XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Spanilá jízda Prahou 2007

Co proběhlo a co se bude dít?
Spanilá jízda 2007
Návštěvník

Spanilá jízda Prahou 2007

Příspěvek od Spanilá jízda 2007 »

ahoj, ráda bych věděla, jestli bude někde po spanilé jízdě nějaká oslava, večírek, párty nebo tak.. nějak jsem to nevyčetla nikde.. děkuji za odpověď
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Večírek Dost bych se divil kdyby byl.....
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

večírek asi těžko, akce končí na Okoři cca kolem 18 h v malé místní pizérii.po vyhlášení výsledků stejně jede většina lidí domů,ale jádro klubu se přesune na prahu 7,kde se určitě trochu zapaří,prohlídnou fotky a je možno i ve spacáku přespat do neděle!kazdý koupí nějakou tu lahvinku/co má rád/ + slané pochutinky/lednička + nádobí je k dispozici/
Kaca
Návštěvník

Příspěvek od Kaca »

od kolika ze je dnesni schuze? :-)
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

pro všechny,kteří přijedou příští pátek!! Jak všichni víte ,tak parkovací kapacita ve škole "za vraty " je omezená /cca 5-6 vozů/,zbytek musí na hlídané parkoviště k Technickému muzeu nebo vlastně rovnou na rovněž hlídané parkoviště u Ministerstva ,tedy na místě přejímky Spanilé jízdy!! Napište mi ,kdo přijede už v pátek večer do školy! kaca schůze byla jako obvykle od 19 h a bylo nás asi 10.Ukoly jsme si rozdělili,takže bude snad vše zajištěno, akorát obsazení kontrol se udělá až ráno v sobotu /podle kdo přijede/
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Předseda: já já já se hlásím :o) Pokud by opět bylo možno přespání v útrobách ZŠ, bylo by ideál. O páteční cestě (zároveň s námi) uvažuje i Tom z Buchlovic
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Ondrej S tebou se počítá....
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

další možností je hlídané parkoviště před T- mobile arénou na Výstavišti/stadion Sparty Praha/
tom
Návštěvník

Příspěvek od tom »

předseda: Potvrzuju příjezd v pátek večer, pokud se ke škole nevejdu, pak poprosím o navedení na to hlídané parkoviště. Tak dobře to v Praze neznám. Ondrej: ve čtvrtek ti zavolám a dohodnem se, kde se potkáme.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

Tom počítám s tebou, auto bych tam měl mít já,kronikář,vlasovec+ Ondrej/počítám ,že pojedou spolu v F 600/,ty a asi Ivoš,ostatní musí na parkoviště. Zdeněk z Písku přijede autobusem v pátek ,Pedro Fordem, Enzo asi dorazí až ráno,Luigík nějakým Renaultem,Fanda asi ráno,Kačka /Máca/ ?, Honza O. ? Míra Nosák s Markétou ?, Míra Šonský?, Vojta s Pavlou? Kdo se dostane na net ,ať mi napíše kdo dorazí ještě v pátek večer! Bohužel ty staré sprchy jsou v rekonstrukci ,takže na mytí budou pouze umyvadla na chodbě a na WC! Kronikář cestou od doktorky jsem objednal ty štítky + koupil menší pohár pro to 3. místo /byl se 30% slevou/ bude to hotové ve středu odpoledne v Bubenské ulici!Vzhledem k tomu ,že mám do pátku neschopenku,tak kdyby náhodou šel někdo kolem ,tak by to mohl za mě vyzvednou?!Je to na moje jméno, peníze dostane v sobotu,paragon nutný!dík
Marek
Návštěvník

Příspěvek od Marek »

Já tedy hlásím, že dosud opravdu netuším, zda se Spanilky zúčastním - jelikož mám v háji geometrii, čímž bych jednak zlikvidoval pneumatiky a druhak při policejní kontrole bych za ně dostal flastra - ale ještě to možná risknu. Jinak bych chtěl požádat někoho z pražských kolegů, zda by mi byl ochoten obstarat podložku pod SPZ 280x200. Tyto jsou u nás k nesehnání, po objednávce zde / http://www.truckershop.cz/cz/art.php?ID=63 / mi bylo řečeno, že poštou neposílají a mám si to kdyžtak zakoupit v jejich obchodě v Praze. Někdo z vás mi tvrdil, že je mají třeba v obchodech s americkými vozy - to u nás není a když, tak jezdí na SPZ běžného formátu. Já mám značku přichycenou elektrik. pásky na kabely - jak jistě většina nepřehlédla už v Poděbradech a při současném magoření ohledně "zakrývání RZ" bych taky mohl narazit na magora, který mě ji při nejlepším nechá někde na cestě přivrtat. Pokud by se tedy někdo našel, napište to kdyžtak do pokecu - aby se náhodou nesešel vagón podložek =) Mě by se hodily 2 kusy (cenově do 100kč/ks :o). Pokud se na Spanilku nedostanu - vzal by je Tom. P5edem díky za ochotu :)
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

pro předsedu: dobře na Bubenské se dnes odpoledne zastavím a pohár + štítky zakoupím. Taky mi není dobře. Počítám, že před 17hod se u tebe zastavím a vše ti předám včetně tiskopisů, lístků elegance apod.. Čau
Petr FCC
Návštěvník

