XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Poděbrady 2010

Co proběhlo a co se bude dít?
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od oldav »

Veliké poděkování pořadatelům za krásný zážitek. Ačkoli jsem v kempu byl jen chvíli, pocit z něj mám rovněž příjemný. Na Tříprsťáka mám otázku - v hlavě mi zní úryvek textu a ne a ne si vybavit autora a interpreta " ...jen táhle zní, jen táhle zní, pívo už došlo, pívo už došlo z ní, ať zní, tahle píseň pohřební..." nebo tak nějak to bylo.
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

mohu se pořadatelů nesměle dotázati, kdy se dočkáme výsledkových listin?
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Radek
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 283
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Radek »

zastavaman píše:mohu se pořadatelů nesměle dotázati, kdy se dočkáme výsledkových listin?
Výsledková listina byla k dispozici v papírové podobě ihned po vyhlášení výsledků. Na webu bude až si Ondrej udělá čas.
Radek
Kaca
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 54
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 15:52

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kaca »

Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od oldav »

Ty dětičky mne skutečně dostaly, jinak samozřejmě i ostatní fotky jsou príma....ale ty Tříprsťákovy dětičky
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Ondrej »

zastavaman píše:mohu se pořadatelů nesměle dotázati, kdy se dočkáme výsledkových listin?
Moheš :)
Od pondělí jsem byl mimo a teď jsem se vrátil z cest, takže výsledková listina dnes nebo spíše zítra.
Ale myslím, že z fotek už Ti musí být zřejmé, co jsi vyhrál 8)

Jen by mě zajímalo, kde ta cena skončila. Viděl jsem ji naposledy v chatce, tak doufám, že ji Kronikář sbalil spolu s ostatními nevyzvednutými 8O :-|
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

Ondrej píše:z fotek už Ti musí být zřejmé, co jsi vyhrál
aha, takže s tim vychlastanym šampusem a dalšíma věcma kolem pan linda nekecal :)

já mu to nějak nemoh věřit...
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Ondrej »

zastavaman píše:aha, takže s tim vychlastanym šampusem a dalšíma věcma kolem pan linda nekecal :)
To byla spotřební daň :D

Vyprázdnění lahve bych se obával v pátek, kdy v naší chatce po zavíračce v restauraci zasedal všelidový sněm :boozed: ale v sobotu už se nic moc nedělo...
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Nemůžu si pomoct, ale stále víc mi připadá, že lidi co nedokážou ani počkat na vyhlášení výsledků což je jakýsi pomyslný vrchol každé akce a spěchají třeba opodstatněně kamkoliv (guláš, manželka, lepší akce, televize či jiná pý..vina!) nepřímo pohrdají hodinami práce pořadatelů a normálně bych jejich cenu exemplárně pošlapal, majitele pošpinil a degradoval - rozhodně bych se nedopouštěl patolízalství s odnosem výhry až pod nos :greenf: :bad: :greenf: Každý by měl zůstat do konce už jenom proto, aby poblahopřál vítězům! I tohle svědčí o charakteru lidí - škoda!?! No ale co by jsme taky v Česku chtěli - že jo............
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Petulcha&Zdenal
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: sobota 9. únor. 2008 20:30
Bydliště: Brno

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Petulcha&Zdenal »

Renda ze Záboří píše:Nemůžu si pomoct, ale stále víc mi připadá, že lidi co nedokážou ani počkat na vyhlášení výsledků což je jakýsi pomyslný vrchol každé akce a spěchají třeba opodstatněně kamkoliv (guláš, manželka, lepší akce, televize či jiná pý..vina!) nepřímo pohrdají hodinami práce pořadatelů a normálně bych jejich cenu exemplárně pošlapal, majitele pošpinil a degradoval - rozhodně bych se nedopouštěl patolízalství s odnosem výhry až pod nos :greenf: :bad: :greenf: Každý by měl zůstat do konce už jenom proto, aby poblahopřál vítězům! I tohle svědčí o charakteru lidí - škoda!?! No ale co by jsme taky v Česku chtěli - že jo............
:ok: není co dodat.
Fiat 600D 1961 - azzuro
Fiat 600D 1969 - rosso
Steyr Puch 700C 1964
Steyr Fiat 500C 1952
Eriba Puck 1964
Fiat Stilo Multivagon 2006
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od předseda »

to Renda a spol.
také souhlas :retard: Zvlášť ,když někteří na jiné akce už nejezdí a pokud už dojede do cíle -kempu,tak ho ty dvě hodiny snad nezabijou :nene: A ještě byla "velká "tombola!
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Black »

předseda píše:to Renda a spol.
také souhlas :retard: Zvlášť ,když někteří na jiné akce už nejezdí a pokud už dojede do cíle -kempu,tak ho ty dvě hodiny snad nezabijou...
Myslím, že to tak jednoznačné není. Vše je otázkou okolností a možností každého jedince. "Ujel" jsem tak např. z loňské Pražské jízdy. Nikdo po mě nemůže chtít, abych cestu přes 250km dvěma Fiátky, se svými třemi syny, nechával na noc, nebo dokonce, abychom takto na noc skončili někde v hlavním městě. Prostě na to nemám.
A nebýt možnosti, v sobotu po poděbradské soutěži, si postavit stany a opéct si klobásy na indiánském ohni, taky bychom jeli domů. Dalších 8 stovek na jiné ubytování a min. pětikilo na nasycení hladových krků v restauraci, bych si nemohl dovolit dát. :nene:
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

jelikož to rendovo šlapání pohárů mířilo asi na mne, tak se k němu chca nechca vyjádřím...

