XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Poděbrady 2010

Co proběhlo a co se bude dít?
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

Hledáme nové místo pro zakončení akce v Poděbradech....
Luigi objevil jedno zajímavé místo zhruba 3 kilometry za kempem Golf. Tak jsem se tam tuto neděli vypravil osobně abych zjistil, že hezké počasí přitahuje cyklisty a bruslaře což značně ztěžuje průchodnost terénem, tedy uzoučké silničky. Vyhýbat se v úseku 3 kilometrů jednomu jezdci a chodci za druhým, jízdu značně prodlužovalo.
Prostředí je vcelku hezké, hned u přívozu s malou výletní restauračkou, ale místa na výstavu strojů pomálu. Odhaduji tak na 30 - 40 vozů, což se mi zdá málo. Chatky zhruba stejné jako v kempu Golf, jen o 50,- korun levnější. Všude vzrostlé stromy, tedy poněkud přítmí. V létě jistě příjemné, na jaře již méně. Nijak u vytržení z toho nejsem, pohledal bych dále.... nicméně hodnotím Luigiho snahu.
Přílohy
"Výstavní plocha" v pohledu od chatek.
"Výstavní plocha" v pohledu od chatek.
Celkový pohled na chatky.
Celkový pohled na chatky.
Klasická chatka 2 - 4 osoby.
Klasická chatka 2 - 4 osoby.
Detail "výstavní plochy".
Detail "výstavní plochy".
Sociálky.....
Sociálky.....
Poněkud těsný plac pro ukončení akce....
Poněkud těsný plac pro ukončení akce....
Výletní resturace se zahrádkou, nedaleko přívozu.
Výletní resturace se zahrádkou, nedaleko přívozu.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Kronicar + ostatní: To jsem ani nečekal ,že hned po našem rozhovoru vyrazíš do Poděbrad,ale stejně chceme vytyčit trasu a obhlídout a poptat se po dalších místech vhodných ke srazu :razz: ,tak napiš/te/ jaké termíny by vyhovovaly: 10.-11.10. , 17.-18.10 , 24.-25.10. nebo 31.10.-1.11. :greenf:
Nejlépe jet ve čtyřech´- více názorů a nápadů!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

8O Kronikáři,pokud si jel souběžně s vodou,věřím,že vyhnout se všem kolařům nebylo snadné.Avšak vedou tam ještě dvě další cesty. :roll:
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

Kdepak, jel jsem cestou podél kempu přes střelecký klub a dále přes golfové hřiště.... i tak byla úroda výletníků více než bohatá.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

