XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

Zdravím, tak termín naší první akce příštího roku 2004 je 17.4. Příjezd 9 -11 hod. do autokempu Golf v Poděbradech!!Vzdálenější účastníci mohou přespat v kempu v chatkách /cca140,-/,restaurace,umývárna,WC v místě.Podrobnější informace později nebo na tel.602949939 Karel
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar, už nevím, kde jsem slyšel námět na dovolenou s Fiatem. Někde tvrdil,že zná staré opuštěné letiště? Schodou okolnosti se mi teď dostal do rukou obrázek vojenského záložního letiště Tchořovice poblíž obce Lnáře. Je tam čistě jen dráha a žádné budovy a přes dráhu dokonce prý vede nějaká silnička. Tak by mě zajímalo, zda to není to letiště o kterém se bavíte.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Pozvánka na letní akci Rychlou jízdu můžeme trochu bezpečněji trénovat na letišti. Dostal jsem tip na staré nepoužívané vojenské letiště u Strakonic, je prý 3 km dlouhé a asi 200 m široké. Takže když v létě nebudeme vědět co by..... Trochu taky plánujeme letní program a na červenec se jeví jako přijatelný plán, týden v Jižních Čechách - mohli bychom ho trochu oživit :-))) Letošní dovolenou s Fiaty na Moravě podpořilo účastí 16 vozů Fiat. "Okořeněním" programu dovolené sprintem na letišti v Popicích jsme se dobře pobavili. Je někdo kdo by měl zájem se v létě trochu pobavit?? Asi v termínu 3. - 11. července. Buďto "víkendovka" nebo celý týden. Na celý týden by by byl program více než bohatý....hrady a zámky, koupání, účast v soutěži pravidelnosti Ražice, sprint na letišti atd. - přespání v některém z kempů ve stanu.
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Kronikářovi: Tak na tu letní dovolenou se těším už od té loňské, takže myslím, že se mnou můžeš počítat. Já jsem pro každou špatnost:-) Navíc v jižních Čechách jsem ještě nikdy nebyl.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Ondřej: ještě k té letní akci,5.a 6.7.jsou státní svátky ,takže 4 dny jsou jistý a mohlo by se odjíždět už v pátek odpoledne.
Lindemannos
Návštěvník

Příspěvek od Lindemannos »

jo proč ne :-) jenže já mam ztížený účasti v tom že tenhle rok dělam učnovské zkoušky :-( takže vždy když něco bude tak 2dny předem napíšu účast nebo neůčast ovšem Poděbrady jsou stoprocentní... VIVA FIAT
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

To je jasnačka. Tentokrát už bez medvěda :-)Bude aspoň víc pořádnejch aut. Už se těšíme, říkal jsem to i Flekovi a říkal, že super. to Kronicar: už jsem koupil svíčky-jsou platinový, tak uvidíme na tom letišti jestli nevzlítnu. Teď šlape Agáta jako švýcary. Jenom nějak nebrzdí, ale makám na tom.
Míra
Návštěvník

Příspěvek od Míra »

K těm modelům. Nevíte někdo o F 127 Mk I. Už jsem se dost díval a pořád nic. Díky za tip. to Kronicar: Vezmi mně prosím na schůzi jednu samolepku, ať můžu označit i Agátu. Dík. Pokusím se připravit vzorek tý samolepky na zadní okna. zatím čau
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Já už bych bral i celý týden, ať to stojí za to:-) Ale záleží na časových dispozicích ostatních.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

letní akce: myslím ,že hlavní bude ,když se sjednotíme na začátek srazu/příjezd tedy 3.-4.7.2004/ a pak jak kdo bude moci- jako letos v létě! Já osobně nevím jestli vypustím nebo ne tu Itálii,záleží jestli by jeli Řehákovi/Fanda/,jinak zájem má zatím jen Honza Odstrčil a zcela to nevyloučil Lujgi-Láznička + Monika a Petr FCC. Kronicar,Míra, R. Ehlen prý letos nic. Kdo by měl případně zájem ,tak Itálie by mohla být od 10.7. do 17.7.2004!!! napište!!!!!!!!!!!!
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

