Původní diskuse - elektrická soustava

Zapalování, dobíjení, osvětlení, startér
Zamčeno
vymena alternatora
Návštěvník

Příspěvek od vymena alternatora »

ahoj borci, potrebujem radu, nefunguje mi alternator, tak som kupil jeden funkcny, a problem nastal pri jeho vymene> k polovici skrutiek sa neviem dostat... Nevie mi nikto poradit, ako postupovat, pripadne kde by som nasiel popisany pracovny postup vymeny? dakujem za akekolvek info a vela KM Lubo, SVK
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Lubo: vždy je treba napísat o aký sa jedná typ Fiata.
Míla
Návštěvník

Příspěvek od Míla »

Zdravím, nevím už kde mám sehnat hl.světla na F600D poradíte mi kde ? Díky
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

R.Ehlen - kontakt na www.f600club.cz Z.Klučka - kontakt na www.abarth.cz určitě jdou koupit i jinde..
Míla
Návštěvník

Příspěvek od Míla »

Fajn, díky moc!
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

a Mílo, (možná to píšu zcela zbytečně, ale pro sichr) - do r.v. 1965 se používaly menší reflektory, 66-69 větší. Ty větší se shání lépe.
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

Zdravim....tak sem pred chvilkou dokoncil vymenu dynama za alternator z F 127 do moji F 850. Ale mam dotaz...zapojil sem ho tady podle diskuse, kdysi se to tu probiralo. Jenže kontrolka dobijeni na budiku se po zapnuti klicku normalne rozsviti a zhasne az kdyz ma motor 4500 ot./min , jakmile otacky klesnou niz tak se znova rozsviti, cili..cim to muze byt ??
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

FreeRider: vezmi si voltmetr a změř napětí na baterce za chodu motoru. I při nízkých otáčkách by napětí nemělo klesat pod 14V. Jestli jo, může být chyba v altíku, nebo v regulátoru. Nebo i vytlučená baterka, která strhává napětí.
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

dobře, jelikož voltmetr nemám....tak zkusím přes noc pořádně nabít tu baterku, páč to ježdění bez dobíjení za nutnosti pořád svítit jí dalo zabrat a krátkodobé nabíjení jí zřejmě moc nepomohlo...
Zajda
Návštěvník

Příspěvek od Zajda »

Zdravím potřeboval bych pravé zadní svetlo na Zastavu 1100 cenu nabidnete předem děkuji odpovedi mi muzete poslat na michal.zajicek@centrum.cz
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Původní diskuse - elektrická soustava

Příspěvek od Vlasovec »

Toto téma obsahuje příspěvky ze staré diskuse.
Vláďa
Návštěvník

Příspěvek od Vláďa »

Zdravím Vás vážení, nevíte o někom, kdo umí opravovat přístroje v automobilech, jde mi konkrétně o elektromechanické hodiny ve Fiatu 125 (pravý kulatý budík v přístrojovce.
Zamčeno