XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - karoserie

Úpravy, koroze, modely
Zamčeno
rasputin plzeň
Návštěvník

Příspěvek od rasputin plzeň »

Ahoj,nemáte někdo rámečky předních světel na šestistovku?Já tam mám rámy s oktávky...vypadá to blbě...
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Na malý světla (do r.v. 1965) nebo velký?
rasputin Plzeň
Návštěvník

Příspěvek od rasputin Plzeň »

to Tříprsťák Rok 1959.
rasputin plzen
Návštěvník

Příspěvek od rasputin plzen »

Tříprsťák Jakej je rozdíl?Možná tam mám blbý i paraboly...
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Rasputin: Tady máš oba typy (fotografie obou vozů jsou z našich akcí): http://triprstak.chytrak.cz/svetla600/ První je f600D z období 1960-64, druhý je 1966-69. Ten tvůj by měl nejspíš vypadat podle toho, co máš za datum výroby v techničáku.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

A helemese, teď jsem si teprve všiml - píšeš, že rok 1959! Tím pádem to ještě není "Déčko". Tak tam patří samozřejmě malá světla. Vnější vzhled by se měl tedy blížit té první fotografii, akorát přední okna mají mít jednolitá skla, bez těch trojúhelníkových větraček. Odpovědět tedy můžu hned - rámečky na malá světla navíc nemám :(
rasputin plzen
Návštěvník

Příspěvek od rasputin plzen »

Tříprsťák No jo...není to Déčko,je to šestistovka,protivětrák...a ty světla co tam jsou mu nesluší...Jsou z Oktávky.
Jarda
Návštěvník

Příspěvek od Jarda »

to RENDA : Chtěl bych taky si něco opískovat, kompresor mám, jak vypadá piskovací pistole , kde se dá koupit a jak se to dělá ? (prosím i o dkaz na ... stránky ) Děkuji
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

Neví někdo jestli mají ještě někde v Praze vzorník barev na Fiat 127 mk1 1972 jde mi o bledě modrou.
Jarda
Návštěvník

Příspěvek od Jarda »

to ALL "už jsem si poradil sám . Vřele Děkuji."
Fifinka
Návštěvník

Příspěvek od Fifinka »

V sobotu jsem nechal v Brně parkovat u klubu Favorit fiata 600D v době od 1 - 3 hod v noci. Byl docela v luxusnim stavu, garážovanej, bez koroze, s láskou jsem o něj (je to ona, Fifinka) pečoval... Během té doby, co jsem u ní nebyl, mi ji někdo převrátil na bok. Lidi jsou zlí a hloupí, nenechávejte svoje fiátky malinký na ulici, svině a zvířata jsou všude kolem! Tady tak to teď vypadá: http://misakrisa.wz.cz/IMG_4739.JPG http://misakrisa.wz.cz/IMG_4740.JPG http://misakrisa.wz.cz/IMG_4742.JPG
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Tak to je svinstvo. A já sem byl nasraný když mě někdo přenesl 850 do prostřed silnice a zohmul mě lemy a blatníky, ale toto je na popravu.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

To je fakt na vraždu. Nejhorší je ta střecha, to se bude blbě rovnat. Kamaráde, upřímnou soustrast.
Mark L. to Fifinka
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. to Fifinka »

>:o(
Fifinka
Návštěvník

Příspěvek od Fifinka »

Jsu domluvenej s jednim kamosem, ze tam pristi sobotu pujdeme zase... a on ten kamoš je byvalej zapasnik, takze budeme cekat v jeho aute a jestli nekdo neco... tak se tu za par let uvidime, az vyjdu z vezeni.. Ono to opravit pujde urcite, ale kolik to bude stat, to radeji nechcu vedet..
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Já tě naprosto chápu, když ty fotky vidím, také bych takovým grázlům nejraději natrhl řiť - ale nemá to cenu. Akorát dáš několika hulvátům po hubě, riskuješ, že při tom sám dostaneš na budku a přitom stejně nic nevyřešíš. Je to jako zaplácnout jednoho komára uprstřed bažiny. Párkrát jsem takovéhle dilema také řešil - a došel jsem k tomu, že pokud se nejedná o tobě známou osobu, o které víš, že ti škodí a hodlá škodit i nadále, je lepší to nechat být. Boj s lidskou blbostí se vyhrát nedá, bohužel. Budem ti všichni držet palce, ať dáš fiátka zase co nejdříve dohromady a ať už se ti (ani nikomu jinému z nás) takovýhle průser nepřihodí.
Sarkasmic
Návštěvník

Příspěvek od Sarkasmic »

Prosím,nevíte někdo v jakých barvách se vyráběl polski fiat 125p? Případně odstíny barev? Musím nastříkat auto a chci na něj barvu v jaký byl vyráběm je to ročník 79..... Nebo nevíte,kde by se to dalo zjistit??
tuning 126p
Návštěvník

Příspěvek od tuning 126p »

Nevíte někdo kde by se v olomouckém kraji daly sehnat přední maska....a tak ale fakt pěkný tuningový?777942723
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Tunning 126p: Zabýváme se italskými klasiky, nikoliv tunningem. Jinak doporučuji navštívit www.maluch.net
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Dneska už www.126fan.cz . Mimo jiné je tam čerstvě i ten oranžový tuning, co se mezi nás vetřel na Slovensku. Jen nevím, jestli i ta slečna byla ta samá - v kalhotkách jsem ji naživo neviděl.
Trubka
Návštěvník

Příspěvek od Trubka »

Kolik může stát nový přední blatník na F500 ???
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Trubka - mám je tady za 1200,- Kč/ks. ehlenrene@seznam.cz
The_FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od The_FreeRider »

Měl bych dotaz ohledně lakování... když bych chtěl na auto víc barev..například pruh...jak udělat aby mezi těma barvama nebyl schod..ktery urcite vznikne kdyz se bude lakovat kazda zvlast....
The_FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od The_FreeRider »

Shanim na F850 zadní čelo .. tu část co je víš... tudíž mezi světly... stačí i starší ale použitelná... díky za nabídky
Vita
Návštěvník

Příspěvek od Vita »

Chtel sem se zeptat jestli nevite jak je nejlesi cislo barvy na fiata cervenyho potreboval bych ho sem tam nekde pretrit dik
Zamčeno