Původní diskuse - brzdy

Brzdová soustava, posilovač
Zamčeno
Vlasovec
Návštěvník

Příspěvek od Vlasovec »

to Zdeněk: kdo si počká ... za ty dva litry bych ten dvouokruh vzal, takže, až se objeví - dej vědět. Díky
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Tak nevím, jestli to ještě někdo sledoval, ale ty zadní ramena na šestistovku s kotoučovkama šly nakonec do světa za 561 Euro, což je teda pořádnej ranec ;-)
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

No, to jo, tolik mě stál celý Drakouš... Zdeňku, patří to sice do jiné sekce, ale bude to jen takový výkřik: potřebuju to přední gufero klikovky F850! Jak to s ním vypadá?? Vďaka za vyrozumění...
Laszlo
Návštěvník

Příspěvek od Laszlo »

Nem irten mit mondas.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Nemtudom.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to p.Kůrka: Díval jsem se na ten brzdovej válec na Volumex, ale LPR dělá zřejmě jen ten hlavní brzdový a pak regulátor tlaku, posilovač jsem nenašel. Zkoušel jsem ještě jiného výrobce CIFAM, ale ti už nedělají vůbec nic. Když tak LPR má on-line katalog na http://www.lpr.it/eng/idraulicaCERCA.asp Jinak jsem se díval i na tu knížku F124 Spider Volumex, zkuste jestli je to tahle http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... RK:MEWA:IT Případně napište, kolik jste ochoten za ni dát a můžu ji zkusit vydražit.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to p.Kůrka: Takže jsem našel i ten posilovač (pokud je to on) http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 4&tc=photo . Ale ta cena je teda síla, dražší než samotný HBV.
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

to všichni: Hele chlapi,co děláte se starou brzdovou kapalinou?Mě se začíná doma docela hromadit.Teď jsem vypustil brzdy na F130 a zase jí sakra přibylo. :( Nejsem žádný enormní ekolog,ale do kanálu se mi to vylejvat moc nechce.Ciao Enzo.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Enzo: 1. taky se mi brzdovka začiná hromadit. Používám to na odlakování věcí. Prostě to do toho hodím a nechám to tam měsíc. 2. hele jaký nejmenší rozměr může mít kotouč. na 125? Podle Čecha nový 10 a sjetý max. 9,5. doma jsem všechny měřil a mají pod 9. Měj jsem za to, že mám dva nové. Omil. Kolik měl tvůj nový? Díky. Petr
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Starou brzdovku, vyjetej olej a podobný sajrajty odevzdávám do sběrnýho dvora, máme tady u nás limit 200kg na měsíc a osobu zadarmo, což je těžká pohoda.
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

to Holecekp: Cau,teď u sebe nemám nový kotouč,ale změřím ho na FX1/9.Tam jsou nové kotouče z F125P a moc toho ještě nenajezdily. No a s tou brzdovkou to je potíž.U nás žádný sběrný dvůr není,takže mám celkem problém.Ciao,Enzo.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

No tak to voz autobusem do Prahy, tam je sběrných dvorů dost :-)))
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to Holecekp: Pokud bys potřeboval nový kotouče, mám Pilenga (288kč/kus) - Starline (217/kus) - Ferodo (375/kus) - Samko (325/kus).
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

co vím, nové kotouče mají 11 mm.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to 35-10: nové origo by měly mít podle katalogu 10 a můžou se sjet max na 9, ale někdo používá asi o 30% levnější kotouče síly 11 a sjede je na 9 (předepsáno je max na 9,5). I u jiných aut se mi běžně stává, že lidi chtějí raději o 20mm menší kotouč na průměru, který stojí oproti origo rozměru polovinu. Zrovna F125 1.6 a X1/9 1.5 mají mít správně kotouče jiné. F125 (227x10) a X1/9 (227x11), přitom jak už jsem psal ty 11 jsou levnější a dávají se i na F125.
Brzdovka
Návštěvník

Příspěvek od Brzdovka »

Nevěřili by jste, ale i brzdovka docela dobře hoří.... Renda ze Záboří
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

pěkně v kamnech, proč né:o))
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Teda Rendo, čím ty netopíš?
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Informace ohledně dvouokruháku na šestistovku. Před nějakou dobou se začala opět dělat replika abartháckýho HBV. V Evropě stojí cca 110E, v USA 120USD (+19% DPH + clo). Takže docela drahá sranda. V Polsku se dá údajně sehnat nějaká jejich replika za cca necelé 2t Kč, ale co jsem zatím zjistil tak je v nabídce, ale na skladě ne.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Zdeňku sehnal bys hlavní brzdový na Multiplu a za kolik?
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to Kronicar: To je ten s průměrem 25,4 že. Takže ten za cca 680,- s daní. Na skladě ale teď není,takže bych ho musel objednat u výrobce v IT. Čekalo by se na něj cca 3-4 týdny. Ještě můžu zkusit druhého výrobce (cena tak stejná), nevím od koho se poveze zboží dřív. Kdyby to moc spěchalo, dá se koupit na eBay s poštovným to vyjde na 1.300,-.
Fiat Panda
Návštěvník

Příspěvek od Fiat Panda »

Kde kupit brzdové destičky na Pandu a kolik stojí?
Láďa
Návštěvník

Příspěvek od Láďa »

Mam Fiat Pandu a nevím, kde kopit brzdové destičky. Lépe řečeno, jaké? PanĎáci se prý vybavovali různými modifikacemi brzd, jak se Fiat vyvíjel. Ně co z UNO a možné i odjinud. Neporadí někdo?
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

to Láďa: Napiš mi na auto@klucka.cz přesnou specifikaci auta (rok výroby, obsah motoru) nebo mrkni na http://auto.klucka.cz/ . Každopádně za sadu destiček pro celou nápravu počítej max do 500,- s daní, dělaly se v podstatě tři druhy: dvoje Bendix a od r.91/92 Girling. Ale spíše napiš, určitě něco vybereme. Třeba si u mě koupíš ještě něco ;-)
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Ten kdo po mně chtěl hlavní brzdovej válec na F600 Multipla, ať se mi ozve. Dnes odešel od výrobce a v úterý 17.5. je tady. Cena 685,-. Podržím ho týden a pak jde do světa.
Zamčeno