XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
Pedro
Návštěvník

Příspěvek od Pedro »

Rendo, díky. Myslel jsem si to. Asi tedy bude jednodušší mu říc, že tuhle záležitost asi nedokážu vyřešit. Ať to zkusí přes nějaký servis u nich nebo místního dodavatele skel.
Petulcha
Návštěvník

Příspěvek od Petulcha »

Pedro: Kontakt na itala mám. Budeš-li ho chtít pro sebe, napiš SMS 605432363.
zastavaman
Návštěvník

Příspěvek od zastavaman »

Ondrej: je tohle http://www.zastava.cz/letiste/05.jpg dostatečně jednolité pozadí?
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Zastavaman: ano
Jitka - F 600 Club CZ
Návštěvník

Příspěvek od Jitka - F 600 Club CZ »

Partnerský Fiat klub z Německa nás oslovil s nabídkou účasti na slavnostech Muzea motocyklů a techniky v německém Großschönau, konaných v neděli 2. září 2007. Městečko Großschönau se nachází asi 10 km západně od Žitavy. Program slavností - setkání majitelů a příznivců historických aut a motocyklů všech značek a výstava vozů. Pozvání tedy platí pro všechny, kteří chtějí představit své auto či motorku v zahraničí. Účast je zdarma. Místo a čas: areál Muzea motocyklů a techniky v Großschönau, neděle 2. 9. 2007 od 10:00. Partnerský klub nás pouze požádal o sdělení přibližného počtu účastníků z Čech, proto prosím abyste se v případě zájmu "nahlásili" na e-mail registrace@f600club.cz či telefonicky na 605 277 578 (Jitka). Bližší informace tamtéž.
hornak.active.sound
Návštěvník

Příspěvek od hornak.active.sound »

Ahoj lidi,jelikoz vase krasna auta jsou predchudci nasich krasnych aut,prijdte se mrknout na http://forum.ladaklub.com/index.php myslim ze bychom si rozumneli. chybicka se vloudila,omlouvam se ze stejnee je v sekci motor a to hned 2x
Lída
Návštěvník

Příspěvek od Lída »

Tříprsťák přerínače jsou už na cestě ale jinak dík. O výkendu se jela u nás akce " Než vypustíme vodu z chladiče.Jela jsem jako spolujezdec Jiřinky Emrové z H.K. Po dobře rozjetém začátku nám po druhé kontrole "umřela" pětistovka a tak jsme akci dojely v neveteránském autě.Při naší veliké smůle jsme měly nejméně trestných bodů (35) ale cenu jsme nemohly získat. A tak 1.místobylo za 37 tr.bodů :-(((.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Lída: že vy už na startu neměly vodu v chladiči?! (a jestli jste vůbec měly ten chladič)
OldaV.
Návštěvník

Příspěvek od OldaV. »

Řeknu Vám, že jsem si konečně pořádně a v klidu prohlédl fotky ze spanilky a zase lituju, že jsemtam nebyl. Zejména samozřejmě toho, že jsem Vás neviděl, ale pak ty 125. Jaká byla ta červená zblízka? A pak ta porouchaná Tomova, ta vypadá, že to bude extra kousek (jakou má vlastně barvu a je to 13 nebo 15). Zelenou krasavici, tu už znám. No a závoďák z roku 1924, to nemá chybu.
Pedro
Návštěvník

Příspěvek od Pedro »

Oldo, tak ta červená byla moc pěkná. Z blízka má sice pár nedostatků ale celkový dojem byl moc dobrý. Líbila se asi všem a hlavně krom kol (i když byly tomu autu moc sluší) tak byla v naprostém originálním stavu. Tomův Polák byl krásný zachovalý kousek. 1500. Škoda jen malé nepříjemné závady se spojkou. Jinak i ze spoda auto jako nové. Takže musím říc, že to byla zajímavá a podařená akce včetně adrenalinové vložky s odtahem Toma na laně a následující opravy. Zdar. Petr
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