Pro kronikáře:dotaz,odpověď:a kolik vozů ,zprůměrováno od roku 2000 až do roku 2009 se vždy účatní dojezdu a vyhlašování cen?????Má to někdo trochu v merku?Pokud jsem chyběl ,tak 1x a na trati se vždy objevilo do 50 aut.Prosím o přesná čísla,ze startovních listin atd,jistě je máme uschovány!
A ohledně večerního sezení ,rád bych se alespoň jednou v roce viděl se všemi co se během nabitého roku nevidíme a nerad bych sháněl volnou židli,abych se navečeřel.Dále pak s ubytováním,buď jsem natolik ekonomicky slabý a spím ve stanu /a my na tom byli předminule asi hůř,poněvadž jsme spali v autě./,nebo jdu do penzionu se vším všudy za 700 kč na noc,a že se akce koná vím rok dopředu ,tak si ty 2000,-našetřím.
Pojímám tuto akci jako malou dovolenou,tak se podle toho na to připravuji.
Jsem chlapec ze města a každý malý strávený okamžik v přírodě mě posiluje,a každý další okamžik v betonových kopkách a ulicích mě ničí.
PROTO JSEM ZÁSADNĚ PROTI......ZEMĚDĚLKA A JAKÉKOLIV PROSTORY MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ.
ZASTÁVÁM 1000% UKONČENÍ V PŘÍRODĚ I ZA CENU NIŽŠÍHO KOMFORTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Věc kemp "Golf" jsme si s prominutím zk..........sami,i po zákazu vjíždíme s vozy na trávu atd.,Každý zdražuje.Co mám zkušenost z jiných kempů,je tam závora,ale pokud jsme Češi,tak bude každý z nás hledat skulinu jak toho druhého och............Týká se to nás i vedení kempu ohl.zlepšování služeb.Myslím,že Golf,pokud jde o finální produkt ukončení akce nemá konkurenta,ohledně dostupnosti k centru,kolonády, jako startoviště atd.Bez kompletního servisu,podle mne ztrácí sobotní večer na významu a roztříštění účastníků do malých celků je nesmyslné.Pro udržení večera je nutné míti program,posezení s hudbou atd.
Tato věc se mne docela osobně týká ,poněvadž jsem jako jeden se zakládajících členů FCC, a bohužel pro své rodinné či pracovní povinnosti nejsem schopen stihnout to co Vy bez závazků.Mám v rukávu zase několik úkolů,co tu ještě nebyly,ale mám pocit že z toho zase nic nebude,..Tato věc mě už delší dobu unavuje.Jsem činorodý,ale pokud nemá člověk v klubu alespoň trochu prostoru nebudu již nadále v další činnosti pokračovat.
STANU SE PROTO BĚŽNÝM ÚČASTNÍKEM SRAZU.Navštěvuji i jiné klubové srazy ,kde tří denní pobyt v kempu není nikomu ku škodě.Jedni spí v malých chatkách,druzí v ještě menších. Kdo chce večeří v restauraci ,někdo sedí u ohně a jiní pijí pivo ve stánku a přikusují klobásu,sprchy mají společné,do chatek se už nevešli,ale i přesto přijíždějí znovu,i když je ubytování né O 50 KČ LEVNĚJŠÍ, ALE MINIMÁLNĚ O 50 KČ DRAŽŠÍ NEŽ V GOLFU.A KVALITA DOSTI PODOBNÁ.Vozí s sebou malé děti,psi....Myslím,že jsme trochu povýšili své nároky ,vraťme se ke kořenům..................
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

Orientační jízdy se průměrně zúčastňuje 55 - 65 vozidel. Přičemž ve výsledkové listině někdy nefigurují vozy, které soutěž nedojely. Přesnější údaje zde: od roku 2000 do 2002 není výsledková listina k dispozici. 2003 - 37 vozů, 2004 - 62 vozů, 2005 - 64 vozů, 2006 - 59 vozů, 2007 - 63 vozů, 2008 - 54 vozů, 2009 - 51 vozů. Pokud to chceš vědět ještě přesněji tak v akcích je vždy ke článku přiložena výsledková listina.
Ohledně přespávání ve stanech, chatkách a kempu jako takovém - nejsem vůbec proti. Zemědělka je jen alternativa.
Pokud někdo dohodne (a já to rozhodně nebudu) ubytování v kempu a chatkách za přiměřené peníze, dohodne restauraci kam si každý sedne a nebude "si muset shánět volnou židli" a ještě dostane včas chutné a nepředražené jídlo, jsem všemi desti pro. Bohužel takové místo snad ani neexistuje.
Nejsem si vědom, že bychom si něco zk... sami. Jednání provozních a vedoucích kempu Golf bylo od začátku problémové (snad jen v prvních letech ještě byla dohoda možná, když se o kemp staral sám majitel). To, že v restauraci si věčně někdo neměl kam sednout a i po rezervaci celé restaurace se stalo, že zde zárověň probíhala oslava svatby nebylo naší chybou. Když jsme se dohodli na ceně vjezdu za auto a při placení najednou byla cena navýšena ještě o každou osobu ve voze? Ano měli jsme si podmínky stanovit písemně, ale kde to pak jsme? To, že mě provozní při pouhém dotazu na cenu ubytování doslova vyrazí se slovy, že na mě nemá čas, jsi snad slyšel na vlastní uši, vždyť jsi tam byl se mnou. A pakliže se ceny za ubytování neustále zdražují (což je pochopitelné), ale investice naprosto nulové? Pak si raději připlatím "za komfort".
Ano, večerní program byl byl jistě zajímavý, tak jen do toho! Máš nápady? Zastav se na schůzi a dej vědět, za sebe můžu říci, že odpolední a večerní aktivitu jen přivítám. Bohužel si nejsem jist jestli by to nějak výrazně ovlivnilo počet těch co zůstanou nebo naopak přijedou o den dříve, ale můžeme to zkusit. Bylo by fajn už pátek večer mít na srazu 60 aut účastníků a Ti by navíc nespěchali domů a zdrželi se až do neděle, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že to nebude fungovat.
Pokud máš pocit, že akce Tě míjejí, že nemáš možnost do jejich průběhu možnost nijak zasahovat, tak prostě přijď s konkrétním návrhem. Ono něco vymyslet zase až tak těžké není, ale realizace a dotažení do konce něco stojí..... A to chce ten čas, který začíná být dneska stále vzácnější, což víš sám nejlépe.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

