XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

7. Motore Italian

Co proběhlo a co se bude dít?
Odpovědět
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

7. Motore Italian

Příspěvek od 1/2 litr »

Před deseti lety jsme se za náš klub FCC prezentovali v rakouském Gratzu na srazu verteánů v Mossburgu. Vzpomenete si někdo jak Mirka utopila mobil v jezeře Attersee, na zážitky v nudistickém kempu FKK? Chtěli by jste vidět cca 500 pětistovek pohromadě? Někde tady zapadl odkaz na kdysi natočené video : https://www.youtube.com/watch?v=My-HgyUP5QE
Chtělio by jste to zažít? Máme tu možnost. V další sezoně se bude konat sraz k 10.letému výročí. A co víc, stejně jako před deseti lety nám to skvěle navazuje na nadcházející klubovou dovolenou, která nám končí 26.7.
Nenechte sedat prach na vaše auta, vyžeňte myši z výfuku či sedaček a pojeďte do světa!
(3)_Michael_Peroutka_-_2018-12-26_08.51.11.jpg
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. Motore Italian

Příspěvek od Ondrej »

Sím, technická.
Jednak bych řekl, že to příští rok bude už téměř bezmála 11 let, ale to je detail :)
Druhak jsem študoval stránky pořadatelete a nečekej jenom pětistovky, ty tam budou spíš dost v menšině. Je to sraz všeho italského bez ohledu na značku a skoro to vypadá, že i věk. Přijde mi, že tuten pořadatel nemá s tím, co organizoval Moosburg, nic společného.
Pak když jsi u toho vzpomínání, tak si od toho neslibuj žádnou stíhací jízdu v reálném provozu jako tenkrát v Moosburgu. Měla by to být jen výstava.
No a za čtvrté já bych ten prach tak úplně nezatracoval. Vony ty auta pak občas dýl vydrží :roll:

Tak když jsem to tak hezky sepsul, za páté dodávám, že proti výletu jinak nic nemám 8)
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Odpovědět