XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Dovolená s Fiaty - léto 2010

Co proběhlo a co se bude dít?
Kaca
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 54
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 15:52

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Kaca »

Nám se druhý týden už vůbec nehodí, v prvním týdnu bychom dorazili alespoň na svátky....
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od předseda »

Tak jsem si také/jako Kronikář/ napsal všechny lidičky co se loni zůčastnili dovolené ve Sloupu a došel jsem k číslu 41/ celkem/ z toho tedy Pavel Kv, Pavel Noner a Bohdan bydleli s rodinami mimo náš objekt.Pokud by jeli všichni letos opět ,tak zámecké apartmány opravdu vcelku můžeme obsadit!Celkem bylo dětí: 10, nepočítám už Vojtovic "Mazlíka" :greenf:
Pokud změníme termín /10.7.-17.7./ nemůže zatím z dotázaných Kačka s Pavlem, Ivoš s Kačkou budou mít už malého sviště,tak asi letos vynechají?!
Pro druhý termín se kladně zatím vyjádřil: Kronikář, Pavel KV s rodinou,Wojta , Pavla,Mazlík, Karel,Dáša, Pedro ,Julie, Enzo,Mirka, Tříprsťák s rodinou.../t.j. 18.lidiček včetně dětí/zatím ....?!
Zítra na schůzi něco vymyslíme :D a může se objednávat , než nás někdo předběhne :razz:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Ondrej »

předseda píše:Zítra na schůzi něco vymyslíme :D a může se objednávat , než nás někdo předběhne :razz:
A co jste tedy vymysleli :?:

Ten posun termínu mě trápí, proto jsem celé dnešní odpoledne věnoval opakovanému prohlížení možností. Ale je to bída.
Uvízlo snad jen:

Penzion Tomík v Ústalči, což je obec blízko silnice I/22 z Klatov do Horažďovic, asi 20km od Klatov.
Řekněme, že poloha by nebyla nejhorší, kapacita 40 osob, cena od 160,-/ noc, pokoje 2,3 a 4 lůžkové. Ale asi trochu nižší komfort, sociálky společné na patře. Moc fotek tam není, těžko si udělat bližší představu.

Chata Šumava v Hojsově Stráži. 38 lůžek, při plném obsazení 132,-/noc, sociálky společné na patře, jinak vybavení jakés takés, i když zjevně jednodušší. Tady je v pytli lokalita (mezi Nýrskem a Fe Rudou) a přítomnost dalšího objektu s apartmány na společném pozemku - mohli bychom někoho rušit nebo někdo by mohl rušit nás a společné je tím pádem i zahradní vybavení.

Penzion Kochánov ve stejnojmenné vísce. 40 lůžek ve 2,3 a 4-lůžkových pokojích s vlastním soc. zař., cena 300,-/noc, ale třeba by šla vyjednat skupinová sleva... Vybavení slušné, mají i vlastní krytý bazén a saunu. Nicméně je to hrozný prdelákov, asi 13km západně od Sušice, osada uprostřed lesů.

Blíž k Plzni absolutně mrtvo. Nic pro nás.

Zkoumal jsem znovu blíž i ty dva zámky v Jindřichovicích a čím víc si dávám dohromady popis na stránkách s fotkami, tím míň se mi ten Starý zámek (tvrz) líbí. A ostatně se obávám, že tam hrozí něco podobného, jako u té chaty Šumava, tedy nějaké vzájemné rušení - poněvadž jak jsem už psal, oba zámky se nachází hned vedle sebe v jednom uzavřeném areálu. Pro lepší představu přikládám satelitní foto z map na seznamu. S červenou střechou je nový zámek, hned vedle přes příjezdovou cestu starý zámek. Vlevo, jak je ta ikonka lůžka, jsem pochopil, že by měla být nějaká "maštal" pro pořádání oslav, rautů atp., kterou zmiňují na webu starého zámku.
Nový zámek zjevně má vlastní oplocenou zahradu s vybavením, ale starý zámek nemá - a i podle popisu by veškeré venkovní vybavení starého zámku mělo být na nádvoří společném pro oba objekty.
jindrichovice1.JPG
Tak nevím. Chtělo by to asi vidět. Což by nebyl takový problém, jen už to vyžaduje nějaké konkrétní závěry a shody.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Kronicar »

Už by pomalu mělo být jasné jak to v zámku mají s rezervací té druhé skupiny.... Do té doby můžeme vymýšlet alternativy, ale jak to tak sleduji, zůstávají dvě možnosti:
a) změna termínu (což se pár lidem zjevně nehodí, ale pojedou rodiny s dětmi)
b) změna místa (to se zase nehodí těm rodinám s dětmi....)

