XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

výroční schůze

Termíny schůzí, zápisy ze schůzí a další info o klubovém dění
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

výroční schůze

Příspěvek od zastavaman »

jen jsem si povšiml, že na webu jest stále uveden termín 16.2. od 13:00, zatímco v pozvánce od Ondřeje je 10:00, tak se chci ujistit, co platí (asi nejen za sebe), nerad bych stepoval tři hodiny před školou nebo přišel s křížkem po schůzi...
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od Kronicar »

A safra, chybička se vloudila. Samozřejmě je to od 10 hodin.

Ondreji, Radku, možno opravit čas?
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od Radek »

OPRAVENO :)


P.S. Příště mailem, nebo do sekce vzkazy adminům, neboť tady to lehce přehlédnu.
Radek
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od zastavaman »

předpokládám, že když s sebou na schůzi přivedu kolegu zastavistu (http://www.zastava.cz/ostatni/26.jpg), bude mu umožněno přímo na místě vstoupiti do klubu, žeano?
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

čau, tak jsem včera objednal a zaplatil třídu na sobotní tlachání,ať to máme radši oficiálně zamluvené.
Cena 240,- :mrgreen:
Bude to v přízemí a bude se vcházet i vycházet předním vchodem ,tedy u kostela!!!!!!!!!!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Petr FCC
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 80
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praga

Re: výroční schůze

Příspěvek od Petr FCC »

Přidávám okopírovanou zprávu od předsedy, který by měla být v tomto tématu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
to all
Výroční schůze se bude konat 28.2.2009 na známé adrese pplk. Sochora 13,Základní škola - hlavní vchod , třída v přízemí školy, po schůzi je naplánován ještě odpolední program
Fiat 600D 1969
Jawa 350-360 1969
Kolo Favorit 1983
Saně Чук и Гек 1983
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

díky za zveřejnění na správném místě :razz: pro Petra FCC
Kronicar je upřesní odpolední progam po 14 hod.
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od Ondrej »

Z důvodu nečekané kolize termínu s VH AKHV se začátek výroční schůze přesouvá o 1 hodinu na 14 hod :!!!:
Datum 28.2. samozřejmě zůstává.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

Výroční schůze:

kdo přijede dříve na schůzi může si tedy v poklidu dojít na oběd do nedalekých hospod / U divadla , U houbaře, Legenda,U baráčníků nebo U sv. Antoníčka/ vše cca 200m od školy :razz: Kdo by chtěl již do školy ,budu od 12.30h k dispozici a můžeme již poklábosit ve třídě/přízemí školy/ :mrgreen:
Umělecko-průmyslové muzeum má otevřeno v sobotu do 18 h. :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od Ondrej »

Já teda vím houby, jak je co daleko, ale dle plánu Kronikáře bychom i tak měli mít na muzeum téměř dvě hodiny, což bych řekl, že by mohlo i stačit... on to snad případně upřesní.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

to Ondrej
je to 2-3 stanice tramvají ,podle kde vystoupíš /ze Strossmayerova nám./
záleží na tom ,jaká bude diskuze - časový program Poděbrad , termíny, klubové testace,novinky z valné hromady AKHV atd,
Je fakt ,když už se sejdeme v hojném počtu ,tak je lepší vše probrat ,výstava se dá oželet :razz:
Musím to nahlásit šéfové ,takže asi 200,- bude pronájem :mrgreen:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: výroční schůze

Příspěvek od Kronicar »

Však to znáte, když je začátek schůze ohlášen na 13 hodin, dříve než ve 13:30 nezačneme a stejně se ještě budou trousit opozdilci. Takže již od 12:45 bych očekával první vlaštovky s tím, že schůze začne ve 14:00, nejpozději ve čtvrt na tři. A to z výše uvedeného důvodu - Valné hromady AKHV - což je naše zaštiťující organizace. Naši vyslanci nás pak budou informovat o dění v nadcházející sezóně.
V čase před schůzí budu vybírat členské příspěvky a zálohy na dovolenou. Program schůze by mohl být za hodinu vyčerpán. Řekněme ve tři odpoledne, než-li se vypravíme a dopravíme do muzea, budou čtyři. To máme do zavírací šesté nějaké dvě hodiny na prohlídku expozic. V muzeu jsem ještě nikdy nebyl, takže ani nevím co mám čekat, ale předpokládám, že dvě hodiny budou dostatečné. Pro nás asi bude nejzajímavější expozice věnovaná módě, kde můžeme hledat ispiraci pro převleky na soutěž do Poděbrad.....
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

