XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Lampárna

Vše nezařaditelné, možno i nesouvisející s Fiatem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 96
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Marek »

U nás to proběhlo médii tuším v roce 2019. Poznámka na kapacitu od Rendy je na místě, protože opravdu předělávají staré zastavy.
Typ na Makedonii (respekt - dle SPZ) je zásah do černého, měla by to být firma BB classic cars.

https://europe.autonews.com/automakers/ ... nia-ev-age
https://www.ekapija.com/en/news/2398670 ... ric-engine

Co mě pobavilo je tohle, což předpokládám není totéž - ale spíš individuální přestavba.
Na naše poměry je zvlášnost kombinace elektromotoru a manuální převodovky ... když jsem si to auto našel na YT nestačil jsem "kulit uši" že neslyším motor - ale řekl bych klasické - vrzání spojkového pedálu. :mrgreen:
https://eauto.si/en/projects/zastava-750/
*Fiat 850 100G* 1970
*Fiat 128 A* 1971
*Fiat 128 AR* 1972
*Fiat 128 AC* 1973
*Fiat 128 AF1*
*Fiat 133* 1976
*Fiat 125 A*
* a další

__________________
Pedro_bezRegistrace
Návštěvník

Re: Lampárna

Příspěvek od Pedro_bezRegistrace »

Kdysi jsem četl článek o Kajpanech ze Smržovky, že legislativa na elektromobily je zatím velmi benevolentní a tak ja stavi taky.
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Lampárna

Příspěvek od oldav »

Kdyby skutečně to prase bylo provedeno pěkně a cena alespoň o něco nižší, mohl by t být trhák. Styl a nostalgie v tom jsou. Když by byla ekologie a praktičnost zákazníci by se našli. Je-li to ovšem jak píšeš odfláknuté, tak je to promarněná šance. Velká a hezká šance. Elektro Šestistovka v základní verzi jako myšlenka má taky potenciál - prostě retro marketing s eko bonusem - myslím, že ta různa soudobá mini elektro vozítka pro městský provoz na tom s bezpečností lépe nebudou. Zdravím všechny a přidávám něco na přilepšenou https://www.youtube.com/watch?v=97Gvwe-Qc38
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Ondrej »

Vážení pražští kolegové. Co se ještě musí všechno stát, abyste tu současnou svoloč hromadně poslali tam, kde slunce nesvítí?

Titulek z médií:
Pražské parky jsou opět plné lidí. K opatřením jsou už apatičtí, přiznali strážníci
"Tisíce obyvatel hlavního města se ve slunečném počasí vydaly do pražských parků, lidé posedávali ve skupinkách rovněž na náplavce v Podskalí. Tam odpoledne kontrolovali přítomné policisté. Upozorňují je především na nutnost mít nasazené roušky. To většina přítomných nemá. Například v Riegrových sadech v Praze 2 se začali lidé scházet již po poledni."

Když pominu to, že samotný titulek přítomnost lidí v parcích oznamuje jako něco negativního ("jsou opět plné lidí"), což je ovšem pěkná ukázka novinářské manipulace, tak vám přijde normální, že magistrát, stejně jako vnitro, proti vlastním občanům, kteří chtějí jenom tolik, aby se za pěkného počasí svobodně nadechli vzduchu na tom omezeném území, kam smějí, když už nesmějí za hranice města, nasadí - cituju - "dohromady stovky policistů" místo toho, aby je poslalo pomáhat do "přetížených" nemocnic? Notabene v kraji, který je podle jiného článku na druhém nejnižším stupni rizika a co víc, je na tom nejlíp z celé republiky? Tohle je sprostá buzerace, nic jiného než buzerace.
To už všichni úplně rezignovali na poslední zbytky lidské důstojnosti? Taková míra plošného fašismu tady nebyla ani za protektorátu - a to netvrdím já, ale pamětníci.

Mimochodem ten druhý odkazovaný článek ukazuje novinářskou manipulaci ještě třeskutěji.