rozhodně jsem po uplynulých ročnících (i letos nasbíraných trestných bodech na kontrolách) nepočítal s jakýmkoli umístěním výše než na přelomu druhé a třetí desítky, a tudíž jsem si dovolil býti natolik opovážlivým a kvůli kombinaci dvou důvodů se vzdálit (jednak jsem byl rád, že jsem spolujezdce přesvědčil aspoň k účasti v závodu, a musel jsem ho vrátit, druhak jsem z vysmívaných rodinných důvodů musel být ještě v sobotu večer u k. varů, což i tak znamenalo, že jsem šel spát někdy k půlnoci po zhruba 600 km ujetých ten den v autech všeho druhu)... pokud to někomu vadí, nechť se dá do propozic povinnost býti na srazu až do večera, noci, půlnoci, druhého dne...

pořadatelům, kteří na srazu jako vždy odvedli velký kus skvělé práce, jsem se omluvil (a to již při odjezdu), více učinit nemohu...
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Tříprsťák »

Kačko, díky za fotečky :)
Oldo, díky za chválu dětiček - občas je to s nimi pěkný očistec, ale je na fotkách jsou docela roztomilé :holy:
Jinak se též chci omluvit všem, kterým jsem slíbil, že večer posedím a pozpívám. Snad příště...
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Black »

Tříprsťák píše:...Jinak se též chci omluvit všem, kterým jsem slíbil, že večer posedím a pozpívám. Snad příště...
Teď nějak nevím, k čemu Tříprsťáka přiřadit, jestli spěchal za gulášem, manželkou,...asi nejspíše za tou televizí... :D
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Tříprsťák »

8) ale no tak, Blacku, ty víš že televizi nevlastním. Nevlastní ji ovšem ani tetka od Kutné Hory, ke které jsem jel večer odvézt Hanku a děti na přespání - a to byl právě ten důvod, proč jsem se již nevrátil - chtěli si popovídat s příbuznými, které dlouho neviděli, opekli nám masíčko, navrtali lahvinky... a pak mi už připadalo skoro neslušný odtamtud zdrhat.
oldav píše:Veliké poděkování pořadatelům za krásný zážitek. Ačkoli jsem v kempu byl jen chvíli, pocit z něj mám rovněž příjemný. Na Tříprsťáka mám otázku - v hlavě mi zní úryvek textu a ne a ne si vybavit autora a interpreta " ...jen táhle zní, jen táhle zní, pívo už došlo, pívo už došlo z ní, ať zní, tahle píseň pohřební..." nebo tak nějak to bylo.
Tak bohužel zde asi zklamu - nevím.
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

malý dotaz směrem k pořadatelům - co bylo správnou odpovědí na sk6? (tedy - co je tu zakázáno?)

evidentně odpověděl velmi málokdo
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Petulcha&Zdenal
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: sobota 9. únor. 2008 20:30
Bydliště: Brno

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Petulcha&Zdenal »

