XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - brzdy

Brzdová soustava, posilovač
Zamčeno
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Hned ten první za 555,- ... ovšem víš, že budeš muset bastlit dekl nad akumulátorem?!
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

ok.. diky moc.... mno budu se s tím muset nějak poprat.. a nakonec to nějak dopadne :))
ToSpa
Návštěvník

Příspěvek od ToSpa »

Nemel by nekdo predni napravu z 850 special(pouziti kotoucovych brzd na fiat 600)za rozumnou cenu? Diky
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

To ToSpa: Co je u Tebe a nejen u tebe rozumná cena? zajímá mě to, protože nikdo není schopnej říct svoji představu ceny... .
ToSpa
Návštěvník

Příspěvek od ToSpa »

Pro me rozumna cena za 2* pouzite kotouce, trmeny, brzdice a desticky je tak kolem 1500, ale jinak cim min tim lip:-)
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

ToSpa: tak se mi ozvi a ja mam to co jsi napsal za jedenacet.. a kotouče jsou ještě hrube, muj tel 774848411
600-850.driver
Návštěvník

Příspěvek od 600-850.driver »

To: ToSpa: prosímtě ozvi se mi jěště jednou, na to moje číslo, chcípnul mi telefon a vzal si sebou do pekla všecky moje čísla, údaje, smsky. Takže se stebou nemůžu spojit. Díky Michal
Vlastik
Návštěvník

Příspěvek od Vlastik »

To FreeRider žádný z hlavních brzdových válců ze 127 nepasuje na fiata 600, důvod: 127 má uchycení čelní dva šrouby k posilovači. 600 má boční skrz přední nosník. Podívej se na www.abarth.cz sekce náhradní díly a uvidíš ten rozdíl.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Vlastik: ehm, mám pocit, že se FreeRider poptával na náhražku do 850 a ne do šestikila... nejsem blbé
Mark L. to Vlastik
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. to Vlastik »

Dovolim si mirne zkorigovat tvuj prispevek. F127 nema posilovac, dva srouby drzi hl.brzd.valec na motorove stene. Posilovac maji pouze verze Sport a hl.brzd.valec s nim neni vubec spojen, vyjma trubicek samozrejme. Posilovac v tomto pripade pusobi jen na predni kola. Tak to jen tak na upresnenou.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

klasické spojení posilovače s hlavním brzdovým válcem je na většině novějších vozů u starších je to např. u Škodovky 120, 120LS, GLS atd,Hl. brzdový válec ze F127 -ky pasuje do F850 ,dáš si dvě nádobky ,trochu vyhneš kastlík na baterii a trochu se popasuješ s brzd. trubičkami.
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

HBV ze 127 už mám v 850 napasovaný...spíš sem teda akorát vyřízl roh toho kastlíku na baterku páč přece jenom ten dvouokruh je o něco delší.. na trubičky už taky brzo dojde a pak se uvidí jak moc velký úpravy ještě bude potřebovat kryt toho kastliku. Mno co dodat...postup prací co dělám bude postupně přibývat na mých stránkách tak se pak můžete kouknout :))
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

neměli byste někdo doma pár kusů takových těch pojistných plíšků na brzdový hadičky na f850? ... dvě na předek sem měl.. ale na celej zadek bych je potřeboval...
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Jestli myslíš ty, které jsou u spoje hadičky s trubičkou, taky ty koupíš v prodejně lada dílů a pár korun kus nové...
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

to Ondrej: tak sem ty plíšky na zajištění hadiček sehnal v mototechně ..... 14kč/ks
Brzdove trubicky
Návštěvník

Příspěvek od Brzdove trubicky »

Schanim kontakt na nekoho, kdo mi vyrobi trubicky na 850. Momentalne potrebuji nutne na predek normalu, ale vzal bych i celou sadu na Sport Coupe. V idealnim pripade okoli Liberce ci Praha. Nebo na dobirku. Martin
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Sada měděných trubiček na F850 za 1000,- Kč. Záboří 12 KLY 277 41 tel: 602251696 ehlenrene@seznam.cz
Bredy
Návštěvník

Příspěvek od Bredy »

Chlapy nemáte někdo přední brzd.válečky F600 první typ? -jandespale@atlas.cz
petr.717
Návštěvník

Příspěvek od petr.717 »

Brzdové válečky i ty nejstarší - www.automedik.cz
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

Prosím o radu, jsou brzdové bubny u F600D stejné přední jako zadní? Děkuji.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Petr FCC: Nejsou - přední v sobě mají držák ložisek. Dá se použít náboj s F850 a pak se dají i bubny použít všechny stejný.
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

Rendo děkuji!
Karel
Návštěvník

Příspěvek od Karel »

petr.717: tam ty nejstarší taky nemají, mají jen klasiku jako AutoKelly
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Původní diskuse - brzdy

Příspěvek od Vlasovec »

Toto téma obsahuje příspěvky ze staré diskuse.
Zamčeno