Novinky nyní: Nově nakažených je 8568 - přičemž ještě ráno, před "aktualizací", ten titulek zněl: "Nově nakažených je už zase přes 8 tisíc" (sic!!)
"Počet nově nakažených v ČR stoupl v úterý proti pondělí o 1634, když testy odhalily 8568 případů nákazy SARS-CoV-2."

naproti tomu

Deník: Počet nakažených stále klesá. V úterý přibylo 8568 případů
"V úterý v Česku přibylo 8568 potvrzených případů koronaviru. V mezitýdenním srovnání je to o 2400 nakažených méně. Zároveň poprvé od začátku února klesl úterní nárůst pod deset tisíc případů."

Hezké, jak rozdílně lze podat jedna a tatáž čísla, že?! Novinářská špína z Novinek čísla podsouvá jako nějaké zhoršení a pokračující (ať nedím zvětšující se!) katastrofu. Přitom v úterý bývá pozitivně diagnostikovaných pravidelně a dlouhodobě víc než v pondělí.

Proč o tom všem zrovna teď píšu? Ty manipulace jsou už tak třeskuté, že nabývám dojmu, že se něco chystá. A něco mi říká, že 11. dubnem ten zvrácený stav rozhodně neskončí. Abyste se nedivili, pokud bude nahrazen ještě zvrácenějším.
Wake up!
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Když si člověk pustí jakýkoliv informační kanál tak středobodem každého sdělení je strašení lidí za každou cenu! Bezkonkurenčním leaderem tohoto snažení je TV NOVA. Ano lidi se musí bát, protože pozitivní zprávy by nás nehnaly do kouta. A stádo zpitomělé již roční každodenní kampaní pak ochotně udělá to co vláda borců všeznalých nařídí. A ti co neposlechnou budou z parků a náplavek rozehnáni placenou partou bezmozků..........
Ale jinak - prodělal jsem Covid a mám v těle protilátky. Jestli budu dál chodit bez roušky tak bych neměl nic chytit (což je ale stejně moje věc) a ani nikoho nakazit! Jestli tohle neplatí, tak běda nám, protože pak budou všechna opatření prodlužována donekonečna neboť i očkování je tím pádem k prdu!!!
No ano, chystá se velký průser! Teda nechystá - už začal! Někdy v září Bureš vyhlašoval, že další vlnu epidemie a lockdown tahle ekonomika a stát nevydrží! A je to tady - zadlužení, které se neustále zvětšuje už nemá skoro šanci nikdo splatit!?!

Shrnuto:
- stát má cca 2 biliony dluh - 2 000 000 000 000 KORUN - takhle to lépe vypadá......
- stavba dalších Dukovan vyjde na 500 - 800 miliard!
- každý rok další schodek cca 500 miliard
- pokles výroby automobilového průmyslu pomocí unijní elektromobilní ekodestrukce bude stát taky pár stovek miliard
- až skončí všelijaký covid dotační programy objeví se armáda nezaměstnaných a zkrachovalců a to taky bude něco stát......

A POZOR - to co stát teď tak neochotně vyplácí a prošustrovává bude muset jednou dostat zpátky - od koho asi - no zase od lidí pomocí daní, poplatků a omezováním výdajů.

Pohádku na konec:
Jeden úspěšný stát za sedmero horami a hlubokými lesy ve středu Evropy měl 10 let za sebou přebytkový státní rozpočet - každý rok +250 miliard a lehce se zbavil všech dluhů! Dobrou noc milé děti!
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od 1/2 litr »

Ondrej píše: středa 31. březen. 2021 20:29 Vážení pražští kolegové. Co se ještě musí všechno stát, abyste tu současnou svoloč hromadně poslali tam, kde slunce nesvítí?
Vyhodíš-li ho dveřmi, vrátí se ti oknem.
Je třeba aplikovat obrácený způsob.
A v Průhonicích ani na Chodově není okno dost vysoko...
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Lampárna