Zdravím všechny kolegy a kolegyňky :D
letošní motoristická sezona pomalu končí a proto je potřeba zavčas se připravit na sezonu následující!Mám na vás prosbičku,která se týká naší akce v Poděbradech!
Termín příštích Poděbrad 2010 je 24.4.-25.4., začátek akce na Kolonádě je také jasný, ale chtěli bychom najít nějaké vhodné místo i pro zakončení této akce! Všichni víte, co takové místo by mělo mít - plochu na parkování vozů, možnost el. proudu, ubytovací kapacitu a nějakou slušnou restauraci, těmto požadavkům asi nejlépe vyhovuje nějaký kemp nebo penzion s vlastním pozemkem, restaurace by mohla být i v těsné blízkosti. Po debatě s Kronikářem navrhujeme hledat nějaký objekt cca 30 km od Poděbrad/na všechny světové strany !/Stále více hlasů se ozývá, že konec akce je roztříštěný, v restauraci na náměstí není tolik míst co potřebujeme a ještě si nemůžeme dát stoly k sobě, takže dost lidí odjíždí předčasně domů. V kempu Golf nám poslední dobou nový pan vedoucí nevyšel vstříct ani s místem v restauraci, parkováním ba ani s noclehem - bezdůvodně zdražil chatky, které po povodnich 2002 nedoznaly žádných změn :nene: Prostě vyhlášení výsledků v kempu, večeře na náměstí a spaní v Zemědělce není zcela ideální kombinace! :roll:
Druhá prosba se týká odvozu věcí potřebných pro průběh akce!Potřebujeme spolehlivou osobu s autem /např. typu jako je Ducato,Transit , osobní kombi, auto se závěsem a vozíkem/, který by buď z Prahy /ze školy/ nebo z mojí chalupy 12 km od Poděbrad/směr Jičín/ odvezl vše potřebné na Kolonádu a po akci zase zpět!! :greenf: /jedná se o vcelku čisté věci- kužely, koberec , koberečky pod vozy, transparent, pomůcky na jednotlivé kontroly, sezení, párty stany/2ks/, prodlužky atd./
Těšíme se na vaše podnětné návrhy- pište,pište
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

:evil: Čau vedení ,co hledáte v cizích řadách,prostě sprostě jste zapomněli :oops: na NETWORA.Není co hledat,můžete tento požadavek klidně stáhnout z poptávky.
Zdraví Luigi .
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Luigi
jasně o něm víme ,ale říkal jsi ,že ho bude čekat obměna ,tedy zprovoznění toho druhého a třeba i přehození motoru,tak proto :D Jinak jsem psal Janě a Fandovi o tom nápadu - nová akce pro Fiaty, čekám na jejich vyjádření :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

:-o No chlapáci,furt ten problém s kempem.Co takhle si zprovoznit vlastní :ok: .Pod názvem :AUTOKEMP FIAT CAR CLASSIC.
Tímto dávám k zamyšlení tuto vhozenou rukavici :idea: a hlásíme se/Luigi a Romina/ jako :správci objektu .
Po vybudování klubovými silami, možnost celoročního ustájení našich vozidel.Dále pak pořádání klubových srazů a jiných akcí.
Nic není utopie, jen trochu popustit uzdu fantazii a stát pevnýma nohama na zemi.
8O Zrovna před 5 lety byl u nás na berounsku jeden takový kemp ke koupi za dostupnou cenu.
Kronikáři, zrovna pro Tebe řešení a pro ostatní těšení. :!:
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Luigi
to se ti včera něco hezkého zdálo,že?! V klubové pokladně se objevil nějaký ten milionek ,tak proč bychom něco nekoupili :D Představa to není špatná ,ale víš co takový kemp spotřebuje času,peněz a údržby! Musely by tam být minimálně chatky s el. proudem, WC a umývarny! Slušná restaurace by musela stát někde poblíž ,přece jenom stánky s buřtama by nebylo to pravé zvlášť ,když by tam člověk byl na více dní :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