Olda V. já jsem Ti to říkal,abys vzal potomka a přišel se na chvíli podívat, alespoň na to parkoviště před ministerstvem,toho červeného poláka třeba už neuvidíme?!-:((
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

pozor, to byl Ital.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

tak to se moc omlouvám italským konstruktérům!
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Ještě jedna akcička pro dobrodruhy: Fiatem 500,600 nebo 850 do Italie na burzu (Padova)cca 2000 km. Odjezd v pátek ráno z Prahy, návrat neděle ráno. Bližší informace na tel: 602251696
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Koukám, že jakmile vám někdo nabídne se s těma krámama pořádně projet, tak je ticho po pěšině...
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Renda: mně osobně by takový výlet lákal víc než expedice, ale momentálně není schopný vůz... a hlavně teď není čas, pročež nejedu ani na tu expedici...
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Hmmm, já už jsem se letos projel až až, stačí mi těch pár kilometrů expedice. Nehledě na to, že mi nepřebývají finance, poněvadž sponzoruji policii Chomutov... ...apropos přebývá mi místo ve voze na sobotní akcičku, tak pokud by byl zájem o účast a nebylo by auto...
127 bianco
Návštěvník

Příspěvek od 127 bianco »

To Kronicar:policie v cv nepotřebuje sponzorovat tam mají dost, všichni tahaj "car z říše"
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

127 bianco no, moc se se mnou o tom nebavili, prostě natvrdo vyšpul 2500,- a bylo.... předseda také jsem zvědav kolik nás v sobotu pojede.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Tak pánové právě vyrážím Fiatem 600 D do Padovy na burzu. Jednou budete litovat, že jste nejeli! Kdybych se náhodou nevrátil, myslete na mne v dobrém......
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Rendo, pokud se vrátíš, tak snad příští rok už pojedu :o) Mnoho zdaru...
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda : Držím palce. Obávámse že s pětistovkou bych tě jen zdržoval. Dobrý dojezd domů. To předseda : díky za mail, kouknu na to. To kronicar : To je zato jak jsi se hnal za mým pětikilem? No to by mi mohlo přidat na reputaci o nejpomalejším voze. Ale vážně, 2,500,- to je dost.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Děkuji všem za přání šťastné cesty! Nakonec jsme vyrazili v pátek ráno v 6:15. Fiat dostal nové přední péro, kontakty rozdělovače a radši jsem před cestou dotáh hlavu a seřídil ventily. Vyrazili jsme směr Dolní Dvořiště - celník po odpovědi, že jedem do Padovy jen nechápavě zíral. U Lince jsme najeli na dálnici a konstantní rychlostí 100km/hodinu jsme v pohodě projeli celé Rakousko. Ocenil jsem hlavně ruční plyn, který ze řízení udělal fakt pohodu. Na trase Linec-Villach byla jen jedna pumpa s LPG, ale stačilo to. Počasí nic moc - od Salcburku chcalo až do Padovy a to tak, že velmi - dost nám to vadilo, protože i můj Fiat propouští čelním oknem dost vody a ta nám kapala na nohy. Důmyslně jsem to vyřešil pomocí samolepky a petky od coly a pak už jsme jen vylívali vodu. U Pordenone nám přestalo dobíjet dynamo - výměna za jiné je pro Fiatáře otázkou 10 minut - využili jsme v dešti párty stan u pumpy ESSO. Pak ještě chvíli zlobí kontakty relé, které se trochu vyhřáli, ale po důkladném obroušení jsou OK! V Pordenone zakoupena první várka dílů a překvapený obchodník nám přidal na cestu trička s logem firmy. Do Padovy dorážíme cca ve 22:00 a po hodinovém hledání výstaviště parkujeme a steleme 6kilo. Noc a spánek nebyl nejlepší, což si jistě dovedete představit! Ráno už nepršelo, takže burza proběhla jak měla a po nákupu vyrážíme na Trento a Brenner. Italové po 19:00 zavřeli pumpy a automaty plyn nedávají, takže u Bolzana přepínám na benzin a jedeme na něj až do Fe Rudy. Jo ještě mě v Insbrucku policajti nechali dejchat - alkohol nebyl...
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Zpáteční cesta proběhla bez problémů, Fiat jel i naloženej cca 100km/hod. Když jsem pak doma koukal na tu hromadu co jsem do něj nacpal, tak jsem nevěřil - přední péro, 2 přední okna, 4 zadní ramena, 3 přítlačáky, Olejové vany, 2 nárazníky.....atd. + 20 litrů vína! Celkem jsme ujeli 1800 km za 48 hodin - průměrná spotřeba na plyn 7,2 litrů a na benzin 7,3 litrů! Příště jedu zas......
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Rendo, gratuluju. Sehnals reflektory na 600D?
Zamčeno