OK, nějak to dopadne,já tam byl loni na podzim na expozici uměleckého skla /snad je to tam i nyní/ , poklidná a podrobná prohlídka nám trvala asi hodinku. :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: výroční schůze

Příspěvek od předseda »

To Ondra
Dnes jsem byl za pí řed. pro povolení našeho pobytu ve třídy na Výročku , vše OK ,řekl jsem na cca 2 hod. t.j. 240,- Kč!Vchod hlavním vchodem ,třída vlevo :razz: / musíme dodat židle/V sobotu ve škole budu cca od 12 hod.,takže kdo přijede dříve není problém! :ok:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: termín schůze

Příspěvek od předseda »

termín první schůze v r. 2011 bude 6.1. :grin:
Měli bychom rovněž již určit termín Výroční schůze!!!Navrhuji např. 29.1. ,19.2., 26.2. :mrgreen:
/5.2. a 12.2. máme jarní prázdniny a chceme jet mimo Prahu,takže tyto soboty nééé/
Co s programem našich schůzí,byl bych ochoten /pokud bude zájem/povyprávět něco málo o evropských automobilkách/vznik/+ výrobní program 60. až 80 léta nebo něco navrhněte sami!!
Projetí trasy Poděbrad 2011, kdy a kdo by byl ochoten!
Mám už dát termín naší akce na i-veterán - kalendář akcí?
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: termín schůze

Příspěvek od Ondrej »

předseda píše:Měli bychom rovněž již určit termín Výroční schůze!!!Navrhuji např. 29.1. ,19.2., 26.2. :mrgreen:
Lobbuju za únor, možná spíš 26.2.
:D
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: termín schůze

Příspěvek od Kronicar »

Pokud bude termín 26. 2. 2011, tak se nezúčastním neb jsem se již přihlásil na zimní Kokořínsko, které bude v tomhle termínu. (viz samostaný příspěvěk....)
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: termín schůze

Příspěvek od Luigi »

:!: No a prostě o tom to je Kronikáři :!: ,někteří z Vás upřednostňují vlastní zájmy nad chodem společného,proto,jak se pak máme domluvit,proto pokud bude většina k tomuto termínu ,bude prostě schůze bez Tebe!Už minulý rok se některé termíny přesouvaly ohledně Vašich soukromých aktivit .
A hlavně bych zrušil výroční schůzi a dělal bych výborovou jako generálka a vše na papíře potvrzeno na Poděbrady.Vy ve vedení klubu zamyslete se nad tím. Váš řadový pěšák.................. :retard:
Zdraví Luigi.
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: termín schůze

Příspěvek od Kronicar »

No jasně, o tom to je. Časy se mění, i já se měním, více než deset let jsem upřednostňoval zájmy klubu nad zájmy vlastní a ať již moudřím či hloupnu, je čas myslet také na sebe. Veškeré dění v klubu, zařizování všech akcí a vůbec aktivit kolem našich strojů, ale třeba i letní dovolené se členy klubu, mě stojí moře času. Potažmo peněz, protože dneska je taková doba a čas jsou peníze. A místo abych vydělával, trávím čas na úřadech. Ruku na srdce, kdo má dneska čas vyběhávat povolení na úřadech? Pokud chodím do zaměstnání, musím doržovat určitá pravidla, jako je třeba otravná pracovní doba, pracovní úkoly a tak. Podnikatel nebo živnostník se zase musí ohánět aby uživil sebe, případně své zaměstnance. A čas "ukradený" z pracovní doby se musí nahradit. Já jsem u svého zaměstnavatele narazil na potíže (právě z důvodu absencí, kdy jsem trávil čas na úřadech) a byl to i jeden z důvodů mého odchodu od něj. Při vyběhávání akcí na úřadech je potřeba mít na to čas, jinak to prostě nejde. Na úřadech jsou totiž zase jen ti zaměstnanci a doba jejich pracovní činnosti je bohužel omezená. A samozřejmě koliduje s dobou, kdy je zaměstnaná i drtivá většina z nás. Veškerý čas potřebný k získání potřebného povolení, bych rád "investoval" třeba z volného víkendu, ale to ve většině případů nejde. Takže si beru neplacená volna, dovolenou nebo nadělávám čas ztracený cestou na úřad či z něj, čas ztrávený ve frontě u přepážky nebo vysvětlováním toho co chci úředníkovi, který ještě loni dělal něco úplně jiného o patro níž. Telefon nebo e-mail to nevyřeší, stále je potřeba osobní kontakt. Ovšem to není nic nového, jistě to zná každý z nás, občas na úřad musí každý. Ale dělám to rád a protože mě to baví, nechci aby to vyznělo, že si stěžuji (i když to tak asi většina pochopí), chci aby se každý vžil do mé kůže a pochopil co úsilí to všechno stojí. Jestli to je někdo ochoten podstoupit, rád mu to přenechám. A pakliže někdy chci svůj volný čas trávit jinak než potřebami klubu, je to možná špatně, ale třeba na to mám občas i nárok.

