Původní diskuse - interiér

Sedačky, odhlučnění, přístrojová deska
Zamčeno
Ondrej
Návštěvník

Příspěvek od Ondrej »

Opravdu zajímavé, a kam se taková věc strká? 8-o Napadá mě jedině přihrádka před spolujezdcem... a to určitě ee, odsud jsem teď jedno rádio vytěsnil :o)) Zdeňku, spíš by mě zajímalo, co ty přední hadičky a vnitřní kuláky, už dlouho nemám žádné zprávy a chtěl bych to dát konečně dokupy...
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Ondrej: čekám na zboží, má dorazit na konci září, takže se hned ozvu
Vlasovec
Návštěvník

Příspěvek od Vlasovec »

to Kronicar: kde jsi sehnal ty sametky kolem stahovacích oken a co to bylo za obchod(druh zboží)? Doufám, že se nepletu a že jsi mi říkal, že jsi je sehnal a lepil na ty lišty ???
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

já ti to klidně řeknu gde je seženeš. zajdi do galanterie a kup to tam. prodávají to jako lemovku.
Vlasovec
Návštěvník

Příspěvek od Vlasovec »

to 35-10: diky
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Jo, je to sametka v metráži, šířka tak 15-20 mm. A lepím to na tu lištu, kterou opatrně vypreparuji z ozdobného hliníkového rámečku. Blbě se to pak vrací zpátky s nalepenou sametkou.
Robert
Návštěvník

Příspěvek od Robert »

Chtěl bych se zeptat jak je to s bezpečnostníma pásama v šestikile. V techničáku žádná vyjímka ohledně absence pásů bohužel napsaná není. A v autě žádné pásy nejsou a vypadá to, že ani nebyly. Nerad bych aby nějaký policajt za pětikilo vysvětlil svůj názor ohledně bezp. pásů.
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

bezpečnostní pásy se začaly montovat od r. 1971/alespoň určitě u Fiátů/,určitě např. americké káry už je asi měly dřív/.Je fakt ,že např.poslední šestikila měly už na pásy připravené otvory ,ale byla to nadstandartní výbava nebo si je lidi montovali až v pozdější době,právě pro zvýšení bezpečnosti posádky.Na TK nebo při silniční kontrole se mi na to nikdy neptali.
Pavel KV
Návštěvník

Příspěvek od Pavel KV »

Tuším že jsou povinné až pro vozy vyrobené až pro vozy vyrobené po 1.1.1967, a do Fiatů je prokazatelně ještě v roce 1974 domontovával Tuzex.
Kronicar
Návštěvník

Příspěvek od Kronicar »

Když tam nejsou tak to neřeš, vždy můžeš tvrdit, že vůz nemá kotevní místa pro bezpečnostní pásy. Zatím jsem s tím nikdy neměl problém.
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

Pásy jsou povinné (na předních sedadlech) od data výroby 1.1.1969. Na starších autech jsou povinné jen pokud jsou vybaveny úchyty. Co vím, tak např. drtivá většina pětikil, co u nás jezdí jsou r.v.1970 a pásy (úchyty) všechny mají.
BUTCHER
Návštěvník

Příspěvek od BUTCHER »

tak s temi pasy jsem mel taky problem a to na TK, hosi mi ji prvne nechteli vubec dat, a pak jsem je nejak ukecal a zacali hledat kotevni mista, po pul hodine to vzdali a po dalsi pul hodine ukecavani z moji strany (ze tam ty pasy nikdy nebyly a TK to udelalo pokazde) mi to radsi dali, asi aby se mne zbavili. Jo mimochodem moje D je r.v.tusim 3.1969
Tonda
Návštěvník

Příspěvek od Tonda »

Ahoj FIAŤÁCI scháním kompletní přístrojovku na 850 SPORT Coupe ,přední sedačky ABARTH nebo auto čalouníka (za rozumnou cenu ) Díky Mob. 606 251 399
předseda
Návštěvník

Příspěvek od předseda »

to Tonda při schánění přístrojovky na kupátko Ti přeju velkou trpělivost,protože už jich mezi lidma moc není?!Co myslíš těma sedačkama od Abartha,tady v našich končinách jsem viděl akorát Fiata Ritmo Abarth nebo by si chtěl nějaké dovozové?!Dobrého čalouníka měl pan Z. Hradečný od Poděbrad,seženu zítra na něho tel. a napíšu.
Black (vod Brna)
Návštěvník

Příspěvek od Black (vod Brna) »

Tonda:odkud jsi, soused je šikovný čalouník, poslední dobou dělá hlavně auta a určitě se s ním dá domluvit rozumná cena, jen nevím,jak je na tom s časem.
Renda ze Záboří
Návštěvník

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Abarťácký sedačky umím nový, barvy všelikeré, ale na cenu jsem se neptal, neb to nikdo nechtěl - ale zjistím! Nejbližšín termín dodání únor 2006...Kdyby byl někdo hodně zoufalej, tak tam mohu dojet i dřív, ale moc se mi v zimě přes Alpy nechce!
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Tonda: po přístrojovce se můžu kouknat na dražbě. Ta jednodužší bez otáčkoměru se pohybuje do 1.000, ta s ot. pak kolem 1.500 Kč.
´Ďábel
Návštěvník

Příspěvek od ´Ďábel »

Zdeněk:Tak jsem trochu pozapoměl že budu potřebovat novou plátěnou střechu,mrkal jsem na ebay,tam něco je,ale já potřebuju na r.v.71 a označení je BS1.Skus mi to prosím zjistit.
Zdeněk
Návštěvník

Příspěvek od Zdeněk »

Kdosi se tu sháněl po radiu do F500, teď je jedno maličké k mání. Dává se místo popelníku: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... %3AIT&rd=1
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

to je dobrý..:o)
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

a roztomiloučký, to by slušelo mýmu pětikilu!!
35-10
Návštěvník

Příspěvek od 35-10 »

vybul 28 euro a máš to.. otázkou je jestli na to de něco chytit...
Black
Návštěvník

Příspěvek od Black »

35-10:teď před Vánocama su rád, že mám na rohlíky pro rodinu a né abych dával prachy za něco, bez čeho Fiatek může jezdit. Píšou, že to má VKV, tak pokud je to v pořádku, tak proč by to nehrálo.
wlken
Návštěvník

Příspěvek od wlken »

Dotaz - co má mít na stropě Fiat 600 D r.v. 1960??
Libor
Návštěvník

Příspěvek od Libor »

podle mě tam patří jenom takový obdelník,který pasuje do toho prolisu ve střeše.. pravděpodobně šedé barvy..
Zamčeno