:D Karlovi:a právě to jsi na omylu.Zrovna jsme si vyhlídli zajímavý objekt o rozloze 2 ha ve vzdálenosti cca 20 km severně od Poděbrad. :) Příští týden se tam jedeme podívat.Doufám, že vedení FFC přijme naše pozvání k ukončení akce např. Poděbrady 2011 :nene: .
Když se do něčeho zakousnu, už to nepustím. 8) Myslím, že by se na ty 2 ha pár aut vešlo.
Vždyť já říkal:"Náš soukromý kemp Classic".
Zdraví Luigi.
PS.heslo:"Kdo se bojí, nesmí do lesa,nebo-li ,problémy jsou od toho, abychom je řešili.." :!:
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Luigi, tak OK ,každá iniciativita je vítaná, my zase jedeme v sobotu s Kronikářem něco vyhlížet pro zakončení Poděbrad již na příští rok :greenf:
Je smutné ,že mimo nás 3 + Vojty se nikdo diskuze nezůčastňuje,takže jsou zřejmě všichni se vším spokojeni :roll:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Koudy
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 78
Registrován: úterý 6. listopad. 2007 13:51

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Koudy »

Ahoj všichni, v případě FCC se zvýší roční členské příspěvky na 2000.- kč a máme i na správce. Něco podobného již připravuje Fan klub FIAT Tábor, ale při dnešním fofru je to mazec. Sleduji denně tyto stránky a jsme připraveni taky pomoc. Na www.fiatklubtabor.cz jsou fotky z naší návštěvy Rallylegend 2009 v San Marinu.
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Luigi »

:!: Pro Koudyho.
Děkuji a jsem rád za podanou ruku.
Myslel jsem,že jsme blázni a že je to utopie.Bydlím v Berouně a hlavně mluvím za sebe. Jenomže ,ono někde vzniká něco podobného.Tedy v myslích kolegů a věřím,že to bude mít i hmatatelný základ.
Jenomže něco zbudovat a velkého, není v současné době moc reálné .Každý si dnes hájí vlastní zájmy a podvolit se nikdo není ochoten, či se více obětovat pro společnou věc. :neutral: Jinak to nejsem schopen popsat.
Co to je ta společná věc,se možná ptáte.Prostě nic nezískáš ,žádné výhody ,nebo osobní prospěch.Nemyslím tím finanční strádání.Musí to mít nápad a myšlenku a v tom to je.
Jsem životní optimista a věřím,že vložené se jednou v dobrém vrátí. :idea:
.A dost FILOSOFIE.
Zdar a sílu přeje Luigi. :ok:
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Koudy
prostě nádhera :greenf: Byl bych rád a tobě /vám/to nevadilo ,tak příští rok bych se s tebou rád zůčastnil nějaké podobné akce :greenf: Nemám zkušenosti s tím ,kde a kdy se tyty akce uskutečňují :nene:
Já vlastně jen navštívil 2x burzu v Eggenburgu v Rakousku + 2x Viva Itália
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

NU, vlastní kemp by byl pěkný, ale pokud by se něco podobného přihodilo byla by to hudba budoucnosti.

Pro příští rok bychom zde měli velice příjemný a pohodový kemp nedaleko Kutné Hory - cca 3 km.
V Malešově - http://www.c-box.cz/kemp/ kde bychom přespávali z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Pro přejezd v sobotu ráno je to do Poděbrad 37 kilometrů což vyjde na cca 45 minut. Reálně dnes vyzkoušeno.
Přejímka tradičně na lázeňské kolonádě v Poděbradech, následované oblíbenou přehlídkou převleků, pak start orientační soutěže, jenž bude zakončena v novém kempu u Kutné Hory. Chatičky vypadjí příjemně i když v dubnu bych doporučil zimomřivějším nějaký teplejší spacák....
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

