XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Původní diskuse - srazy, akce

Co proběhlo a co se bude dít?
Zamčeno
Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od Ďábel »

předseda:Když mě vezmeš sebou,tak pojedu.Nemám čím jet, jelikož Spider stále postrádá přední haubnu i sklo.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Předseda: Praví "fiaťáci" jedou příští weekend na sraz Fiatů do Fulneka (Zámek Bartošovice)!!!
Máňa
Návštěvník

Příspěvek od Máňa »

to předseda nevím proč se tak zoufale bráníš výletu na Moravu? Ani do svého seznamu akcí nás nezařadil.Vše je připraveno akce Zámek Bartošovice 26.6.2007 je za dveřmi a může vypuknout.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Máňa to už jsem psal před časem ,že kvůli zdravot. stavu mátinky nemůžu vyjíždět daleko ,budu mít co dělat ,abych to "ošéfoval " vůbec na dobu dovolené- to bude také vlastně u Vás! akce píšu jen ,na které jezdí tady lidičky z mého okolí ,a na kterých jsem byl osobně!Vy také nepojedete do Mělníka ,Slaného apod. na akci ,která končí v 16 hod !Klidně napište seznam akcí i z vašeho regionu,stránky jsou nás všech! to Ďábel vzal bych ,ale jedu s kamarádem a do X1/9-ky se nás víc nevejde!Na sprint patrně kašlu ,budu pomáhat pořadatelům, v naší kategorii/do 1300ccm/ je to stále podobné ,přijede max. 8 vozů - 2x Mini, 2-3x Renault 8, Honza a Tom Šipkové a já si tak můžu brousit zuby jen na nějaké neupravenou Š 110 R coupe .Nikdo mimo Tebe neprojevil z Fiaťáků zájem?!
Honza
Návštěvník

Příspěvek od Honza »

Do Mělníka bych klidně jel... mám to za bukem, ale na F 127 tam asi neni nikdo zvědavý ?!?
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Honza to fakt nevím ,jak by se pořadatelé tvářili na F 127?!,ale asi spíš ne.My,z našimi obsahy jsme tam spíš chudý příbuzný, chtělo by to ,aby přijelo třeba 6-8 fiatů/sportovní verze/,abychom se vyřádili.Jak jsem psal níže ,tak v naší kategorii do 1300 ccm je většinou jen pár aut a na Mini a Renault 8S a dokonce Gordini nemám s 850-kou nárok!
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To předseda a Honza : No já nevím, ale vloni jsem jel s pětistovkou a pro diváky jednoznačným vítězem...
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Zase já. V pátek odpoledne odjíždím na akci Fulnek. Protože můj osvědčený spolujezdec a navigátor nemůže, nabízím toto místo někomu z vás. Kdo by jel se mnou? fiser.ivo@centrum.cz
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Hmm, mám stejnou nabídku jako 1/2litr. Také jedu sám. linda-pavel@volny.cz
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Pavel KV, 1/2 litr: Tak sakra chlapi zbalte nějaký baby - myslím takový ty na "jednu" akci....
Máňa
Návštěvník

Příspěvek od Máňa »

to Renda baby na jednu akci jsou drahé a takové co Ti dají ještě svačinu na cestu tak ty už neexistují.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Máňa: No nevím, kterej chlap v době, kdy jsou pumpy plný baget bez keců dává přednost svačince s vydatným proslovem...Nicméně jistý klasik prohlásil, že nejlevnější láska je ta za peníze a má pravdu!
Tříprsťák
Návštěvník

Příspěvek od Tříprsťák »

Mě ta moje svačinu na cestu dává :-)
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda : Ono je to těžké, jednou jich mám tolik, že ze spolujezdců postavím druhou posádku a jindy zase na mě hází bobek. Těžký život fiatáře, mít tak ferrari. Apropo mohl bys mi prosím s sebou vzít ten jehlový ventil do karbecu na F 500, nestihám se u tebe zastavit. Díky. To Pavel KV : Když se nám nepodaří nikoho najít, pak mě napadá varianta, že bych dělal spolujezdce já tobě.???
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Pardon, myslel jsem "mýt" i když "mít" bych ho chtěl taky.
Mirek
Návštěvník

Příspěvek od Mirek »

to Renda údajně prý snad maš někde ve svém velkoskladě tu červenou zástěrku s nápisem Fiat.Pokud se Ti podaří ji někde objevit tak mi ji prosím Tě vezmi do Bartošovic.
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

1/2 litr: Zatím nezájem, klidně tě jako spolujezdce uvítám. Dnes už jedu do Prahy, tak se nějako spojíme.
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

pokud by se někdo chtěl podívat, jak to vypadalo na srazu v Bartošovicích,tak www.ef600.wz.cz
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Tak hlásím všem klubovým účastníkům srazu v Bartošovicích že jsem neusnul a se sirkami v očích dorazil v 23.57. v pořádku domů.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Libor: pěkný fotky. Dobrý, jak v žádné galerii nemůže chybět rozřechtaný 35-10. 35-10: neříkej, žes byl na sraze Fiatů s Fiatem?
Máňa
Návštěvník

Příspěvek od Máňa »

Jen pro zajimavost uvádím počet hlav na sloupu na náměstí ve Fulneku počet je 47 až 81,takže jsme se zase nic nedozvěděli.Tak to zkusíme příští rok.
Máňa
Návštěvník

Příspěvek od Máňa »

to kronicar:od městské policie Fulnek přišla docela pěkná fotka. Ve předu zelené Punto a v těsném závěsu béžový Fiat 127 obě vozidla při zběsilé jízdě.Jak to budete platit na půl nebo společně.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Máňa Na kolik přijde taková pěkná akční fotečka? Je na ní také rychlost?
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Ještě že jsem byl zřejmě bržděn pomalejšími kolegy..., jinak bych tam byl taky .Uff
1/2 litr
Návštěvník

Příspěvek od 1/2 litr »

Fotek ze srazu není nikdy dost. Příště se s kronikářem musíme víc snažit, aby jsme byli před Puntem a ne za ním.
Zamčeno