to předseda: Ať jsem v obraze: co za akci je v Itálii? Mě by to docela zajímalo!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Takže k té letní akci v Jižních Čechách. Odjezd již v pátek 2. 7. 2004 ať to šlape. Pak se uvidí - já to vidím do neděle 11. 7. 2004, program bude nabitý a tak tak to stihnu. Dáme i nějaký pěší výlet (Pálava byla pěkná :-))) Zajímavý bude i sprint, tak se těšte....
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Ondra: s tou Itálíí,byl vlastně první návrh,že by se jelo cca okolo toho 10.7.2004 do Itálie - poblíž Benátek /Caorle nebo s. Margharita/ do apartmánového domu . Je několik typů 5 až 6 lůžkové,s bazénem nebo bez.Možno dokoupit polo nebo plnou penzi.Já jsem tam byl loni s dcerou a bylo to OK.I cenově!Tak jsme začali o tom hovořit v listopadu a prosinci na schůzích no a ohlas je takový ,jaký si můžeš přečíst v předešlém mém příspěvku! Ondra s Renatou tento rok musí cizinu vypustit,tak zase všechny chce zvát rovněž na letní akci ,ale v Jižních Čechách ,nejspíš okolí Písku za podpory místního fiatisty Zdeňka Carvana /F 600/,který vodu ,moře a koupání nijak nemiluje ,takže rovněž patří k přívržencům této akce.Já jsem chtěl jed ještě se svojí dcerou Marcelou,ale v létě už jí bude táhnout na 18 let ,takže mi o vánocích /když jsme dali na toto téma řeč/,řekla ,že radši asi by chtěla jed s kámoškama na chaty a koupat se tady v Čechách.Tak u mne asi taky převládne to Písecko.Napiš mi zase svůj a Vlasovcův názor ,co by pro Vás bylo lákavější.čau Karel
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Ondra: s tou Itálíí,byl vlastně první návrh,že by se jelo cca okolo toho 10.7.2004 do Itálie - poblíž Benátek /Caorle nebo s. Margharita/ do apartmánového domu . Je několik typů 5 až 6 lůžkové,s bazénem nebo bez.Možno dokoupit polo nebo plnou penzi.Já jsem tam byl loni s dcerou a bylo to OK.I cenově!Tak jsme začali o tom hovořit v listopadu a prosinci na schůzích no a ohlas je takový ,jaký si můžeš přečíst v předešlém mém příspěvku! Ondra s Renatou tento rok musí cizinu vypustit,tak zase všechny chce zvát rovněž na letní akci ,ale v Jižních Čechách ,nejspíš okolí Písku za podpory místního fiatisty Zdeňka Carvana /F 600/,který vodu ,moře a koupání nijak nemiluje ,takže rovněž patří k přívržencům této akce.Já jsem chtěl jed ještě se svojí dcerou Marcelou,ale v létě už jí bude táhnout na 18 let ,takže mi o vánocích /když jsme dali na toto téma řeč/,řekla ,že radši asi by chtěla jed s kámoškama na chaty a koupat se tady v Čechách.Tak u mne asi taky převládne to Písecko.Napiš mi zase svůj a Vlasovcův názor ,co by pro Vás bylo lákavější.čau Karel
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

předsedovi: Vlasovce jsem s vašimi plány už seznámil a viděl bych to asi takhle: do té Itálie bych se samozřejmě podíval rád, ale pokud bych jel, tak jedině mým ještě neopraveným kupátkem a zatím nemám tušení, jestli to do července stihnu. Letos toho je moc- maturita, přijímačky na VŠ, tak nevím. Druhá věc je, že až to kupé poskládám, tak už na nějakou Itálii stejně nebudu mít love, takže nějaké delší zahraniční akce bych odložil až na příští rok. Takže už kvůli té finanční stránce budu letos preferovat jižní Čechy, na kterých teda určitě nebudu chtít chybět já- a ani Vlasovec. A už jen kvůli tomu sprintu se pokusím si pospíšit při té stavbě Draka, abych ho do toho července stihl zprovoznit! No a příští rok je sice ještě daleko, ale už jsem se s Ondrou bavil o tom, že bych se strašně rád podíval v létě do Skandinávie!
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Fiatům zdar. Tak první pozitivní ohlasy na akci v Jižních Čechách beru jako hotovou věc. Začnu tedy promýšlet podrobnější program.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Na naléhání předsedy znovu zveřejňuji plán na letní dovolenou v Jižních Čechách. Odjezd 2. července z Prahy (v 15 hodin) a ubytování v odpoledních hodinách v autokempu u Vodňan, sraz je možný i tam. Plánována je návštěva zámku Orlík, Třeboň, Český Krumlov, hradu Zvíkov, Strakonice (výstava k moto historii města), plavba parníkem po Orlické přehradě, pěší výlet k Novořeckým močálům, návštěva Schwarzenberského kanálu a pak akce vyloženě pro nadšence automobilů - účast v jízdě pravidelnosti Ražice, sprint na letišti a spanilá jízda po Jižních Čechách. Odjezd a ukončení dovolené v neděli 11. července. Dalšími místy ve kterých budeme ubytováni jsou kempy u vodní nádrže Lipno a u města Stráž nad Nežárkou. V případě dotazů mne kontaktujte přímo zde nebo na tel.: 602 862 781. Upozorňuji, že plán dovolené je předběžný a že se může ještě lehce pozměnit.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Kronicari, no moc zajímavý a tak to vypada jako naprosto pohodová akce. ¨Kdo umí, ten umí a ostatní jen čtou. Enzo, včera to byl naprosto dokonalej sraz. I kdyz pocet čtyži lidi nám je asi souzen, tak o to byla větší zabava. Jinak jak jsi odjel, tak jsme ještě navšívili nějakej nonstop. No o půl šesté jsem ulehal do postele. Jo, jako jo....
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to kronicar Dík za příspěvek,teď si o našem letním výletu mohou přečíst opravdu všichni i ti ,na které zatím nemáme žádné spojení a tedy nemůže se jim poslat náš letošní plán akcí!!!!!!!!! to holecekp koukám ,že se rovněž setkání "poláků" vydařilo,k ránu už jste museli být dosti společensky unaveni ,co?! Jinak ,jak to tedy vidíte s těma Poděbradama, kolik by Vás přijelo?, budete jen vystavovat nebo pojedete?!, nebo by jste tedy byli ochotni dělat pořadatelé na nějaké kontrole?! čau Karel
Enzo
Návštěvník

