XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Poděbrady 2021

Co proběhlo a co se bude dít?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poděbrady 2021

Příspěvek od Kronicar »

Zdravím všechny vespolek, dostal jsem zprávu z městského úřadu Poděbrady ohledně akce "22. ročník setkání italských vozů v Poděbradech". A to, že je potřeba začít řešit potřebné úkony pro povolení pořádání této akce...
Termín je stanovený na 24. dubna 2021 - a to je to o čem chci diskutovat. Nerad bych žádal o povolení na akci, která nebude z důvodu epidemie povolena. A protože nikdo v tuto chvíli a asi ani za dva či tři týdny nebude schopen říci, kam se při případném rozvolnění zákazů dostaneme, nevím zda-li nebude vhodnější akci přesunout na jiný termín, ostatně tak mi to poděbradský úřad doporučuje...
Bude-li se vše dobře vyvíjet, možná se koncem dubna dostaneme legálně přes hranice okresu a možná i po deváté večer mimo domov. A třeba i na jídlo do restaurace. Udělat si tedy koncem dubna spanilou jízdu a sejít se alespoň neoficiálně na parkovišti "u jezera" a stejně jako loni někam popojet a popovídat si - to možná zvládneme. Ale jak to bude s ubytováním či s oficiální akcí pro 200 či více účastníků, tak s tím už si nejsem jist.
Loňské posunutí akce na podzimní termín nám úplně nevyšlo, ačkoli z větší části za to mohlo spíše počasí. Tedy podzim je s otazníkem, letní termín během prázdnin asi také nebude nejvhodnější, protože pokud konečně budeme moci někam s dětmi na dovolenou, jistě toho využijeme. Takže zbývá ideálně červen, možná konec května. Jenže to už se dostáváme do termínů dalších, léty prověřených akcí, kterých se rádi zúčastňujeme...

Proto prosím o vyjádření nejen pořadatelů, ale i případných účastníků, jak by se dalo hýbat s termínem. Aby to alespoň trochu vyhovovalo zúčastněným a Poděbrady si všichni užili tak, jak jsme byli zvyklí. A to včetně kolonády, přehlídky převleků a orientační jízdy.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Pedro bez registrace
Návštěvník

Re: Poděbrady 2021

Příspěvek od Pedro bez registrace »

Nazdar,
jsem pro září místo Podzimní jízdy. Jako to bylo vloni. Normálně září bývá pěkné. Tak snad se nebude opakovat loňský katastrofální scénář.
Petr
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2021

Příspěvek od Ondrej »

První vlaštovka, na kterou jsem narazil - momentálně jsme na prvním místě článků nymburského Deníku:

Lázeňská kolonáda se zaplnila italskými vozy různého stáří i značek
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Odpovědět