Takže bych ještě týden počkal než dojde k definitivnímu rozhodnutí ohledně zámku. Mezitím u všech zúčastněných zjistím jejich požadavky (termín, cena, počet lůžek na pokoji, sociálky, atd.). Ovšem nějaký kompromis bude muset udělat každý.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Pedro »

Pánové, dávám tu na výběr ještě jednu nabídku. Obec Hamry kousek o vodního díla. Je ale pro nás v horách a tedy jízda vždy jedním směrem stále dokola.
Nevyhoda je, že tam bude stálá obsluha restaurace ale vybral by si tam každý. Tak jukněte na to. Mají volno.
P.
http://ubytovani.pampeliska.cz/nyrsko/h ... ne-CZ6105/

Ještě něco podobného:
http://www.penzion-chata-sumava-hojsova ... o/mapa.htm
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od předseda »

také to od Pedra není špatné ,ale my jsme pokud to půjde pro zámecké apatrmány v Jindřichovicích /ne starý zámek/,termín je pro nás možný ,jak první ,tak i druhý týden v červenci :D
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Ondrej »

Mám tu aktuální info k dovolené.

Skupina, která měla do konce ledna předběžnou rezervaci zámeckých apartmánů Jindřichovice v termínu 3.-10.7., rezervaci na poslední chvíli potvrdila. Mezi tím však bohužel došlo k obsazení i ostatních červencových týdnů a první absolutně volný termín je momentálně až 14.-21. srpen, případně ještě 21.-28. srpen.

Otázka tedy zní:

1) ponechat objekt a posunout termín? Na který týden?
2) ponechat termín a změnit lokalitu? Co třeba letos Jeseníky a ty Jindřichovice si nechat na příští rok?
3) popřípadě kombinace obojího, tedy změnit termín i lokalitu


K diskusi si tu dovolím nadhodit jeden nápad:

Co třeba posunout dovolenou na tu polovinu srpna a v původním termínu uskutečnit Berounsko, které by tím pádem jinak vypadlo? Např. sobota 3. až pondělí 5.7. Berounsko, úterý volné. Úskalí je v tom, že na začátku prázdnin budou kempy asi hodně plné, musely by se zjistit možnosti.

Připomínám, je to jen můj osobní nápad. Ale já bych se mu nebránil a možná by mi i více vyhovoval.

Hledání vhodného objektu v Jeseníkách jsem zatím věnoval jen pár desítek minut, takže výsledky nic moc:

Pension Vlaďka pro max. 28 osob, soc. zař. na pokoji, cena rozumná

Další pátrání možné podle času, kterého teď ovšem moc není.


Prosím o rychlé vyjádření k záležitosti :)
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Ondrej »

Přihodím z oblasti Jeseníků
Penzion Kosanda

případně
Penzion Alenka
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od předseda »

to all
pro úplné přehození termínu nejsem myslím ,že každý kdo jezdívá na naše dovolené už tak nějak s tím začátkem července počítá?! :D Škoda ,že je již zamluven i ten námi uvažovaný termín /od 10.7./,jak jsem před časem psal ,měl se zamluvit !Zrušit ho např. do Výročky by určitě nebyl problém kdyby nakonec termín nevyhovoval , když je o apartmány takový zájem.Změna lokality by mně tolik nevadila ,ale chce to rychle jednat ,protože se potvrzuje ,že našinci začínají dávat přednost právě dovoleným na chalupách a v penzionech! :razz:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Vlasovec
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 211
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Vlasovec »

