XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Odpovědět
Uživatelský avatar
Creature
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: pondělí 24. prosinec. 2007 1:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od Creature »

ahoj vsem,
jsem tu novy a timto prispevkem bych se rad predstavil a zaroven se pokusil nalezt spriznenou dusi, ktera by v praze a okoli, poskytla rady ohledne puvodnosti nekterych dilu v interieru efka ze sedmdesateho, jehoz jsem majitelem snazicim se postupne odprasit podedene upravy, kterych neni mnoho, ale prece jsou.

jde mi zejmena o vzhled a usporadani vypinacu, kontrolek, umisteni pumpicky ostrikovacu etc.

predem dekuji za pripadny zajem;)

s pozdravem,
Naposledy upravil(a) Creature dne pondělí 31. prosinec. 2007 12:40, celkem upraveno 1 x.
Creature
----------------------------------------
Fiat 126 bambino 650 polokabrio "Bambino"
Fiat 126p 600 "Don Turchese"
Fiat 110 F 500 "Signora Bianca"

----------------------------------------
http://www.facebook.com/Creatures500
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od 1/2 litr »

Pěkné vánoce.
Kontrolky a vipínače by měli vypadat asi takhle. (Doufám, že mi majitel odpustí, že tu zveřejňuji jeho vůz, ale nemám fotku svého int.)
Vlevo od tachometru je kontrolka směrových světel (zelená), 1. vpravo od tachometru je kontrolka dálkových světel (modrá), 2. vypínač osvětlení přístrojové desky (tachometru), 3. spínač vnějšího osvětlení (1. poloha - parkovačky, 2. poloha - potkávací/dálk. světla), 4. spínací skříňka, 5. spínač stěračů čelního skla.
Pumpička ostřikovačů je umístěna pod čalouněnou (černou) lištou, vpravo asi 5 cm od tyče řízení.
Bohuželneumím vkládat obrázky na tyto stránky, takže bez vyobrazení. Nepracuji jako IT.
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od Black »

Jestli máš zájem, tak asi by bylo jednodušší, oskenovat origo návod k obsluze, kde je i dost fotek a poslat Ti jej (případně, kdyby bylo kde, by to šlo asi někde umístnit pro všechny). Mám v němčině a částečně i český ( asi půlku mě ho sežraly myši ve stodole). Ale musíš vydržet až po nNovém roce, až půjdu do práce.
Uživatelský avatar
Creature
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: pondělí 24. prosinec. 2007 1:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od Creature »

ahoj, dekuji moc za alespon slovni urceni funkci jednotlivych prvku. rad bych je dal do poradku, neb prave v nich je nejvetsi chaos... jak jsem tusil. chapu-li spravne, podsviceni tachometru ma solo prepinac, zajimave:). u mne to zatim vypada takto, vlevo blinkry (original kontrolka), 1.vpravo od volantu mlhovka (bastl kontrolka), 2. vythovaci nahrazka vadne spinacky (bastl nad bastl:D), 3. svetla (puvodnosti prepinace si nejsem jisty), 4. vadna spinacka (nova je na ceste od p. ehlena), 5. sterace (puvodnosti prepinace si nejsem jisty), 6. cosi (pravdepodobne ostrikovace - tuning co musi pryc). pumpicka je asi uplne odstranena a u kliky kapoty je dodelany prepinac na zadni mlhovku...

black, diky, urcite budu rad, posles-li tyto materialy, mohu je dat k sobe a linknout to sem, urcite ale pujde zverejnit je primo zde, tusim, ze nebudu sam, kdo je uvita;).

jeste jednou diky za pomoc! uzijte si silvestra a mejte vsichni prijemny novy rok:)

p.s.: vcera jsem kupoval original plechova kola na inzerat z aukra. puvodni majitel mi prozradil duvod prodeje, byla mu odcizena petistovka!!! davejte pozor na sve milacky, vubec by mne nenapadlo, ze je neco takoveho mozne:(
Naposledy upravil(a) Creature dne pondělí 31. prosinec. 2007 12:40, celkem upraveno 1 x.
Creature
----------------------------------------
Fiat 126 bambino 650 polokabrio "Bambino"
Fiat 126p 600 "Don Turchese"
Fiat 110 F 500 "Signora Bianca"

----------------------------------------
http://www.facebook.com/Creatures500
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od 1/2 litr »

No, tak to je smůla. Ukradená pětistovka by mě pěkně nasr... Pokud by tu byla databáze všech pětistovek, šestistovek atd. možná by se do budoucna takovému zcizení dalo alespoň trochu předejít. No uvidíme.
Co se týká přepínačů u pětistovky, zkus se podívat na stránky http://www.f600club.cz , tam bys to mohl taky najít.
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od Ondrej »

Black píše:...(případně, kdyby bylo kde, by to šlo asi někde umístnit pro všechny).
Kdyby to po naskenování mělo nějakou rozumnou velikost, která by se dala (třebas na několikrát) poslat mailem, nahrál bych to na fcc a přístup by k tomu mohl být třeba v Bazaru -> Ostatní -> literatura.

A mimo to, mám takový pocit, že tohle téma patří spíše do sekce Interiér, takže budu přesouvat.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
standa
Návštěvník

Re: Fiat 500 F - ovladaci prvky (vzhled a puvodni usporadani)

Příspěvek od standa »

http://www.fiat500.sk/rady.html
Hezký den, asi to všichni znáte, tady je komplet manuál a dokonce v češtině.Mnoho úspěchů, jdu skládat
Odpovědět