Čas vánoční...

Vše nezařaditelné, možno i nesouvisející s Fiatem
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Čas vánoční...

Příspěvek od Radek »

Krásné a klidné prožití svátků vánočních Vám všem z celého srdce přeje
Přílohy
Vánoční čas.pps
Přání k vánocům
(6.43 MiB) Staženo 177 x
Radek
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Black »

Čas vánoční?! Po cestě do práce jsem v rádiu zaslechl nějakou reklamu, že v jednom brněnském obch. centru bude o víkendu pravý Děda Mráz přebírat od dětí přání pro Ježíška! Jsem z toho volajaký zmetený.
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Tříprsťák »

Black píše:Jsem z toho volajaký zmetený.
To se nedivím - nejzmetenější musí být asi pražské děti, které jsou asi vystavené té nejbrutálnější komerční maséřině. On už pouhý pohled na obchodní dům, po jehož fasádě leze dvacet rudých Klauzů je totálně na palici. Stejnětak deset Klauzů v jedné výkladní skříni. Když už se ty obchodní a finanční společnosti, které z vánoc udělali jarmark sloužící jen a jen k prodání megatun šmejdu nemohou dohodnout na jednotném maskotovi, aspoň by dětem neměli bourat iluzi, že je JEDEN, výjimečný a jedinečný - a ne ho degradovat na nějaké stádo najatých brigádníků-dárkonošů. Ostatně - není divu, že původní forma vánočních svátků se zdá obchodníkům a bankám vezkrze protivná a hodná vyhubení. Málokdo by totiž mohl být méně vhodným maskotem k rozpoutání nákupní hysterie, nežli Ježíšek - zcela nemajetné dítě narozené bez prostředků v cizím chlévě, ze kterého pak vyrostl podivín opovrhující bohatstvím, hlásající chudobu a pokoru a nakonec dobrovolně obětující vlastní život. Špatný symbol konzumních svátků, špatná motivace k bankovním úvěrům a následným horečnatým nákupům...
Přiznávám se, že na současný pohanský svátek mamonu (který jakousi podivnou shodou náhod má totožný čas a název a Vánoci) kašlu. Z vysoka. Dáme dárky dětem, ale takové, ze kterých budou mít opravdovou radost (žádné šnuptychly a fusekle aby byla hromada veliká) a ty pořizujem už v létě, nebo sami vyrobíme. To, že ode mne jinak nikdo nic k vánocům nedostane si neberte osobně. Na tupá stáda bloumající obchodními domy hledím stejně nezúčastněně a se stejným despektem, s jakým hledí ředitel banky na Jesličky. Přeji vám všem krásné vánoce, užijte si je v pohodičce a s radostí v srdcích mezi lidmi, které máte rádi. Způsobem, jaký je vám příjemný. ;-)
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Pozor! Přichází kontrola!
Já bych viděl Jéžíška jako vrchního revizora v připravenosti magorů na okamžik předání....Již mnoho let den před štědrým dnem narvu hromadu jmelí a o štědrém dnu ho rozvážím po známých a děsně se bavím tím jak všichni makaj jak barevný, maj protažený xichty, že je někdo otravuje a oni nestihnou mít vše připravený až vrchní kontrolor zazvoní zvonkem!!!
Nejsou ty Vánoce spíš o pohodě, setkávání lidí a klidu než ten pitomej frmol, aby všechno bylo a nej..........Prdím na to chci-li někoho obdarovat, tak to můžu udělat kdykoliv přes rok a ne nuceně dle nějakejch přiblblejch pravdou nepodloženejch rituálů! No a ve finále se povinně veselit na Silvestra je taky gól!
Takže Vám přeju příjemný Vánoční masakr a buďte bdělí - kontrola se blíží........
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Tříprsťák »

Renda ze Záboří píše:Prdím na to chci-li někoho obdarovat, tak to můžu udělat kdykoliv přes rok a ne nuceně dle nějakejch přiblblejch pravdou nepodloženejch rituálů!
Souhlas. Navíc tyto soudobé komerční rituály nemají s původní vánoční tradicí prakticky nic společného, nýbrž jsou výsledkem systematického snažení obchodních institucí, které jsou na tomto šílenství hmotně zainteresovány a nezdráhají se zneužít původně tak krásných svátků, jakými bývaly vánoce, k degradaci na jakési období zvýšení tržního obratu. To, že se jim to daří je krásnou ukázkou toho, jak velkou moc má vtíravá reklama a jak snadno se jí lidé nechají ovládat. Osobně považuji dárečky pod stromečkem za zvyk v rámci vánoc sice marginální, ale docela milý. Ovšem nežli spolu s davem pohanů povýšit tuto regionální zvyklost (a původně naprosto nedůležitou složku svátku) téměř na hlavní poslání vánoc, to se jí raději zcela zřeknu.
Naposledy upravil(a) Tříprsťák dne čtvrtek 13. prosinec. 2007 18:57, celkem upraveno 1 x.
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
MiKaktus
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: pondělí 12. listopad. 2007 17:07
Bydliště: B.Němcové 21, Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od MiKaktus »

