XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - palivová soustava

Karburátory, seřízení, spotřeba
Zamčeno
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Viděl bych to na karbec nebo špatný předstih (to že motor na volnoběhu v pohodě ale ve výsledku "netáhne") - špatný předstih ale v tvém případě nepředpokládám....
Martin
Návštěvník

Příspěvek od Martin »

ahoj, poradte, kam se spravne umistuje palivovy filt? Pred nebo za cerpadlo? dik
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Má být před čerpadlem. Ale v 600 a 850 ho lidé většinou dávají za něj, anžto je to jednodušší.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Ahoj vsichni, prosim o radu, vytazeny sytic vubec nereaguje nebo spis motor (studeny) dusi, lanko je ok, karburator zrepasovany(jednokomor weber), je nejaka zvlastni tryska pro sytic co by mohla bejt zanesena? Nebo je to neco jineho?Diky!
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

1) nepsal jsem to já, nevím, čí je to zas výplod 2) weber nemá sytič, ale přívěru vzduchu a tam je taky dobré směřovat hledání, zda se ta klapka umístěná ve víku karburátoru zcela otevírá a zcela zavírá, případně zda funguje také napojení táhly na škrticí klapku (vycházím ze zkušeností s dvoukomor. Webrem
Ondrej2
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej2 »

Omlouvam se, psal jsem to v bujare rychlosti a zapomnel jsem na tu 2 za jmenem.Diky za rady. Je to tak, ze studenej motor nastartuju a s priverou se dusi, kdyz je to bez privery, bezi blbe ale drzi a kdyz se ohreje bezi uplne v pohode, nedusi se..jakmile se vsak uplne zavre privera zacne kuckat,az se zadusi,priveru staci malinko otevrit a hned kuckani prestava..muze to delat hladina?nebo serizeni???diky
petr.717
Návštěvník

Příspěvek od petr.717 »

Zkus prohlédnout sítko v benzinové nádrži , mokré od benzinu vypadá čisté ale když uschne je zanešené , pak sítko v pumpě a nakonec sítko v karburátoru . Motor má asi málo benzinu a tak nejde regulovat a neustále se dusí . Petr
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Velkým a zbytečně složitým motorům nerozumím a proto se ptám: kolegovi s F124 Spider (ten černý v Úlovcích na Ondrejových a Vlasovcových stránkách) odešel karbec (tvrdí to servisák, kterýmu věřím). Kde se dá sehnat nový, nebo jiný funkční, případně čím by šel provizorně zatím nahradit(Mirafa, žigul...), aby mohl jezdit?
fiatek 500
Návštěvník

Příspěvek od fiatek 500 »

Ahoj, mel bych dotaz na zkusenejsi kolegy fiatkare. Kdyz je motor studeny krasne startuje. Jakmile je zahraty, obcas se mu vubec nechce, vetsinou chytne az po dlouhem protaceni s plynem temer na zemi. Poradite kde je problem. Diky
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

fiatek 500: problém bych hledal v něčem, co se mění teplotou. Já bych prvně šel po seřízení ventilů, pak bych změřil tlaky a pak bych zkoumal karburátor.
Tom ->
Návštěvník

Příspěvek od Tom -> »

To Black: byly by k mani dva zanovni Webery IDF44, mozno i se sanim.
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

Tom:Ty Webery se sáním za kolik?
Tom ->
Návštěvník

Příspěvek od Tom -> »

To Dabel: dva Webery IDF44 z F.124 Abarth Rally jsou za 13.000,- a dvojite sani, ktere je stejne pro IDF44 i IDF40 je za 2000,-.
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

Zdravim, dostal se mi do ruky jednoduchý karburátor WEBER s označením 32 ICEV a pravděpodobně podtlakovou regulací k rozdělovači. Na přírubu z F 850 BN nepasuje, má šrouby o kousek dál od sebe. Nevíte někdo z čeho by mohl být ? můžu poslat fotky
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Free Rider: Nejspíš je to na F127 - příruba od něj existuje a na hlavu F850 pak pasuje.
Jura z KM
Návštěvník

Příspěvek od Jura z KM »

Free rider: 32 ICEV s podtlakem byl v Unu. Na 127 podtlak nikdy nebyl. Jaký průměr difuzéru?
FreeRider
Návštěvník

Příspěvek od FreeRider »

Jura : sakrys koukl sem jen na to oznaceni 32 ICEV ..tady je kdyztak fotka http://www.fiat850.tym.cz/pictures/karbec.jpg
Jura z KM
Návštěvník

Příspěvek od Jura z KM »

Free rider: Přesné označení. Toto vypadá na F128.
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Původní diskuse - palivová soustava

Příspěvek od Vlasovec »

Toto téma obsahuje příspěvky ze staré diskuse.
Zamčeno