Já hlasuji pro původní termín - tedy červenec, změna lokality by mi nevadila. Penzion Vlaďka vypadá OK.
Fiat 600D [1969] - Beruška
Fiat 900T [1978] - Barča
Fiat 126P [1987] - otloukánek
Wojta
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 74
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Wojta »

Mi koncem srpna nemůžeme a penzion je pro nás hogofogo,to už můžeme jet rovnou do hotelu!!!
Ideální by byla chalupa Krkonoše,Jizerky do Jeseníků se nám nechce. :nene:
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Kronicar »

Jedu kamkoli, kdykoli. Ale vzhledem k předchozím ročníkům a zažitému termínu přes svátky 5. a 6. července bych upřednostnil tento datum.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Pedro »

Já jedu taky kamkoliv a spát budu klidně v chatkách v kempu ale jen v termínu původním.
Srpnový mi totálně nevyhovuje. P.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Kaca
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 54
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 15:52

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Kaca »

já jsem taky pro původní termín, Jeseníky se mi moc nelíbí....když si představím, že pojedu jen na 4 dny a z toho 2 dny mi zabere cesta do Jeseníků a zpět v pětistovce....tak v tom případě si to asi rozmyslim....
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od předseda »

Z předešlých příspěvků vyplývá, že všichni chceme zachovat původní termín /od 3.-10.7./ :grin: zámecké apartmány v Jindřichovicích tedy pro nás padají ,takže je nutno něco jiného vybrat z předešlé nabídky!/Plzeňsko/I za cenu toho ,že opět fiatáři s malými dětmi budou bydlet mimo!Jeseníky si tedy necháme pro další ročníky!
Já osobně bych také poslední srpnový týden již nemohl -přípravný týden ve škole!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Black »

Kaca píše:....když si představím, že pojedu jen na 4 dny a z toho 2 dny mi zabere cesta do Jeseníků a zpět v pětistovce....tak v tom případě si to asi rozmyslim....
Sice se mě Dovolená netýká, ale dovolím si reagovat na výše uvedenou poznámku. Kdybychom si to tak říkali všichni, co jezdíme (mnohdy i jen "na otočku") z Moravy za Vámi na akce do Čech, tak by se čísla zúčastněných asi dost snížila 8O :D .
Wojta
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 74
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Wojta »

My jsme pro první víkend v červenci a s plzeňska hlasujeme pro Pamferovu huť. :ok:
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Luigi »

Jsem také s Vámi a držím palce ,aby Vám to vyšlo.
Zdraví opodál za bukem Luigi. 8O
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Pedro »

Proti nabídce Vojty nic nemám. Objekt se mi líbí a klidně to dám.
Jen jestli se ve více lidech shodneme, že by nebylo špatné zámek rezervovat na příští rok, tak jet dvakrát na stejné místo je hloupost. Tedy byl bych pro rezervovat zámek a dovolenou přesunout. Co Vysočina. A hnedle dávám pár nabídek:
¨
http://www.agenturachata.cz/?page=hlede ... _rezervace
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=54924
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=54929
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=54927

zde jedna pro mě nejlepší:
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=54928

Ale pozor, je zde i nabídka na Jeseníky a ta nevypadá špatně.
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=54840
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=55139
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=55195
http://www.agenturachata.cz/?page=hledej&cid=55457 - velký objekt pro všechny.

Zdar. Petr
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Ondrej »

No jo, není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem :)
Ale takhle negativní reakce jsem nečekal :nene:

Jeseníky byly jednou z původně uvažovaných lokalit už pro tento rok, takže osobně mě překvapují ohlasy, že Jeseníky ne, když by jinak stejně byly třeba příští rok.

Připomínám, že Pamferova huť je z lokality Železná Ruda a tedy výlety (v principu) stále stejným směrem.

Pokud je tedy posun termínu ve výraznější nelibosti, zcela se ztotožňuji s tímhle:
Pedro píše:jestli se ve více lidech shodneme, že by nebylo špatné zámek rezervovat na příští rok, tak jet dvakrát na stejné místo je hloupost. Tedy byl bych pro rezervovat zámek a dovolenou přesunout.
Proti Jizerkám jsem z toho důvodu, že jde o lokalitu dosti blízkou loňské dovolené. Chce to změnu. Nejraději bych Jeseníky, ale ani proti Vysočině nic nemám.