Příspěvek od Enzo »

to Holecekp: Cau.Mě se sraz F125P taky líbil.Určitě budu rád,když se bude zase opakovat.Docela jsem se "navnadil" a zkusím zase po letech rozpohybovat toho zelenýho Fiata.Myslím,že tak minimálně 4 roky neběžel.Už to zase vidím,to zas budou totálně zatuhlý brzdy."Moc"se těším na ty odvzdušňováky:-((Ale třeba to nebude tak zlý.Dneska jsem jěště vyměnil benz.pumpu na F125.Měl jsem tam nerozebíratelnou z F131.Tak teď je tam origoš.Cau,Enzo.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Předsedo, tak s Poděbradama se mnou můžete počítat. Rád vám s tím pomůžu. Ale s Poláckou sekci to vidím špatně. Viděl bych to tak na Poláka toho Vávry od vás, můj a možná tátův. Spíše jen taková malá ukázka polské výroby. Letos to okoukneme a kdo ví, třeba příští rok bude lepší. Soutěž teda nepojedeme. Raději přiložím ruku k dílu. Sraz se poved ale jak jsem vypadal ráno raději nebudu popisovat. Ustál jsem to v poho.To jsem ještě asi od pěti do půl šestý stály na Pankráci před Italákem 125 a kochali se. Enzo: Tak to jsem zvědavej jak to půjde to rozpohybovat. Aby to nedopadlo jako toho kamaráda auto ve stodole, co mu přirezly kotouče a už s tím nehne. Chtěl jsem se jet dneska podívat na tu F 1500 u Markéty ale je hnusně a tak se na to vybodnu. Zdar Petr.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Petře díky za nabídku pomoci při pořádání Poděbradského srazu. Mohl by jsi mi na sebe napsat telefonní spojení (můžeš i SMS na tel. 602 862 781)? Taky nevím zda-li jsi dostal pozvánku na Poděbrady? Budu s tebou počítat na kontrolu. Kdybys chtěl zjistit co se od tebe očekává, přijď ve čtvrtek 29. 1. do školy (na obvyklé místo), budeme připravovat program na Poděbrady.
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

Nazdar Kronikáři, rád pomůžu a pokud to ve čtvrtek stihnu, tak se zastavím. Ale asi jen na moment, mám nějakou už akci domluvenou. Jinak číslo na mě je 723/674341. holecekp@centrum.cz. Měl bych na vás taky malé dotazy ohledně rad k mému pořádání srazu Fiatu 125p. Přece jen už máte nějaký ten ročník za sebou. Hoj Petr
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Tak jo, počítáme s tebou, když ti nevyjde čtvrtek, domluvíme po telefonu další termín. A díky. PS: Probereme i tvé dotazy k pořádání akce...
Holecekp
Návštěvník

Příspěvek od Holecekp »

OK. Na 91 % ten Čt příjdu. Zdar Petr
Zamčeno