XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - podvozek

Nápravy, snížení, řízení, tlumiče, geometrie, disky, pneumatiky
Zamčeno
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Ďábel: Jasně že mám.
OldaV.
Návštěvník

Příspěvek od OldaV. »

Ahoj po čase, hlásím že mám udělaný brzda na 125P a rad bych věděl jak je Tříprsťak spokojen s tou lakovnou - vím kde je, ale nebyl jsem tam. Myslíte, že je dobré práškově lakovat na pozinkované - říkají že v autoklávu? Jde o plechová kola. Pískování a pozinkování mi před časem dělali pod mostem v Praze na Kačerově (i jiné části podvozku) a mimo jiné i dekl na žumpu HAHA.
OldaV.
Návštěvník

Příspěvek od OldaV. »

Zastavamane, proč nemůže Zastavka stát chvíli na špalkách? Můj fiat to dobře umí.
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Já mám s tou lakovnou celkem dobré zkušenosti, před lety jsem tam nechával lakovat rámy na bicykly. Ovšem pískovat jsem si to nechaával naproti ve firmě Hell-metal. Tehdy to šlo, vjel jsem do dvora až k tomu ukrajinci ve skafandru, dal mu pět rámů, on je za pade otryskal a bylo. Dnes už je tam ovšem vrátnice a musí se zaplatit v kanceláři (o mnoho více), tak to nemá cveka - už to zadávám lakovně i s pískováním.
OldaV.
Návštěvník

Příspěvek od OldaV. »

Děkuju
zastavaman
Návštěvník

Příspěvek od zastavaman »

olda: bo mám malou garáž :)
Kofejn
Návštěvník

Příspěvek od Kofejn »

Chci se zeptat, jestli pasují kola z Fiata 127 na Zástavu (F128). Na 90% jsem přesvědčený že ano, jen to potřebuji potvrdit. Musím koupit zimáky a chci i s disky. A ještě jeden dotaz: neseženu-li ze 127, padnou některé z těchto (Fiat a Lada)? http://www.barum-pneu.cz/ocelova-kola.p ... =&x=54&y=6
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Což na šrouby to pasovat bude všechno a ve tloušťce gumy tam rozdíly také nejsou až tak drastické. Bylo by ale dobré zjistit, jaké mají mít disky na f128 ETčíslo, aby kola nebyla moc zastrčená, nebo naopak vylezlá ven a nedřelo to o podběh, nebo o lem blatníku. Snad poradí někdo ze znalých fiata 128 (což já nejsem).
Kofejn
Návštěvník

Příspěvek od Kofejn »

Na 127 už byly prodané, ale v bazaru měli disky 5" široké. To bylo ke kloubu řízení už ťip ťop. Za 14 dnů se mám zase zeptat. Origo Zástavu měli jen jeden disk :-(.
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Disky na 128 mají 13´´x 4,5. Nevidím žádný problém s použitelností 13tek ze "sedmy" na "osmu " do podběhu se vejdou určitě a nevím o ničem co by jim zavazelo. Jo a pokud někdo nemá problém koupit disky nové, koukl bych do "bazaru"/prodej ND/ kde - mě zatím neznámý - prodejce z Prostějova nabízí ND. V seznamu, který je na jím uvedených stránkách ke stažení, jsou uvedeny NOVÉ RÁFKY KOLA na 128 za 933kč/ks.
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Kofejne kupovat nový ráfky kol mi přijde jako vcelku zbytečný luxus, třeba dva použitelný na sedmu mám doma a klidně Ti je daruju, protože nevim co s nima a je mi líto je zahodit. Anebo vím o čtyrech na 127 sport, tzv. "mašle", za pár šupů, všechno Praha a okolí....
Kofejn
Návštěvník

Příspěvek od Kofejn »

O nových ani neuvažuju, za auto jsem dal 4k a komplet zimáky by byly dražší než mě stálo auto :-). Pravda, už jsem do něj vrazil dalších 15k do renovace a jestli přežije manželčiny začátky za volantem, příští rok dostane nové blatníky a lak. Do tohdle autíčka jsem se zamiloval ;-) Ty mašle se mi strašně nelíbí. Ale když je za těch 14 dní neseženu, tak se ozvu. Jsem z kutnohorska a do Prahy to mám blízko.
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Disky ze F127 pasují na F128 bez problémů, akorát jsou užší a mají nížší nosnost. Jinak se dají použít disky i z Ritma, Regaty, Una, atd. disky z Regaty mám za odvoz, akorát jsem pro tebe na nevhodném místě u K. Varů.
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Původní diskuse - podvozek

Příspěvek od Vlasovec »

Toto téma obsahuje příspěvky ze staré diskuse.
Zamčeno