Nevím co přesně máš na mysli pod pojmem megalomanství, jestli výstavu ke 110 letům značky Fiat nebo stále masovější účast na akci v Poděbradech, či finančně náročnou Pražskou jízdu. Možná máš pravdu, a už jsme na toto téma popsali svými názory nejednu stránku. Je to věc diskuze a nechť zvítězí názor většiny, od toho jsme klub a jako klub jednáme. A právě z toho důvodu je mým názorem výroční schůzi nerušit. Je to jediná možnost, kdy rozhoduje každý člen klubu a má zároveň možnost vyjádřit svůj názor, byť podléhající většině. Kdy jindy se máme domluvit? Některé členy klubu vlastně vidím právě jen na výroční schůzi. A jsme zase u toho volného času, již delší dobu pozoruji úbytek našich členů při pravidelných čtvrtečních schůzích. Pamatuji doby, kdy nás bývalo patnáct i více, dnes se sejde pět členů a i to považuji za úspěch. Možná je to tím, že v tom malém množtví nic nevyřešíme, takže ostatní prostě nevidí důvod tam chodit nebo není na schůzích zajímavý program a co já vím co by zase přitáhlo tu partu nadšených diskutujících fiatářů.
Také nevím jaké termíny akcí, na kterých se jako klub podílíme, jsme přesovali z důvodů soukromých aktivit. Poděbrady držíme na konci dubna, hýbe s tím pouze svátek velikonoční a termín je vždy odhlasován právě na výroční schůzi. A když náhodou někdy tápu, vždy mi to někdo připomene.... :roll: Ale především záleží na městě Poděbrady, které právě okolo velikonoc pořádá nejednu akci a zrovna na rok 2011 je termín ještě stále nejistý, protože čekám na vyjádření nového starosty města. Pražská jízda bývá pro změnu na konci září a pakliže to bylo v roce 2009 jinak, tak z důvodu výročí založení značky Fiat, jinak platí to samé co pro Poděbrady. Letní dovolená je vždy ve stejném termínu, totiž přes svátky začátkem července. Výstava v Kunratické tvrzi pak vždy první víkend v červnu. Termín podzimní expedice je variabilní a platí ten, na kterém se shodne nejvíce zúčastněných. S Berounskem totéž, prostě když šesti lidem z deseti vyhovuje jeden termín, tak se zbývající čtyři musí přizpůsobit nebo mají smůlu, přesně jak jsi naznačil....
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: termín schůze

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Sice nejsem členem, ale nemohu si odpustit malou poznámku:
Každý člověk má denně k dispozici 24 hodin a je jen na něm jak s nimi naloží! Každý si může zvolit čemu dává přednost a to pak dělá! Takže věta: "Já nepřijdu nemohu protože....." říká jen to, že jdu jinam a to tam kam chci jít a zřejmě to má pro mě větší význam až tak, že kašlu na Fiaty :greenf: :greenf:
Každý si vždy udělá čas na to na co chce - nebo jsme snad nesvobodní a někdo nám to určuje? Někomu zřejmě jo......... :nene: :nene:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: termín schůze

Příspěvek od Luigi »

Ahoj Kronikáři ,děkuji za odezvu .
Myslím,co jsi napsal, je pravda. Uznání si zasloužíš a to bez obalu. :!: Vše se dostalo na vyšší hranici kvality za Tvého působení ve vedení.
Ale nevím ,jak to bude do budoucna.
Poněvadž laťka takto postavená se dá jen stěží udržet a jak píšeš, to bylo na úkor všemožného.I když Tě to bavilo.
Vím stoprocentně,že už to nebude nikdy mít tak lehký průběh .
Protože jsi byl určovatelem,vyřizovatelem,schvalovatelem.Každopádně zařídil jsi vše .Někomu to vyhovovalo,jinému ne.
Bohužel jsi svou kladnou aktivitou odnaučil většinu se podílet na dění. Či svým pojetím nedal ani jiným šanci.
Myšleno v dobrém.Rychlost,přesnost.Nikdo s tebou neudržel krok. 8O
Schůzím schází koncept.Navrhoval jsem -hodinu řešení,hodinu bavení.Pro mne je to například do Prahy 45km a jet si vyslechnout Vaše víkendové soutěže a kam pojedete další sobotu není úplně ono.Prvotně jsem chtěl pomoci ,ale na programu bývá jiné... :cry:
Proto je to klub a v ní členové mezi něž by se měla přesunout zodpovědnost rovnoměrně a ono to půjde ,ale ne tak lehce.
Samozřejmě máš ve mě plnou podporu.
Zdraví Tě Luigi a přeje do budoucna mnoho příjemně strávených chvil a nejen automobilových.
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: termín schůze

