Původní diskuse - motor

Motor, hlava, rozvody, mazání, chlazení, úpravy, seřízení
Zamčeno
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

Ještě,prosím Vás,nečistěte louhem díly z hliníkové slitiny!!!Zůstaly by Vám jen železné svorníky!E.
Marcel 20VT
Návštěvník

Příspěvek od Marcel 20VT »

já ho pečlivě umyl arvou a wapem a dá se říci že je čistej a suchej. Teď bych ho rád důkladně zalepil a opatrně opískoval protože čelní stěna (za hladičem) je dost rezavá. Zadní stěna má ještě původní nátěr a proto mě zajímá čím to pak natřít aby to nedopadlo stejně. Přeci jen už ho nechci vyndavat a už vůbec kůli takové "drobnosti" jako je nátěr. Dík za rady
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Hlavně blok nepískovat!!! Dříve jsem bloky nastrojil i s těsněníma jako motor a dal pískovat a pak komaxit - písek se ale vždy nějak dostal dovnitř a nezmizel ani mytím a foukáním, takže motor se téměř zadřel! Pískování nedoporučuju!
Marcel 20VT
Návštěvník

Příspěvek od Marcel 20VT »

nestraš! a tryskal jsi to pískem nebo balotinou a nebo ocelovou drtí?
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

zastavaman: Paráda, 3000km - klobouček.
Subwoofer
Návštěvník

Příspěvek od Subwoofer »

Lidi máte někde popis original 100w subwoofru z Fiata Punta 1 ???...Schéma zesilovače nebo popis konektoru??...děkuji moc za radu. Moc by mi to pomohlo...
?????
Návštěvník

Příspěvek od ????? »

So to je supwófer ???? Nějaký druh přeplňování ????
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Jo, taky nevím, nač to může být v normálním autě dobré? Ale asi tuším, že je to na dělání nějakýho kraválu a toho mám ve svém pětikile na rozdávání i bez těchto zařízení.
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda : Zdravím, Rendo nevím zda jsi zaregistroval moji prosbu ohledně karburátoru do F 500F.Měl-li by si nějaký slušný, potřeboval bych jej.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

1/2 litr: Zaregistroval, ale pak zapomněl! Karburátory tu mám i téměř nový, ale cena určitě nebude lichotivá (nový 5000,- zachovalý 3500,- starý do 500,- Kč) Jestli Ti to teče, tak jehlovej ventil (nový cca 200,- Kč), nebo nastav hladinu a je po tečení!
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Hm, pěkné. No zkusím poštelovat tu hladinu, 100 % si vezmu ten jehlový ventil a zkusím dát dohromady to co mám. Když to bude zlobit dál vezmu holt celý nový. Ještě se zeptám, možná blbě, je taky tzv. výbrusová osa klapky hl. difuzéru? Tu bych vzal taky. V pondělí, nebo v úterý bych se po předchozím telefonickém ohlášení zastavil. Chci to dát dohromady než pojedeme do Polska.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Taky mě tak zlobíval ten ventil.
Mark L.
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. »

Byl jsem dotazovan na moznost sehnani vacky, nebo hlavy na 850Sport Coupe, nevim vic nez obsah 903. Nevite o necem prosim? Dik.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Mark L: Vačky na F850 coupé (stejnou má i special) jsou poměrně nedostatkový zboží! Mám jich tu pár, ale každá má nějakou vačku ošoupanou víc než je zdrávo!!! Nová vačka na objednávku cca 5-8000,- Kč! S hlavama je to poněkud lepší - použitelné starší 1000-1500,- Kč, nová na objednávku, cena okolo 8000,- Kč.
Mark L. to Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. to Renda ze Záboří »

Diky za odpoved. Tusim, ze jsem este nepodekoval za ramecek SPZ. Informaci o tech vackach predam. Predpokladam, ze pouzita hlava je bud bez vacky, nebo s poskozenou 1000-1500,-
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Mark L: Já myslím, že už jsi jednou děkoval. Fiat 850 všechny typy jsou OHV, takže hlava je pochopitelně bez vačky neb žádnou nemá! Ty poškozený vačky by se daly buď vybrousit všechny na menší průměr, anebo ta ošoupaná navařit a zbrousit, ale chtěl bych vidět toho zoufalce, co by se do toho pouštěl....
Mark L. to Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Mark L. to Renda ze Záboří »

Jezis ja jsem blbej. Primo se stydim jak jsem mohl takovou hovadinu napsat, natoz z huby vypustit. Jasneze OHV. To vis, jsem precejen rozeny OHCkar (127-1050) a tak jsem to ... no proste po*ral. Info jsem poslal dal, uvidime jak se pan rozhoupe, pripradne predam kontakt.
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

Vlasovec
Návštěvník

Příspěvek od Vlasovec »

to Kronicar: Program dovolené mi přišel - díky!
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Ondrej, Zastavaman : Díky za upřesnění údajů. Počítačům jinak nerozumím, tak jsem nevěděl zda je rozdíl mezi F a f.
jarda
Návštěvník

Příspěvek od jarda »

vyzna se nekdo v motoru vod fiata 128 sport cupe??? potreboval bych helpnout
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

jarda: napiš mi na linda-pavel@volny.cz
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda : Rendo, díky za skvělě ztrávený večer a za nocleh. Škoda, že jsi nedorazil na závod do vrchu i bez tvojí našlápnuté 850.Doufám, že jsi noční seanci rozdýchal. Příště ti nechám náskok. Ty mladý kluci jako ty dneska nic nevydrží.
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda : je to v motoru. Tak příště.
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Sviňa!
Zamčeno