Souhlasím se všemi, vánoce kdysi byly svátky klidu a pohody, ale teď z toho udělali závody kdo nakoupí lepší a dražší dárky :!: Já osobně jsem doma pro svoje blízké vánoce ZRUŠIL, ode mne nikdo nic nedostane, snad jednou až budu mít děti. A dárky můžu dávat celý rok, když budu chtít a né v jeden den tomu určený !!!! Dárek má bít od srdce a né z povinosti :!: Takže vánocům zdar :twisted:
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Ondrej »

Ačkoliv to asi nebyl Radkův účel založení tematu :D musím si přisadit.

Vánoce se mi znechutily od té doby, co jezdím do Brna. Stánky ťamanů v podchodu pod nádražím, kudy chodím každý den, s lacinými čínskými hračkami, vyluzujícími od rána do večera stále stejné protivné zvuky (to bych nevydržel poslouchat ani půl hodiny, ne tak u toho stát 10-12 hodin denně 7 dní v týdnu), které jsou stále v obležení zvědavců ... nevkusné atrapy toho tlustého dědy z emeriky s červenou pohlavní pokrývkou, jež se v naprogramovaných periodách kroutí a békají před obchody se slevněným zbožím ... tabule u supermarketů, lákající ke včasným vánočním nákupům již od půlky října, od začátku listopadu pak druhá fáze brainwashingu ve formě všudypřítomné vánoční výzdoby, načež koncem listopadu přichází třetí fáze ve formě bizardních "slev" na to nejzbytečnější a nejnevkusnější zboží a to by se jeden někdy i divil, co všechno jsou lidi schopný koupit, když je to tak levný... **

ale nejhorší na tom je, že to pořád funguje. Stále se najde dost velké tupé stádo, které to žere (moje skeptické má dokonce pocit, že je jich každý rok víc). Kde je poptávka, tam je i nabídka...
Kupříkladu jedno takové stádo, které se krokem sunulo k nasávání vánoční atmosféry do Olympie, totálně zablokovalo včera odpoledne D2 od Modřic až po sjezd na D1. To procento řidičů (a že to bylo velmi malé procento), kterým byla Olympia u prdele a chtěli jet dál po highway domů či kamkoliv jinam, mělo smůlu.

Takový vymoženosti moderního konzumu jsme ještě donedávna tady v prdelákově neměli, takže jsem Vánoce tak nějak bral a dokonce se i těšil. Ale letos duch vánoc (=prd vánoc) zabloudil i sem. Město evidentně neví co s penězi, takže máme na kandelábrech zbrusu novou vánoční výzdobu a žárovkové řetězy tu navěšeli i na javory. Co na tom, že chodníky a silnice se blíží ukrajinskému standardu a veškeré opravy děr se už několik let provádějí ručním nahazováním štěrku a jeho urovnáním lopatou.

Ať žijí vánoce!

** je to trochu offtopic, ale souvisí. Takřka denně ve vlaku slyším hudrování důchodců, jak nemají peníze a kde jsou ty časy, ale přitom vždy právě podle této nepřizpůsobivé menšiny obyvatelů bezpečně poznám, kdy a na co jsou v brněnském tescu, kam chodím denně pořizovat svačinu, akční slevy. Jsou to asi dva týdny, co se objevila sleva na žemle. Ze 2,50 kčs na 90 haléřů. Po celém tescu se motaly stovky důchodců s pytlíky plnými žemlí a totálně zablokovali všechny pokladny. Cpali se jeden přes druhého, hádali, kdo byl kde dřív a čí je která bulka atd. Každý z nich 10, 20, 30 kusů, někdy i tři plné pytlíky. No nekupte to, když je to tak levný. Pak s tím venku krmili holuby, které se jinak město a normální lidi snaží likvidovat, protože by tolik žemlí bez zubů nesežrali ani za týden.