Příspěvek od oldav »

Je mi z toho chlapci smutno. Nemám, co bych dodal a přesto jsem to musel napsat.
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Lampárna

Příspěvek od oldav »

Přeju hezké Velikonoce!
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

Já mám také smutnou zprávu, bohužel nás navždy opustil kamarád, fiatář a dlouholetý člen našeho klubu Ivan Hurník, zemřel po krátké a těžké nemoci ve věku 66 let v sobotu 29. března. Všichni asi nejvíce budeme vzpomínat na jeho svatbu s thajskou partnerkou a to přímo na poděbradské kolonádě během našeho srazu. Dodnes si spousta lidí myslí, že šlo o fejk. Vzpomínková jízda k uctění jeho památky proběhne 24. dubna v okolí Poděbrad.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Ondrej »

No, to si tedy toho důchodu v Thajsku moc neužil... :roll: :neutral:
Čest jeho památce.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Ondrej »

Renda ze Záboří píše: čtvrtek 1. duben. 2021 1:47 Ale jinak - prodělal jsem Covid a mám v těle protilátky. Jestli budu dál chodit bez roušky tak bych neměl nic chytit (což je ale stejně moje věc) a ani nikoho nakazit! Jestli tohle neplatí, tak běda nám, protože pak budou všechna opatření prodlužována donekonečna neboť i očkování je tím pádem k prdu!!!
Přesně... za měsíc může kdokoliv "objevit" novou mutaci, u níž "se zjistí", že na ni nefunguje očkování a vlády kdykoliv kohokoliv zase znova zavřou.
Ten dluh je ale nemenší průser a řekl bych, že akutnější.

Mimochodem, jak se objevují pokoutné zprávy o nové verzi čokla, v níž je uvolnění restrikcí mimo jiné navázané na snížení počtu pacientů v nemocnicích, tak musím zmínit jednu věc, o níž hlavní média (záměrně?) absolutně mlčí:

Podle Seznamu za včerejšek přibylo 5522 pozitivně diagnostikovaných, což je podle novinářů dokonce nejnižší denní přírůstek (v pracovní dny) někdy od půlky prosince. Tedy za dost dlouhou dobu. Přesto za tentýž včerejší den přibylo v nemocnicích 1035 pacientů.
covid-21-04-07.JPG

Jak je to možné, když počty nově nakažených už několik týdnů setrvale klesají?

Úplně jednoduše. Byly totiž Velikonoce. I zdravotníci jsou jenom lidé a chtějí mít o svátcích klid. Takže těsně před Velikonocemi vylifrovali všechny neakutní koviďáky domů nebo kamkoliv jinam (asi tři dny klesaly počty hospitalizovaných po stovkách každý den!) a první den po Velikonocích je zase nabrali zpátky, aby měli zaplněná lůžka. Proč? Protože nemocnice mají peníze od pojišťoven za zaplněná lůžka, nikoliv za prázdná! Za ty nemají nic. Hotovo. To je celý princip.
Nechci zpochybňovat, že to zdravotníci mají těžké nebo že snad péče o koviďáky není náročná. Jenže je v ekonomických zájmech nemocnice, mít JIPky co nejplnější.
Pozoruhodné je, že jsem dnes nenašel jediný článek, který by na to upozorňoval. Nebo se o to jakkoliv otřel. Tohle je prostě asi tabu.
Úplně totálně stejná situace byla o Vánocích. Možno ověřit v oficiálních statistikách ministerstva zdravotnictví.

Takže vláda vědomě nastavuje podmínky tak, že se prostě žádného návratu do normálu nikdy nedočkáme. Ty Velikonoce jsou důkaz. Pamatujte na to.
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Pana Hurníka si moc nepamatuju podle jména, ale škoda je každého člověka........ obzvlášť člověka Fiaťáckého! Ať je mu země lehká!
Vypadá to, že ani Thajská masáž není všemocná.......

