podlahu od f600 karimatky, schoval jsem je pod gumové koberečky. Pod zadním sedadlem a na přepážce k motoru mám filc.
Mato
Návštěvník

Příspěvek od Mato »

Nedrži sa v tej karimatke vlhkosť keď je to na podlahe Ja mam v F600 za sedačkami molitan a na streche nejaky biely mat. asi 1cm hruby a na tom koženku na podlahe mam koberec pod nim nič nemam. IDE mi to dosť ticho až kým neotvorím kúrenie ale to otvaram pri velkej zime V predu mam vodne kurenie pomaha v lete v horúčavach.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Anonym: stačí naložit do Fiata plno dětí a v tu chvíli motor neslyšíš, haha. Mimo níže popsané je dobré odhlučnit (filc apod.) i tu svislou příčku mezi podlahou a zadní sedačkou.
Bredy
Návštěvník

Příspěvek od Bredy »

Na izolaci jak hlukovou,tak tepelnou je dobrý Mirelon,co se dává pod plovoucí podlahy.A co je dobré,nebere ani kapku vody.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Je to fakt, karimatka je poněkud nasákavá, ale molitan a filc jsou mnohem horší. Naštěstí parkuji v garáži, tak to občas nechávám vyvětrat a vyschnout. K odhlučnění také dost pomohou nová těsnění kolem dveří - případně lze utěsnit gumama i obě haubny, (na červené šestistovce jsem to tak měl udělané už od minulého majitele).
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

gdyž sem jezdil na srazy, tak sem používal špunty do uší,to sem pak slyšel i kazeťák. jinak mi ten rachot nevadil :o)))) ale taky sem tam měl ňáký ten filc.
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

Tříprsťák: kdepa se dá sehnat to těsnění kolem dveří?? taky už by se hodilo nový
grab
Návštěvník

Příspěvek od grab »

Mato:Jakpak si připevnil to na tu střechu??
Zamčeno