Z toho, co sem nasázel Pedro, mi ta Nová Seninka přijde až moc velká, navíc tam není možnost vlastního vaření.
Vcelku se mi líbí Malá Morávka nebo i Vernířovice I, ale to jsou oboje Jeseníky.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Kronicar »

Hmm, a co takhle jet na dovolenou do Prahy? Je to blízko (alespoň pro některé), ubytování určitě seženeme (minimálně v blízkém okolí) a výlety klidně můžeme dělat (u některých oblíbeným) MHD (třebas v takovém metru jsem už neseděl skoro rok...) :mrgreen:
No a ruku na srdce, kdy jste naposledy byli na Pražském hradě? Nebo na Karlově mostě? Co taková Petřínská rozhledna, zrcadlové bludiště a lanovka? Plavba parníkem po Vltavě? Vyšehrad se Slavínem a katakombami? Muzeum Dopravních podniků? Je toho, ne na týden, ale na 14 dní.....
Což...? :twisted:
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od předseda »

to Kronicar a všichni dovolenkáři
opravdu zajímavý nápad,ale myslel jsem ,že právě my z města chceme alespoň na pár dní v roce z něho vypadnout ?!Já tedy určitě! S kempy v Praze už máme své zkušenosti z minulých let a bydlet někde v okolí a jezdit každý den do centra /parkování?!nemožnost jízdy v koloně!/Konkrétně pro mne by to byly vyhozené peníze ,když bydlím čtvrt hodiny např. od Petřína ! :nene: /byl jsem tam minulý víkend/ :razz:
Jeseníky většina z diskutujících letos nechce.
Taky přidám bláznivý nápad ! Co si po Poděbradech /pokud v kempu vše klapne dle našich představ/ zamluvit kemp i na červenec?! - výlety Kutnohorsko !!!!!!!!!!
nebo si zamluvit prostor ve Svijanech /louka kde se koná Action/,kdo by chtěl ,spal by ve stanu ,ostatní by obsadily okolní penziony ! seznam možností na ubytování je třeba na loňské pozvánce na Action?!,poslední možností je ještě probrat ostatní nabídky na Plzeňsku!! :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Pedro »

Kronikáři,
já jsem proti dovolené v Praze. Ne že bych se tu rád netoulal. Je tu spoustu krásných míst ale má to jeden háček.
Já jedu na dovolenou taky s Fiatem a chci se s ním týden vozit. To se mi na každých dovolených líbilo a obávám se, že Praha toto neumožní nebo to bude dost stresující s průjezdem Prahou a nebo s parkováním.
¨Jestli se mám rozhodnout pro jedno místo kromě Plzeňska, tak jsem pro Jeseníky.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od Ondrej »

předseda píše:Jeseníky většina z diskutujících letos nechce.
Nevšiml jsem si, podle mých postřehů je proti Jeseníkům jen Vojta a z důvodu cesty na pouhé čtyři dny Kačka.
Prahu taky nechci - z důvodů, které tu už padly.

Mám-li volit nějaký jiný objekt z Plzeňska, vybrat by se dalo, odkazů tu bylo předhozeno dosti. Ale už se to asi nebude líbit členům s dětmi. Na objekty v Jeseníkách zatím neznám názor žádné rodiny, ale usuzuju, že pokud se jim nelíbil Starý zámek v Jindřichovicích, nebude se líbit ani nic z toho, co se tu objevilo k Jeseníkům.

I z tohoto důvodu bych nechal vyhovující Nový zámek v Jindřichovicích na příští rok a letos zvolil lokalitu jinou.

Jsem fakt zvědav, jestli se řekněme do výročky na něčem shodnem :total:
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
danek
Návštěvník

Re: Dovolená s Fiaty - léto 2010

Příspěvek od danek »

Já a moje rodinka jsme pro jeseníky jelikož jsme sice moráváci ale moc jsme tam ani nebyli.

A jsme rodina s dětmi a docela se nám to ubytování líbí.
Odpovědět