XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Slovenský sraz Italských vozidel

Co proběhlo a co se bude dít?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Tak kdopak pánové či dámy jedete k Semankovi do Mošovců? Já jedu - nicméně vidím ticho po pěšině, takže nejspíš se Slávou sami........
No jo vlastně vono by to stálo peníze :greenf: :greenf:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Po roce opět mířím na sraz Slovenských Fiatů - letos do Liptovského Mikuláše - opět nepředpokládám, že někdo vyrazí též.......
Nejlepší by bylo udělat všechny srazy Fiatů v jednom termínu - navrhuju 5. únor :bad: :bad:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Tak sraz Fiatů na Slovensku potvrdil, že má cenu tam jezdit! Program byl nenáročný v podstatě jízda nádhernou krajinou cca 60 km dlouhá okolo Liptovské Mary a na ní 2 soutěže - couvání do "garáže" na čas a nejbližší dojezd ke kolmé tyči. O to víc času bylo na pokecání o všem a se všemi. Od nás byli přítomni Michal Zuna F600D, Jirka Kasper F500L, Mára Stránský F500 a Juchovi v F500. Já se Zuzkou jsme dělali přívažek do vozu Michalovi a Jirkovi. Možná jeli i další Češi, ale mně neznámí. Celkem bylo cca 90 posádek a na rozdíl od našich srazů se po vyhlášení výsledků nerozprchly domů čumět na bednu a při večerní Tombole a následné Diskotéce jsme svorně kalili až do brzkých ranních hodin............
Příště jedu zas - bavilo mě to :ok: :greenf: :ok:

Zapomněl jsem na Milana K. - sorry!
Naposledy upravil(a) Renda ze Záboří dne pondělí 28. září. 2015 10:07, celkem upraveno 1 x.
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
danielistico
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 81
Registrován: úterý 26. leden. 2010 20:41

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od danielistico »

Ano, ano svatá pravda, sraz jsem si také velice užil a musím uznat, že jsem byl taktéž mírně překvapen účastí. Troufám si říct, že 98 % zúčastněných byli na akci od začátku tj. v pátek cca v 20 hod., až do neděle téměř do oběda. A lidé přesně, jak říká Renda neřeší to, že bydlí od místa akce 5 km, a že ušetří tím, že nezaplatí startovné a pojedou pouze v koloně mezi ostatními, prostě si to jedou užít, přespí tám, kalí tam. A sobotní diskotéka byla bezkonkurenční, tvrdím si říct, že tančili lidé ve věku 5-80 let z celé Evropy. Takže za mě můžu říct, že tak jak funguje tato akce, tak by měli fungovat i ostatní. Jen podotknu, že počasí nám nepřálo od začátku až dokonce a nikdo to neřešil, startovné 16 Euro. Nezbývá než popřát slovenským kolegům, ať seženou větší areál, aby se akce mohlo zúčastnit ještě více vozidel. A ještě mě mrzelo, že i přes nízký počet těchto Fiatích akcí se nakonec dvě sejdou v jeden datum a není možno rozkrát se a zúčastnit se obou. Takže příští rok na SK Zdaaar :greenf:
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Takže jak jsem psal před rokem - jedu zase! Letos je to 16-18.9. a to v Nitranském Rudně - hotel Baník. Neváhejte jedna z mála super akcí! :greenf:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
1969
Návštěvník

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od 1969 »

ty vogo Rendo, možná je to článek z roku 2015, ale neva...tys to trefil...heh... v sobotu po soutěži se ůčastníci srazu nerozprchli ke kysnám, jako v Čechách v Poděbradech...heh... :roll: :nene: :greenf: Zdraví Luigi
1969
Návštěvník

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od 1969 »

bane je to čerstvý z roku 2016...tím hůř pro fuck cé cé.....
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský sraz Italských vozidel

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Jo takže koukám, že když to máte za komínem jedete, ale někam dál.......
Vyrážím zítra ráno v 9 hodin, no jasně abych stihl pivo zdarma :greenf: :greenf: :idea: :ok:
Pokud vím tak jede ještě Marek, Lída, Michal Zuna a kdo se přidá z Prahy?
Tak vzhůru do bezvědomí :retard: :grin: :mrgreen: x(
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Odpovědět