XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Dovolená s Fiaty 2007 - Beskydy

Co proběhlo a co se bude dít?
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

tak také předposlední část dovolenkářů se vrátila v pohodě domů - já, Enzo a Mirka! Dovolená byla snad i lepší než loňská, super bazének i ubytování!Já přijel v 17.30 hod, Enzo se zastavil v cukrárně v Poděbradech ,takže si to trochu prodloužil.Mimo prasklého výfuku fiátek jel výborně,Prahu jsem projížděl už za slušného řevu,hlavně při rozjezdech na křižovatkách,ale jinak bez ztráty květinky!
Lída
Návštěvník

Příspěvek od Lída »

Jak tak koukám mám čeho litovat.Jenže člověk míní život mění.Káče gratuluji k výhře "svíčky".Také doufám,že svatebčanům zapršelo štěstí a že se jim bude dařit jako doteď nebo ještě lépe.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Tož i já hlásím návrat z dovolenky.... Poněkud jsem podcenil program v Kroměříži a vypalování fotek u Ondreje v Hustopečích, výjezd v půl desáté večer nebyl z nejšťastnějších. Ovšem trasu Hustopeče-Praha jsem zvládl s Fiatem 600 D za necelé 3 hodinky včetně tří občerstvovacích pauziček. Během dovolenky nakrouceno 2500 km. Fiátek jezdil dobře až na občasné probliknutí mazání a chvilkové nepříjemné zvuky z motoru. Pedro Tak to budeš mít asi smůlu..... článek se objeví v akcích a rozhodně zabere několik stránek. Zejména svatba a večerní veselice zaslouží "osvětlující" rozepsání. Jinak myslím, že závěr dovolené se povedl a opět naše blázniviny posunul o kus dále :-)
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Kronicar: Už se těším na to počteníčko, a protože nejsu klubák, tak se třeba z toho povídání dozvím, kdože to měl svatbu, jakou roli nakonec hrál na dovolené ten tvůj protivětřák..., když se o tom tady psalo.
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Tak jsme také dorazili domů, v tuto chvíli jsem se vrátil z garáže, kde jsem uložil Treporte, cestou jsme ještě stihli návštěvu u Fandy, přespání v Berouně a tamnější Medvědárium, které obývají medvídkové z večerníčku. Ani se mi moc zpátky nechtělo.....
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

Včera jsme se vrátili a zajímají mne Vaše postřehy z Noční rallye. Doufám, že jste vše přijali s humorem a prozvánění některých nejmenovaných uličníků nebylo proto, že by nevěděli jak plnit zadané úkoly a kudy jet, ale jenom proto, že si na nás vzpomněli.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Black všechno se opravdu dozvíš a i ženicha s nevěstou určitě na fotečkách uvidíš!!
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

Míra když nám bylo nejhůř ,tak jsme Tě s Ondrou v noci prozváněli a nadávali.Jelo celkem 10 posádek, vyhrála Kačka s Jirkou, my jsme byli na 4. místě.Po vyřešení souřadnit už to bylo dobré, akorát jsme trochu zakufrovali u srubu P. Bezruče neb před jeho zahradou stál akorát zaparkovaný autobus/tedy kousek vedle/ nás to zmátlo a trochu jsme se projeli v noční chatové osadě.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Míra však si také počteš.... Myslím, že jízda byla vcelku jednoduchá, i když počáteční orientace byla docela zapeklitá. Ondrej a Vlasovec by mohli vyprávět. Na čtvrté místo nás "odsunul" ten první úkol. A to jsem měl průměrný čas. Jóóó, srub byl dobrý..... Slušná projížďka: "pálím to lesem po poli"
Pedro
Návštěvník

Příspěvek od Pedro »

Míro, jo soutěž byla zajímavá. Kufrovali jsme furd a při hledání cyklostezky k chatě Bezruče brácha dejchal policajtům pač jsme byli moooc podezřelé vozidlo ve dvě ráno. Pak nás ještě jednou potkali a tak už jsme raději jeli domů :-). Myslím, že každý má zážitků řadu. Jen druhá souřadnice u toho nádraží dle měřítka neseděla. Tak jsme si zkusili několik bočních ulic od hlavní silnice po liščí nory :-). Kupodivu asi nejvíce zapeklitá byla první kontrola. Každý lozil po přehradě a zkoušel silné nervy pana hrázdného, který asi i tak nespal po ekologické katastrofě s olejovou skvrnou na silnici, která byla dlouhá cca 10 km a zaměstnala nejednoho požárníka. Neboj, nebyla od nás. Zdar. Petr
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

díky za report. Trochu jsem si oddychl, že jste to zvládli bez velkých nadávek. Těším se na Svijany, případně na nějakou dřívější akci. to Ďábel moc děkuju za organizaci Noční rallye. Doufám, že jsi nemusel řešit nějaké velké nedostatky v podkladech. Uvidíme se ve Svijanech???
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Kronikář piš to jen heslovitě,aby si ty co tam byli připomněli některé "zajímavé situace",ty co tam nebyli,tak je stejně nebude přesně zajímat vše do detailů a program dovolené všichni členové dostali!Zážitky si můžeme připommenout ve Svijanech + fotečky!
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Předsedo jsem proti ! Žádné heslovitě, jen to napiš pěkně se všemi perličkami. Ty drobné detaily jsou právě zajímavé a rozhodně stojí zato si je uchovat v podobě Kronikářovích článků. Je potřeba občas některé situace vysvětlit, jelikož heslovitě by některé fotodokumentované situace mohly být chápány úplně jinak (zejména u drahých poloviček některých z párů). Jen piš Kronikáři, nenech se odradit!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

předseda, 1/2 litr Nebojte! Článek napíši stejně jako ty předchozí. Bude pak umístěn na webu v akcích, takže záleží na každém, zda-li najde čas na jeho čtení či nikoli.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to 1/2 litr ty se na ten článek nějak těšíš,já jen myslel ,aby to nedal na Diskuzi tak dlouhé ,ale v akcích s fotečkama ,to bude to pravé!
Odpovědět