Tak tolik jen pár veselých vyprávěnek na podporu vánoční stratosféry... :roll:
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Ondrej »

Něco k tématu od Mandora :)
vianoce.jpg
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Jura z KM
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Jura z KM »

Bože, jak jsem rád, že mě to celkem míjí! Dárky samozřejmě rozdám, po jednom, když je toho moc, zbude taky moc papíru. A nejlíp koupit přes net, s nikým se netlačím. Syn letos zlobil, bude krutá redukce. A když jedu kolem Teska ve Zlíně....škoda mluvit. A co nechápu ze všeho nejvíc, jsou ty TUNY žrádla, 2x během posledních 14-ti dní v roce. To přece není možné, všechno to sežrat. Občas si připadám dost zvláštně, když jedu v ......marketu přes pokladnu a můj nákup čítá 5-10 položek. Proč si mě všichni tak prohlíží? Jako bych byl prašivý... :?:
Fiat 127/1973- jen za sucha
Fiat 127/1976- hračka
Fiat 126p/1977, ve stádiu zrodu
Fiat 126p/1982, co už opět jezdí
Fiat 126p/1989, co čeká na využití...
Mark L.
Návštěvník

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Mark L. »

Taky se musim pridat. Plne souhlasim, ze pojem Vanoce uz ma kapku jiny vyznam nez v dobe nedavno vzdalene, tj.v dobe meho detstvi.
Jen mi prijde zvlastni jedna vec. Vsichni nadavame stejne, vsem se nam to nelibi, tak jak to, ze to nakonec takhle vypada kazdy rok?
Ikdyz nejsme verici rodina, tak jsme si letos rekli ze pojmeme vanoce duchovne. Tj. zrusili jsme v cele rodine darky (krome deti po rodine). Stejne se kazdy jen honi pro darky a ve vysledku se nakoupi nepotrebne veci. Dulezitejsi je se navstivit, popovidat, proste v klidu. Jsem ted uz mimobrnensky a pri navsteve centra Brna mi z toho co se tam ted deje taknak blivno.
Ani nevim proc to sem pisu, kdyz prede mnou napsali ostatni v podstate to stejny.

Jen jeste mala a myslim dobra rada. Bracha to s darkama pro syna vyresil velmi zajimave. Maly Misa loni hned po Stedrym dnu velice zlobil. Kdyz uz tatikovi dosly nervy, nove dary schoval s tim, ze si je Jezisek zase odnesl. Letos bylo nejvetsim Misovym pranim dostat ty lonske darky od Jeziska z5. Takze dvoji radost za jedno snazeni. Asi to nejde takto opakovat dokola jako Herodes, ale necht je to inspiraci pro vas a upozorneni pro vase ditka.

Preju vsem Fiatkum spratelenym i jejich nejblizsim klidne preziti svatku a jen same stastne dokoncene kilometry nejen v roce pristim. Mark L.
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Radek »

Mark L. píše:Taky se musim pridat. Plne souhlasim, ze pojem Vanoce uz ma kapku jiny vyznam nez v dobe nedavno vzdalene, tj.v dobe meho detstvi.
Jen mi prijde zvlastni jedna vec. Vsichni nadavame stejne, vsem se nam to nelibi, tak jak to, ze to nakonec takhle vypada kazdy rok?
Ikdyz nejsme verici rodina, tak jsme si letos rekli ze pojmeme vanoce duchovne. Tj. zrusili jsme v cele rodine darky (krome deti po rodine). Stejne se kazdy jen honi pro darky a ve vysledku se nakoupi nepotrebne veci. Dulezitejsi je se navstivit, popovidat, proste v klidu. Jsem ted uz mimobrnensky a pri navsteve centra Brna mi z toho co se tam ted deje taknak blivno.
Ani nevim proc to sem pisu, kdyz prede mnou napsali ostatni v podstate to stejny.

Jen jeste mala a myslim dobra rada. Bracha to s darkama pro syna vyresil velmi zajimave. Maly Misa loni hned po Stedrym dnu velice zlobil. Kdyz uz tatikovi dosly nervy, nove dary schoval s tim, ze si je Jezisek zase odnesl. Letos bylo nejvetsim Misovym pranim dostat ty lonske darky od Jeziska z5. Takze dvoji radost za jedno snazeni. Asi to nejde takto opakovat dokola jako Herodes, ale necht je to inspiraci pro vas a upozorneni pro vase ditka.

Preju vsem Fiatkum spratelenym i jejich nejblizsim klidne preziti svatku a jen same stastne dokoncene kilometry nejen v roce pristim. Mark L.
Tobě chybí na klávesnici diakritika? :?
Radek
MiKaktus
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: pondělí 12. listopad. 2007 17:07
Bydliště: B.Němcové 21, Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od MiKaktus »

Radku to je jedno že to Mark L. napsal bez diaktriky, jsme snad češi a snad jsme to všichni pochopily o co mu šlo ....
Mark L.
Návštěvník

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Mark L. »

Radek píše:
Mark L. píše:Taky se musim pridat. Plne souhlasim, ze pojem Vanoce uz ma kapku jiny vyznam nez v dobe nedavno vzdalene, tj.v dobe meho detstvi.
Jen mi prijde zvlastni jedna vec. Vsichni nadavame stejne, vsem se nam to nelibi, tak jak to, ze to nakonec takhle vypada kazdy rok?
Ikdyz nejsme verici rodina, tak jsme si letos rekli ze pojmeme vanoce duchovne. Tj. zrusili jsme v cele rodine darky (krome deti po rodine). Stejne se kazdy jen honi pro darky a ve vysledku se nakoupi nepotrebne veci. Dulezitejsi je se navstivit, popovidat, proste v klidu. Jsem ted uz mimobrnensky a pri navsteve centra Brna mi z toho co se tam ted deje taknak blivno.
Ani nevim proc to sem pisu, kdyz prede mnou napsali ostatni v podstate to stejny.