A pro ilustraci nějaké aktuální fotky.....
Přílohy
Dětský koutek aneb mají si kde hrát.....
Dětský koutek aneb mají si kde hrát.....
Z terasy restaurace.....
Z terasy restaurace.....
Detail výstavní plochy, vyvýšený terén by byl ideální pro vyhlašování výsledků včetně případného předvedení oceněných vozů či převleků.
Detail výstavní plochy, vyvýšený terén by byl ideální pro vyhlašování výsledků včetně případného předvedení oceněných vozů či převleků.
Celkový pohled na budoucí výstavní plochu, 80 vozidel není problém.
Celkový pohled na budoucí výstavní plochu, 80 vozidel není problém.
Opět novější chatka - 5 lůžkové, členitý terén kempu je velice zajímavý.....
Opět novější chatka - 5 lůžkové, členitý terén kempu je velice zajímavý.....
Novější chatky za 160,- Kč/lůžko - 4 lůžkové.
Novější chatky za 160,- Kč/lůžko - 4 lůžkové.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

ještě další podrobnosti k novému kempu................. :D
cena za lůžko v chatce je 150,- Kč,chatky jsou 2 až 6 lůžkové, platí se vždy jen za obsazené lůžko v chatce t.j. např. dva můžou spát ve 4-lůžkové chatce za 300,- kč :greenf:
restaurace je sice kapacitně menší , ale vedle má pan vedoucí společenskou místnost, kam se nasycení mohou přesunout a pustit další hladové na svoje místa!Pokud bude pěkné počasí je vedle restaurace i terasa se slunečníky !Pivo a limo lahvové i čepované , např. 10 st. pivo za 17 ,- Kč, k jídlu mimo různé párky a klobásy se vaří cca 3 jídla ! např. kuřecí řízky, smažený sýr, guláš s knedlíkem ,pro náročnější je v K. Hoře /3 km/ např. restaurace Barbora,kde jsme včera také pojedli/polední meny za 75,- 85,- Kč/
Myslím ,že pokud vše vyjde ,tak jak jsme včera dojednali,budou všichni spokojeni :) Konec akce bude na jednom místě s restaurací i ubytováním a o to nám šlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Black »

předseda píše:...Myslím ,že pokud vše vyjde ,tak jak jsme včera dojednali,budou všichni spokojeni :)...
Já určitě ano! Pánové, za sebe i za své syny moc děkuji všem, kdo se snaží vyřešit tento poděbradský problém. Přesně tohle byla moje představa - vypadnout z turisticky profláknutého města někam na dědinu, kde ze strany přístupu majitelů kempu i po finanční stránce by to mělo být o něčem jiném. Jistě tento přesun bude i vám nabízet více možností při výběru soutěžní trasy. Díky.
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

a trasa povede jinými zatim neprojetými kouty a na konci bude více bloudění, výtečně, už se těším
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

zastavaman píše:a trasa povede jinými zatim neprojetými kouty a na konci bude více bloudění, výtečně, už se těším

To se můžeš spolehnout, trasu jsme si předem tak nějak "předpřipravili" v mapě a stejně jsme několikrát dost slušně "zakufrovali". Takže orientační soutěž bude opravdu orientační..... :twisted:
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Petulcha
Návštěvník

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Petulcha »

Duben za dveřma a tady se snad spí. 8O
Letos pojedeme opět ve třech jako vloni, ale třetí pasažér už nebude ubytován "all inclusive" jako vloni, tak se ptám, jak to vypadá s ubytováním. Už se ví,k de se bude nocovat? Bude internát? Díkec za odpověď
Zdravíme z Brna Petulcha&Zdenál&Zdeňulík
Petulcha
Návštěvník

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Petulcha »

Petulcha píše:Duben za dveřma a tady se snad spí. 8O
Letos pojedeme opět ve třech jako vloni, ale třetí pasažér už nebude ubytován "all inclusive" jako vloni, tak se ptám, jak to vypadá s ubytováním. Už se ví,k de se bude nocovat? Bude internát? Díkec za odpověď
Zdravíme z Brna Petulcha&Zdenál&Zdeňulík
Tak koukám, že už je ten kepm v KH jasnej. :oops: :lol: Hmm, tak beru zpět dotaz a těšíme se na 17.duben. 8) 8) 8)
Petulcha
Návštěvník

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Petulcha »

Tak koukám, že jsem slušně mimo, když bych se od Poděbrd vypravila už 17.4. :oops:
No, mohl by mi prosím někdo napsat jak dlouho od odjezdu prvního auta obvykle trvá než odstartuje poslední auto? Díky
Odpovědět