XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

nabídka brigády

Vše nezařaditelné, možno i nesouvisející s Fiatem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

nabídka brigády

Příspěvek od zastavaman »

od půlky dubna se má natáčet cosi o Srebrenici a páni od filmu by do toho kusu chtěli moje auto, leč mě se ten termín příliš nehodí

neměl by někdo předběžný zájem si přivydělat tím, že by se o Zastavu staral a byl u toho? (přesný termín a počet dnů bych se měl dozvědet tak do týdne)

odměnu zatím netuším, ale řekněme bychom mohli jít půl napůl z toho, co dostanu...
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Stále hledám spolupracovníka na opravy a renovace vozů Fiat 500,600 a 850! Nemusí být vyučen zrovna automechanikem, ale musí aspoň něco umět - abych ho to nemusel učit jako ty minulé!!!!!! Peníze by byly dle schopností někde mezi 20-30000,- Kč. Možnost přespání. Téměř libovolná pracovní doba. Místo práce v Záboří u Mělníka. Výhodou - zajímavé slevy na díly Fiat pro osobní spotřebu a přiučení se mnohým dovednostem. Zájemci volejte 602251696 (leváci, hypochondři a vychcánkové všeho druhu nevolat!!)
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Jura z KM
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Jura z KM »

Proč nebereš leváky? To je dyskryminace! :protest: Já třeba levák jsem a nestydím se za to! :kill: Ale mám to k tobě trošku z ruky.... 300km.
Fiat 127/1973- jen za sucha
Fiat 127/1976- hračka
Fiat 126p/1977, ve stádiu zrodu
Fiat 126p/1982, co už opět jezdí
Fiat 126p/1989, co čeká na využití...
Uživatelský avatar
FreeRider
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 190
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 20:30
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od FreeRider »

Ty renovace by mě vcelku bavily...zvlášť po tom co sem udělal na svým autě...ale těch 250 km ... :)
Fiat 850 berlina [1968]
Fiat 850 Speciál [1971]
Fiat Bravo 1.8 GT 16V [1997]
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Renda ze Záboří »

No chlapci pro Vaši úvahu je tu kolonka "Možnost přespání" Nicméně není levák jako levák a 250 či 300 km také není zrovna blízko - i když u mne dělali i chlapci z Ukrajiny a to je věru určitě dál......Na druhou stranu nepotřebuju zlatokopa, ale někoho koho to opravdu baví a má z práce radost, když ji dělá pořádně a to ruku na srdce většina lidí neumí! Zkuste si odpovědět na prostou otázku - nicméně aniž ji položím znám zcela jistě přesnou odpověď: "Ano, chodím do práce hlavně kvůli penězům!" No ale přesto zůstávám dál ve své naivitě mysleje si, že existuje zodpovědný člověk, který odevzdá dobrou práci za slušný peníz a bude hrd na firmu ve které pracuje, nevymýšleje denně nové podrazy jak si přilepšit na úkor toho blbce, který mu dal práci! No souboj s větrnými mlýny v národě podrazáků je fakt nad moje síly a proto dělám dál sám, ale nekradu, nešidím a jsem chudej.............občas to sice zkusím, ale jen proto, abyc mohl říct, že jsem to zkusil (fakt nepředpokládám, že takový člověk ještě žije)! Koho jsem urazil - sorry! Patří Vám to! :nene:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
FreeRider
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 190
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 20:30
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od FreeRider »

Tak né že by hodnota mého výdělku visela někde v závratné výši[bohužel]....ale náplní mý práce je defakto skákat po střechách..montovat antény.. a tahat po barákách kabely..připojuju totiž lidi na internet. Ale prostě mě to baví a to dost :) Jinak sem ale schopnej dělat vcelku cokoli..od auta k baráku..všechno de :lol: :twisted: 8)
Fiat 850 berlina [1968]
Fiat 850 Speciál [1971]
Fiat Bravo 1.8 GT 16V [1997]
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Tříprsťák »

Já dělám dvě činnosti pro peníze a pak pár čistě pro radost, u kterých na výši výdělku příliš nehledím. Dělat všechno poctivě a naplno je malinko problém a tak marně přemítám, které z těch aktivit ubrat - některé mám příliš rád, jiné zase sypou. Tato multiplicita je ale jen jedním ze symptomů mého všeobecně schizoidního způsobu života - možná už bych to ani jinak neuměl. Vždycky jsem si říkal: proč nemít život pestrý a proč si vždycky dělat jen jednu radost? (Ostatně, když vidím zahrady či garáže některých z vás, mám pocit, že tu nejsem jediný s touto mentální vadou) ;-)

Jednou jsem měl zvláštní sen: měl jsem jen jeden barák, o který jsem se staral, jen jeden hudební nástroj, na který jsem cvičil, jen jedno zaměstnání, kterému jsem se každý den věnoval, vzpomínky na jednu školu, kterou jsem studoval, jednu partu kamarádů, se kterou jsem se scházel, jedno auto, jedno dítě, jedno zvíře... Zajímavý sen.
Věřte nebo nebo ne - něco se mi na tom snu líbilo.
Už jsem obrečel několik nevyužitých možností jít dělat pěknou práci či jít hrát do fajn kapely - nevadí mi učit se nové věci a každé zajímavé příležitosti si cením (vím, že mnoho z nich se již nikdy nezopakuje). Ale život mne již naprosto vcucl - a ač nerad, musím si občas přiznat, že můj čas je již dále nedělitelný. :neutral:
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Black »

Tříprsťák píše:Jednou jsem měl zvláštní sen: měl jsem jen jeden barák, o který jsem se staral, jen jeden hudební nástroj, na který jsem cvičil, jen jedno zaměstnání, kterému jsem se každý den věnoval, vzpomínky na jednu školu, kterou jsem studoval, jednu partu kamarádů, se kterou jsem se scházel, jedno auto, jedno dítě, jedno zvíře... Zajímavý sen.
:
Fuj- to by byla nuda! :nene:
Luigi
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 63
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 21:12

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Luigi »

:D Vážení čtenáři hledám touto cestou zručného člověka
na zakázkovou výrobu nábytku,opravy,renovace a všeho co se týká práce se dřevem.
:D Jsem členem klubu a bydlím v Berouně.
Pokud by měl někdo zájem,uvidíme se na Berounsku.Tam si můžete prohlídnout dílnu a domluvit podrobnosti.
:D Prozatím jako brigáda na měsíc srpen,dále dle dohody na živn.list
Děkuji.
Luděk Láznička-Luigi.
:idea: Další info na tel.: 737 190 621,nebo e-mail:ludekr6@seznam.cz.
Bzricho
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úterý 21. únor. 2012 14:09

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Bzricho »

Stále hledám spolupracovníka na opravy a renovace vozů Fiat 500,600 a 850!
je to aj po štyroch rokoch ešte aktuálne? nedávno ma vyhodil šéf po 4 a pol roku preto že som si vytvoril príliš osobný vzťah k zamestnaniu a prekonal som svojimi schopnosťami šéfa ktorému sa prestalo páčiť že ho upozornujem ne jeho chyby. a rád veci rozoberám. v každom prípade každý kto može zarábať tým čo ho baví tak to vyhral na plnej čiare a potichu závidím.
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: nabídka brigády

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Bohužel je místo již obsazené - ale vzhledem k zájmu o opravy apod. i to za chvíli pomine a otevřu hospodu na což stačím sám! ;-) ;-) ;-)
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Odpovědět