Příspěvek od předseda »

Děkuji za upozornění: naše první klubová schůze v roce 2011 bude tedy 13.1. od 19 hod :grin:
Vzhledem k tomu ,že se k datumu Výroční schůze skoro nikdo se nevyjádřil ,takže to vypadá ,že je ostatním vcelku jedno, navrhuji proto termín 19.2. 2011 :greenf: Kronikář se tedy bude moci zůčastnit Kokořínského klání,když už je přihlášen a nebude scházet na schůzi :roll:
Výroční schůzi bych tentokrát chtěl dobře využít -tedy Diskuzi k tomu ,abychom si v klidu a snad i v hojném počtu prodiskutovali veškeré naše problémy! :roll: /hlavně podzimní akce" Pražská jízda"- je hodně prodělečná ,co tedy udělat ,aby tomu tak nebylo?!/sponzoři,vlastní časomíra,změnit náplň akce,jak tam dostat více účastníků apod/
Jinak prosím,aby i ostatní ,co dříve psávali do Diskuze se opět v Novém roce častěji zapojovali :razz:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: termín schůze

Příspěvek od předseda »

jen něco málo ,protože mezi psaním mého příspěvku opět reagoval Luigi :grin:
- co se týká termínu Výroční schůze - já napsal možnosti , vyjádřil se jen Ondrej a Kronikář a to je dost málo,když se jedná o náší hlavní schůzi,kde se zatím scházíme v největším počtu a dá se zde konečně něco projednat a odsouhlasit!!! :razz:
- Výroční schůzi jednoznačně rušit nebudeme!!!
- o malém počtu lidí na klubových schůzích jsem psal již před časem, dokonce jsem navrhoval nějaká zlepšení ,ale opět se nikdo nevyjádřil,jak tuto situaci
zlepšit?!
- dělat tedy schůze 1x za dva měsíce?!
-proč je takový úbytek diskutujících na našich web. stránkách? /Vašek Kuliš, Kaca, Vojta, Enzo, Petr FCC,Vlasovec, Ivoš, Pedro,Míra atd.,už nemají zájem nebo si nenajdou čas napsat za týden pár řádků?! Nabízí se také myšlenka ,kterou otevřel Luigi: Ondra -Kronikář postupem času "odnaučil" ostatní se zajímat o dění v klubu?! Vždyť nedávno byl ještě i pokladníkem , nyní je stále naším vzorným kronikářem,od doby co se "Poděbrady" přesunuly na Kolonádu ,vše zařizuje sám,včetně kempu v Malešově, podzimní jízdu si vlastně na Točné vymyslel a zařídil také sám/nikdo v podstatě v klubu neví ,co je vše potřeba k této akci a kde co vyřídit!/,takže ho těžko může z fleku někdo zastoupit.
To by se mělo změnit ,jsme klub zájmový a proto by každý se měl alespoň malou měrou podílet na jeho chodu :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Petr FCC
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 80
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praga

Re: termín schůze

Příspěvek od Petr FCC »

Kde jsou ty časy, kdy jsme slavili Silvestra ve škole a okolí.
Fiat 600D 1969
Jawa 350-360 1969
Kolo Favorit 1983
Saně Чук и Гек 1983
Pavel KV
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 209
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 19:23

Re: termín schůze

Příspěvek od Pavel KV »

Na návrhy ohledně termínu výroční schůze jsem se neozval, neb je mi to vcelku jedno, přijedu jakýkoliv navržený termín, jako ostatně vždy.
Fiat 128 A 1970,1971,1972
Fiat 128 AF 1972,1973
Fiat 128 AC 1973.1975
Fiat 128 AR 1971,1973
Fiat 132 2000 1977
Fiat Ritmo 105 TC 1982
Fiat Ritmo 125 TC Abarth 1982
Fiat Ritmo 75 1979
Fiat X1/9 1978
atd.
Odpovědět