XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - karoserie

Úpravy, koroze, modely
Zamčeno
wlken
Návštěvník

Příspěvek od wlken »

já ale nechci nové,stačily by mi starší,ale použitelné....v nejhorším tam nechám ty původní,ale to bude chtít klepat a klepat a taky deset kilo kitu...
Aleš
Návštěvník

Příspěvek od Aleš »

Ahoj sháním chromovanou přední masku na f125p, cenu respektuji, tel.736 652 451 P.S.:Vánoční dárek
Petr
Návštěvník

Příspěvek od Petr »

Ahoj hoši,nevíte o nějaké levné plechařině na Fiata 127?Potkal jsem se totiž s traktorem a mám v čudu pravý přední blatník,ohlou kapotu a přední masku.Tak pokud o něčem víte tak mě napiště na mail:cerv.petr@centrm.cz. Moc to spěchá ahoj Petr P.S.Jinka jsem z okolí Trutnova.Díky předem
Vlasovec
Návštěvník

Příspěvek od Vlasovec »

to Petr: mám tu na Fiata 127 MK1 kapotu motoru - není nová, ale je použitelná a je za odvoz: http://www.vlasovec.wz.cz/obr/bazar.html Kdyžtak piš na mail: vlasovec@seznam.cz Já jsem ti psal, ale i když jsem adresu opravil na cerv.petr@centrum.cz, tak to nešlo doručit...
Michalkd
Návštěvník

Příspěvek od Michalkd »

Zdar vsem, mel jsem prevraceny 600D na bok, mam uz novy lak, ale ted shanim bocni hliníkové lišty. Nemate nekdo? (na blatnik a prave dvere).. nebo nevite, jestli velikostně nepasuje z něčeho jinyho? Dik za odpovědi
Bredy
Návštěvník

Příspěvek od Bredy »

Ahoj všem,nemáte někdo nápis FIAT na přední kapotu f-600?Musel jsem dát jinou kapotu-lištu mám,ale chybí mi znak.Dík.
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Ahoj, nevíte někdo, jestli pasuje volantík z F 850 do sedmy MkI?...Dík
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

na 99 procen pasuje..už by tam měly být ty větší zuby oproti šestistovčím ... ale záruku ti na to nedám :o)
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Osmpade má určitě jiný tisícihran, než šestistovka. S 127 jsem to neporovnával.
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

už se skoro i přikláním 100 procentní jistotě,že to pasovat bude :o)
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Dík za odpovědi, ale ono je to už asi jedno... já jsem totiž trochu zatíženej na dřevěný volantíky, tak mě napadlo sehnat z 850 special. Ovšem k mému velkému zármutku jsem zjistil, že to není dřevo, ale jen jakási náhražka :o(
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Jenže z 850 special by stejně nepasoval.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Honza: na dřevěný volantíky (a nejen volantíky)je zatíženej i jeden maluchář: http://126fan.cz/klub/clen_detaily.php?id=7
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Hmm, tak zrovna takhle jsem to nemyslel :o) Táta si asi před rokem sehnal do své Lancie volant Nardi Torino, tříramenný, dřev. věnec a uprostřed vyrytý podpis E.Nardi...NÁDHERA! V té sedmě jsem měl sice origo, ale dost popraskaný a ošuntělý, tak sháním něco místo toho. Ještě mám jeden MOMO, jenže zasenevím kde sehnat nábu, jsem si myslel že to je jako Uno a ono neee :o(
Mark L. to Honza
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. to Honza »

126ka ma stejny tisicihran jako 127ma. Nabu na sedmaXMomo asi nesezenes. Asi jedine si udelat nejaky mezikus.
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

No jinak...samozřejmě, pokud by někdo mohl postrádat ten volant, co tam byl origo, v 1A stavu, tak to by bylo asi řešení nejlepší a nejjednodušší!
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Jo ještě jsem zapoměl, je to MkI
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Ta dřevěná palubovka u malucha, to je nádherný počin. Ten si tedy vyhrál. to muselo být hodin práce! Myslím ale, že kdybych se už rozhodl k tak velkolepému dílu jako on, zcela jistě bych rezignoval na původní plasty úplně a udělal bych tu palubovku ze dřeva celou, i s tachometrem a veškerými ovládacími prvky - jako kontrolky bych použil nějaké malé čočky zavrtané do dřeva a spínače bych nahradil takovými, na které se dají dobře nasadit dřevěné bambulky :) Nebo aspoň na ty čudlíky po stranách nalepit dřívečka a udělat ze dřeva i to mačkátko klaxonu vprostřed volantu. Himbajs, nevím proč, ale když to krásné dřevo vidím, tak mi v tom ty plasty připadají strašně sprosté :)))
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

Nába na každý volant momo pasuje z Fiatu 127 mk2 Sport!!!
roman - 850 Coupe II. seria
Návštěvník

Příspěvek od roman - 850 Coupe II. seria »

ahojte, otázka možno na Ondreja, možno poradí aj niekto iný. Akym sposobom je uchytený vonkajší hrniec do blatníka a čela, na starých blatníkoch a čele sú ušká s otvorom, existuje niečko ako vonkajší prstenec, ktorý sa navarí do otvoru z blatníka a čela? (ako na Berline) A máte nieto vnútorné hrnce myslím tie, ktoré sú na čele. ďakujem
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Desíš ma tými uškami s otvorom, neviem či to správne chápem, takže to popíšem vlastnými slovami. Hrniec hlavného reflektoru je prišróbovaný k lemu, ktorý tvorí akési medzikružie+ valec a tento lem, ktorý vlastne určuje, ako hlboko bude reflektor usadený v blatníku, je privarený k blatníku v lemu, ktorý zakrýva vonkajší okrasný chrómovaný ramček. Mimochodom sa práve tiež týmto zaoberám, ale riešim trochu iný problém, pre ľavý a pravý reflektor mám ten lem inak hlboký a to akože celkom o dosť...
Petr z Kolina
Návštěvník

Příspěvek od Petr z Kolina »

to ondrej,roman Klasicti fiataci asi budou miti pripominky ale pasuje tam mezikruzi pod hrnec ze zigulika musi se upravit diry a prichyty coz ve vysledku nema vyznam,omlouvam se za diakritiku a preklepy nejak mi blbne pocitac
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

BREDY
Návštěvník

Příspěvek od BREDY »

PODLE TOHO JSEM KOUPIL DOBŘE
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Ahoj, tak jsem koupil další kousek do sbírky, F 128A (byla tu v inzerci-prostějov...) Pán se o ní vzorně staral, měl jí 30 let, byl to plnohodnotný člen rodiny :-) Cestu z Prostějova do Prahy zvládla parádně, motor i podvozek jsou v naprosto perfektním stavu, až se mi nechtělo věřit že to je jen 1100....koroze minimální, ale lak příšerně zašlý. Zkoušel jsem to leštit vším možným, a výsledek pořád nicmoc. Je to škoda, protože je jen zašlý, nikde se neloupe a nepraská, jen je prostě matný.. Nemáte někdo nějaký zaručený způsob jak to zachránit? Ještě mě napadlo to přeláknout jen bezbarvým lakem, ale nemám s tím zkušenosti...
Zamčeno