Black píše:
předseda píše:to Renda a spol.
také souhlas :retard: Zvlášť ,když někteří na jiné akce už nejezdí a pokud už dojede do cíle -kempu,tak ho ty dvě hodiny snad nezabijou...
Myslím, že to tak jednoznačné není. Vše je otázkou okolností a možností každého jedince. "Ujel" jsem tak např. z loňské Pražské jízdy. Nikdo po mě nemůže chtít, abych cestu přes 250km dvěma Fiátky, se svými třemi syny, nechával na noc, nebo dokonce, abychom takto na noc skončili někde v hlavním městě. Prostě na to nemám.
A nebýt možnosti, v sobotu po poděbradské soutěži, si postavit stany a opéct si klobásy na indiánském ohni, taky bychom jeli domů. Dalších 8 stovek na jiné ubytování a min. pětikilo na nasycení hladových krků v restauraci, bych si nemohl dovolit dát. :nene:
Blacku, nikdo po Tobě nechce, abys s odjezdem čekal, až pořadatelé oznámí konec akce, ale nic to nemění na tom, že si pořadatelé dali dost práce na to, aby při vyhlašování výsledků nakonec neměli komu předat ceny! Já osobně jsem zastánce toho, že pokud někdo na vyhlášení nepočká, tak bude cena předána dalšímu v pořadí a nevidím na tom nic špatnýho. Klidně bych to dala i do pravidel (s vyjímkou odjezdu ze zdravotních důvodů - teď mi zase deset lidí napíše, že není jak je posuzovat :roll: ) a i kdybych měla být první a musela odjet, tak to beru, že vyhraje ten po mě. Vždyť na tom nic není. Já se tam jezdím pobavit a ne si potom u internetu honit ego nad mým jménem v tabulce vítězů (heč letos tam jsem taky :lol: ). Předání cen je vyvrcholením soutěže a jak už jsem psala, když je není komu předat, tak to působí přinejmenším zvláštně.
A co se týká Tvých nezřídka zmiňovaných stížností na finanční situaci. Nemyslím si, že na srazy by jezdili jen zámožní fiátkáři, kteří nemusí koukat na každou korunu. My si taky doma netapetujeme bankovkama a proto taky nejezdíme na každej sraz na kterej dostaneme letáček za stěrač (to prosím neberte nikdo osobně, nemyslím tím žádnou konkrétní akci), ale přizpůsobujeme svůj program finanční situaci. Já osobně raději pojedu na sraz jen 2x ročně a to si užiju (restaurace, zmrzlina, suvenýry co pak doma zjistím, že jsou na ho.no :oops: :lol: ), než jet 4x s přesně vypočítaným kapesným a pocitem, že když se něco přihodí, tak na to nemám. Nikomu tento svůj postoj nevnucuju, je to prostě jen můj názor. Pokud někdo pojede raději 6x do roka s nabalenou taškou paštik a bochníkem chleba, tak je to jeho věc a já mu můžu jen závidět, že si užije 3x víc akcí než já, která to vidím jinak. Takže Blacku, jezdi si na srazy jak uznáš za vhodný (nevím kam a jak často se vydáváš, to opravdu nemám čas sledovat), odjížděj, kdy potřebuješ a přestaň se obhajovat, že na něco nemáš. Nikdo ti to nevyčítá, hlavní je s jakou chutí na sraz jedeme a ne kolik Ámosů, Božen nebo snad Františků se nám válí v peněžence. Jedeme se tam snad pobavit a ne ukázat, že na to máme.
A hlavně si nemyslím, že by Renda myslel Tebe nebo někoho konkrétního. Prostě vyjádřil svůj názor na to co zažil na posledních Poděbradech. ;-)

Je škoda, že tu člověk nemůže volně říct co si myslí, aniž by mu hned někdo oponoval. :( A bral to jako útok na svou osobu.
Tak a jduů psát pořadatelský podnět, kterej mě teď osvítil na diskusi Poděbrady 2011. :lol: :lol:
Fiat 600D 1961 - azzuro
Fiat 600D 1969 - rosso
Steyr Puch 700C 1964
Steyr Fiat 500C 1952
Eriba Puck 1964
Fiat Stilo Multivagon 2006
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Black »

Petulcha&Zdenal píše:Blacku,...
Už mlčím, už mlčím (bez komentáře).
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Ondrej »

zastavaman píše:malý dotaz směrem k pořadatelům - co bylo správnou odpovědí na sk6? (tedy - co je tu zakázáno?)

evidentně odpověděl velmi málokdo
Nepamatuju si to doslovně (na papíře to má ředitel soutěže :mrgreen: ), ale zakázána tam byla činnost ohrožující kvalitu vody.

Posádky tam obyčejně měly zákaz vstupu či vjezdu, pár jich napsalo, že je zde zakázáno dotýkati se drátů na zem spadlých či tak něco...
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

Ondrej píše:
zastavaman píše:malý dotaz směrem k pořadatelům - co bylo správnou odpovědí na sk6? (tedy - co je tu zakázáno?)

evidentně odpověděl velmi málokdo
Nepamatuju si to doslovně (na papíře to má ředitel soutěže :mrgreen: ), ale zakázána tam byla činnost ohrožující kvalitu vody.

Posádky tam obyčejně měly zákaz vstupu či vjezdu, pár jich napsalo, že je zde zakázáno dotýkati se drátů na zem spadlých či tak něco...

Ano, ano, je to tak "činnost ohrožující kvalitu vozy" zde jest zakázána, tedy na Sk6. Byla to taková malá orezlá plechová tabulka v roští.... Ale kupodivu, cca 15 správných odpovědí se našlo. :twisted:
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od zastavaman »

no tu jsme teda nenašli :) ale ona kus před tou křižovatkou byla tudlecta značka http://www.e-autoskola.cz/dopravni-znac ... l-voda.gif a my jí popsali (na místě samém ještě platila!), leč body nedostali, přitom odpověď to taky byla de facto správná :)
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděbrady 2010

Příspěvek od Kronicar »

zastavaman píše:no tu jsme teda nenašli :) ale ona kus před tou křižovatkou byla tudlecta značka http://www.e-autoskola.cz/dopravni-znac ... l-voda.gif a my jí popsali (na místě samém ještě platila!), leč body nedostali, přitom odpověď to taky byla de facto správná :)
Zřejmě se na tom něco pořadatelům něco nezdálo, jinak by to uznali, tolerance správných odpovědí byla dost velká....
A mimochodem, jestli mi něco neuniklo, tak lepší než první místo není...! :lol:
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Odpovědět