Příspěvek od Petr FCC »

pro Kronicare Hlásím, že co jsem slíbil, tak jsem vše doručil předsedovi. V tom obchodě to byla klika, protože zavírali v 16.00hod a já akorát přišel. Tak čau
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

zapomněli jsme ,ale na koupení šňůrek k medailím,snad tam budou mít ještě zítra otevřeno?!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Nezapomněli, mám je. Takže netřeba kupovat.....
lída
Návštěvník

Příspěvek od lída »

předseda: Dorazíme s Áďou dnes kolem 20h do skoly!čau
Praha 2007
Návštěvník

Příspěvek od Praha 2007 »

Akce byla super. Jelo nás jen asi 45 vozů, ale bez policejní asistence to bylo tak akorát. Jsme z Pardubic a moc jsme se těšili na Václavák,Hrad a tak, ale nic z toho se nekonalo. ,,Spanilá jízda Prahou,, byla rozkouskovaná od semaforu k semaforu směr Roztoky u Prahy. Větší rozruch jsme vytvořili před Hotelem President na nábřeží Vltavy, kde jsme čekali na zbytek Fiátků, a hosti hotelu vstávali od svých jídelních stolů a přes zatmavená skla restaurace o nás živě diskutovali a někteří si nás i fotografovali. Další ,,ekšn,, byla, když jsem zahnul doprava, neznajíc Pražských ulic, za dvěma Fiaty jedoucí přede mnou, a náhle jsme se ocitli na benzínce, což by tak nevadilo, kdyby mne nenásledovalo dalších asi 20 Fiátků! Ti dva jeli tankovat, a já tam zatách celou kolonu, no ehm... na pumpě byl poplach. Do Roztok jsme přijeli asi v 11.45hod. Po prohlídce zámku a muzea (v ceně startovného) jsme zakotvili v Srbské pizzerii a zavzpomínali na letní dovolenou. Start závodu byl ve 14.00hod.. Jelo se krásnými serpentýnami dle itineráře stylem: 200m doprava, 600m. doleva atd.cca 25km na hrad Okoř. Cestou se plnili vtipné úkoly, např: vrhání nožem, jízda zručnosti a ze zdravovědy stabilizovanou polohu do 10 sec. Na Okoři byla naplánovaná individuální prohlídka na 18.00hod., ale my jsme po odevzdání kontrolního formuláře jeli domů. Fiátkem 128A dalších 140km. V Poděbradech naviděnou.
tom
Návštěvník

Příspěvek od tom »

Ahoj všichni účastníci spanilé jízdy. Hlásím návrat domů v pořádku. Cesta byla klidná, bez problému. Děkuju za nás všem, kteří se podíleli na přípavě srazu. Byl to moc krásný víkend s fiaty. Dále pak ještě jednou děkuju všem, kteří se podíleli na odstranění závady na mém voze! Tom a Áďa
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

předem chci všem poděkovat ,že přijeli do naší metropole na "Spanilku" a nevyužili krásného počasí např. ke sběru hub nebo podzimních prací na chalupách a zahradách:-) Samozřejmě všem kolegům a kolegyňkám z FCC a vzornou pořadatelskou službu a úklid v dolních prostorách školy. Policejní asistenci po několika bezúspěšných pokusech ani nevyhledáváme, neboť výsledek by byl skoro totožný ,jako bez nich ! Cestu do centra Prahy jsme z těchto důvodů ani nenaplánovali i tak cestou do Dejvic resp. Roztok jsme se několikrát roztrhli a ještě k tomu byl den 22.9. vzhlášen Dnem bez aut a v centru Prahy byla nahlášena cyklo akce!! toKronikář mám u sebe ještě 3 vestičky Kdo pojede 6.10. do Turnova!!??
F128A
Návštěvník

Příspěvek od F128A »

A co je v Turnově? Pardubáci.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Pardubáci: viz: http://www.f600club.cz/ Ale nevím, jestli nemáte moc velký auto?!
Kaca
Návštěvník

Příspěvek od Kaca »

jj, taky bych rekla, ze je 128A vzhledem k 500 ci 600 trochu vetsi...ale nevim, co vsechno prisovicaci pusti na start :-) ja doufam, ze do Turnova pojedu, jen jeste nevim cim, zalezi jak moc velkou zavadu ma moje beruska...
Pedro
Návštěvník

Příspěvek od Pedro »

No jako vždy akce stála za to. Já byl tedy naprosto spokojený. Jak počasí, tak super lidi i pěkné prostředí, kde se Vaše vozy pěkně fotily. Příště tam už musí být i můj. Mějte se a zase naviděnou. Petr.
Lída
Návštěvník

Příspěvek od Lída »

Super akce,super počasí a super výstava.Co dodat více.Jsem ráda,že všichni dojeli domu v pořadku.I nám se podařilo dojet ale těsně před domem nam začudilo z přepínání světel a blinkrů.Vše zatím svítí ale v pořadku to jistě není.Poraďte co s tím, popřípadě kde seženu nové přepínaní.
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

jo, dobrá akcička :o)) ps: já byl ten co neměl benzín a jel sem se slávou tankovat :o)
Odpovědět