XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

dotazy k testacím

Dotazy i aktuální informace týkající se klubových testací HV
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: dotazy k testacím

Příspěvek od předseda »

zdárek komisaři,
mám dobrého známého s Oplem Mantou z Prahy 9- Horních Počernic ,potřeboval by auto před sezonou 2011otestovat,ale kdy a kde by to bylo nejlepší?!Auto je v původním stavu ,byla dělána celková oprava motoru.Dokumentace k vozu taky nějaká bude :grin: díky K.
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazy k testacím

Příspěvek od Ondrej »

Nazdar.
Co takhle při výroční schůzi? Jinak bych řekl, že by byl možný i individuální termín, ale platil by komisařům dopravné z domovů... Pokud bychom se shodli na termínu s Enzem a Pedrem, daly by se náklady stáhnout společnou cestou.

A vrátím se ještě k prošlému.
Před časem jsi psal, že není moc spokojenost s testováním. Rád bych proto věděl, kdo a s čím byl nespokojen? Uznávám, že tenhle rok jsem fungoval ne vždy tak, jak bych si sám představoval, ale pokud to bylo možné, vždy jsem se snažil vyjít vstříc a pokud mi paměť sahá, konkrétně ohledně testací si mi nikdo nestěžoval.

Letos se testovalo podstatně méně nových vozů než vloni, takže pro ty, kdož pospíchali pryč, jsem v Poděbradech vyřizoval opakované testace hromadně už během soboty. Testování nových vozů bych opravdu nechal na tu neděli. Pokud někdo nebyl schopný vydržet ani do vyhlašování výsledků, pak s tím nic neprovedu.
Další vhodnou akcí na testace je setkání v Kunraticích, pokud příští rok bude.
Berounsko je už sice "papírově" pozdě (testace platí do 31.5.), ale je dobrou příležitostí k otestování - je to blízko Prahy a je na to relativně čas, takže i v tom bych pokračoval.
K pražské jízdě platí to, co jsem psal svého času do patřičného tématu, přišla mi letos tak hektická, že nějak nebyl čas na nic.

I příští rok si myslím, že nových vozů nebude moc, takže bych nějaké extra termíny pro testace nevyhrazoval.

A aby všechno nebylo tak jednostranné, naopak jsem já rozladěn přístupem některých členů klubu (z hlavy jmenovitě Laušer, Martinec). Od prvotní testace jsem je neviděl...
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: dotazy k testacím

Příspěvek od předseda »

zdar Ondráši,
díky za vyčerpávající odpověď,dotyčnému Jirkovi tyto možnosti vyřídím ,ať si sám vybere!Při Výročce by to bylo sice nejdříve ,ale obávám se ,že letos bude zima dlouhá a urputná,takže může být zase i sníh -:(( a autu se nebude chtít vyjet!
S Martincem se zná Kronikář ,Laušer bydlí blízsko školy a na podzim jsem s ním dokonce mluvil a říkal ,že se polepší a na Poděbrady přijede a vše doplatí?!/stěhoval se a snad i ženil/
Malé nedostatky byly při Podzimní jízdě/jak jsme již psali/,bylo to hektické a k testaci jste se z časových důvodů vůbec nedostali :retard: Proto jsem navrhoval ,napsat tyto termíny resp. možnosti přímo pod vaše jména komisařů na náš web?!Ať si neznalý vybere sám ,co a kdy mu vyhovuje! :mrgreen:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: dotazy k testacím

Příspěvek od oldav »

Nebojte, s testacemi (a Ondrovým přístupem)jsem spokojenej. Jen se svým laxním přístupem ke klubové činnosti nikoli :)
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazy k testacím

Příspěvek od zastavaman »

i z mého pohledu jsou testace v podání páně Ondřeje naprosto skvěle zvládnuté
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Odpovědět