Jen jeste mala a myslim dobra rada. Bracha to s darkama pro syna vyresil velmi zajimave. Maly Misa loni hned po Stedrym dnu velice zlobil. Kdyz uz tatikovi dosly nervy, nove dary schoval s tim, ze si je Jezisek zase odnesl. Letos bylo nejvetsim Misovym pranim dostat ty lonske darky od Jeziska z5. Takze dvoji radost za jedno snazeni. Asi to nejde takto opakovat dokola jako Herodes, ale necht je to inspiraci pro vas a upozorneni pro vase ditka.

Preju vsem Fiatkum spratelenym i jejich nejblizsim klidne preziti svatku a jen same stastne dokoncene kilometry nejen v roce pristim. Mark L.
Tobě chybí na klávesnici diakritika? :?
No tak promin. :?
Netusil jsem ze tohle nekdo bere jako problem. Proste ji nepouzivam
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Radek »

Nevidím to jako problém, jen mě to zarazilo. 8)
Možná špatně koukám, ale řekl bych, že jsi jediný kdo nepoužívá diakritiku. :D
Radek
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Black »

Radek píše:Nevidím to jako problém, jen mě to zarazilo. 8)
Možná špatně koukám, ale řekl bych, že jsi jediný kdo nepoužívá diakritiku. :D
Prostě to tak dnešní mládež :lol: píše, taky jsem si na to u svých dětí musel zvyknout.
Jura z KM
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Jura z KM »

Nooo, ten pán už také vstoupil v druhou půlku. (V horším případě... :mrgreen: )
Fiat 127/1973- jen za sucha
Fiat 127/1976- hračka
Fiat 126p/1977, ve stádiu zrodu
Fiat 126p/1982, co už opět jezdí
Fiat 126p/1989, co čeká na využití...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Kronicar »

Možná, že už blbne ze všech těch SMS. :mrgreen:
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Black »

Jura z KM píše:Nooo, ten pán už také vstoupil v druhou půlku. (V horším případě... :mrgreen: )
Já toho pána znám (proto ten smajlík za tou mládeží), ale nejde o věk, jde o to, jak se kdo cítí!
Mark L.
Návštěvník

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Mark L. »

Možtě mi bozkať ... :) (s diakritikou prosim)
Myslim si, ze ze 3 sms v prumeru zaslanych mesicne se tohle pochytit neda. :retard:
Jura z KM
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Jura z KM »

No vida, umí diakrytyku. :grin: Jen trošičku zarýpat... :axe:
Fiat 127/1973- jen za sucha
Fiat 127/1976- hračka
Fiat 126p/1977, ve stádiu zrodu
Fiat 126p/1982, co už opět jezdí
Fiat 126p/1989, co čeká na využití...
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od zastavaman »

Obrázek
Naposledy upravil(a) zastavaman dne neděle 23. prosinec. 2007 15:40, celkem upraveno 1 x.
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Radek »

Mark L. nám poslal přání na email, tak ho zveřejňuji pro všechny:

Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a radosti v novém roce

přeje

Marek Lengál
F127IFC-PF2008.jpg
Radek
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od oldav »

Ať s diakritikou nebo bez. Ať už nás pojetí těchto svátků vytáčí více či méně, stejně Vám přeju, abyste je prožili, jak nejlépe umíte a aby se Vám v novém roce splnilo a vydařilo to, co si přejete.
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
predseda
Návštěvník

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od predseda »

také já se připojuji k dlouhé řadě přejících fiatářů a chci touto formou všem členům a členkám FCC a ostatním příznivcům našich strojů z jihu Evropy popřát hlavně klidné prožití svátků bez stresů a lamentování /stejně s tím nic nenaděláme/ a v Novém roce hodně najetých kilometrů :grin: , celoročně levný benzín /24.50 :D / a od 1.1.2008 zvýšení platů na evropský průměr :mrgreen: přeje předseda Karel
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas vánoční...

Příspěvek od Pedro »

Zdar všichni, díky za přání a taktéž všem přeji klidné a šťastné vánoce a v příštím roce Fiatům zdar.
Petr
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Odpovědět