Pak je tu ještě taková jedna "drobnost" - jsi-li pozitivně testován nenastává žádná léčba!?! Doktor ti pouze sdělí zůstaň doma, nahlaš koho si potkal a žer paralen...... No a pak se dostaneš do nemocnice až když už ti je fakt blbě, ale za různou dobu - to je vysvětlení těch náhlých nemocničních přírůstků nezávisle na množství pozitivních zjištění!
Je s podivem že po roce pandemie ti doktor nedokáže říct: " jste nakažen máte takovou a takovou anamnézu, máte tuhle mutaci, jste tlustej jak prase a starej asi na to zgebnete a proto do sebe cpěte toto a bude líp" NE počkaj jak se s tím vypořádáš a když ne tak to řešej až když plníš ty nemocnice nebo rakve..... A jsme zase u těch Ondrovejch peněz - kdyby se totiž každý vyléčil sám už doma, tak všichni co se na tom pakujou utřou - AAch joo!
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Lampárna

Příspěvek od předseda »

Ahoj , jak již napsali Ondrej + Renda , opravdu nyní žijeme ve zvláštní době a bohužel , žádné krásné vyhlídky nás ještě dlouho nečekají, mutace covidu se objevují překvapivě rychle. U nás v práci se již od března testujeme těmi antigeními testy , u kterých je účinnost cca 40% , takže podle hesla "aby se vlk nažral a koza zůstala celá", někdo prostě vydělává!Teď od čtvrtka budeme očkovani , ovšem např. v Děčíně se objevila už Brazilská mutace , na kterou současné očkování moc nefunguje , takže máme smolíka , jestli se to rozšíří jako ta Britská?!Budou se upravovat vakcíny /zase se budou muset vydávat velké sumy ze státní pokladny/Nechci ani vědět , jestli naše děti /nás starších/ budou mít nějaké důchody , pokud se neudělá nějaká "zázračná" důchodová reforma?!

... ještě k Ivánkovi , jeho manželka odjela do Thajska 18.12. 2020 , kde připravovala domek , který koupili na jaře a chtěli tam společně prožít další část života. Ivan tam chtěl opravovat auta - pomáhat jejímu bratrovi, chtěl tam odjet hned , jak by mu to dovolila covidová situace. Ještě v únoru se prodala jedna jeho F x1/9-ka , ale další už nestihl......
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Je to tady mrtvý jako by jste všichni měli covid v posledním stadiu!?!
Tak něco pro zajímavost - otázka za 100 bodů:
Z čeho je tenhle motor?
Přílohy
Motor 3.jpg
Motor 2.jpg
motor 1.jpg
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Ondrej »

Člun?
:?: :total:
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Samá voda......... S vodou to sice trochu souvisí, ale úplně jinak!
Naposledy upravil(a) Renda ze Záboří dne čtvrtek 6. květen. 2021 21:30, celkem upraveno 1 x.
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Tak nikdo? Hodně malá nápověda!
Přílohy
Motor 4.jpg
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

Záložní zdroj el. energie upravený na plyn? A dávali to vůbec do nějakého auta?
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

A hele co jsem náhodou objevil. Půjdeme si pro cenu.... tedy jestli nám to někdo oficiálně sdělí.

https://www.syndikat-novinaru.cz/aktual ... automobil/
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

A jak si tak připomínám tu báječnou atmosféru akce v Troji....

https://cs.wikipedia.org/wiki/120_let_FIAT

Někdo si již dal práci s článkem i na wiki...

A těch 125 let se kvapem blíží, je to dobré výročí pro další ročník?
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Výborně Ondro - vyhráváš! Ty jsi to někde viděl? Potřebuju k tomu nějakou dokumentaci. Do auta se to zjevně nedávalo - vše podřízeno výdrži - mělo by běžet na 1500 otáček s max. 5 - 10 KW. Tak kdyby kdokoliv něco věděl - stačí mi firma co to dělala a obrázek kompletní jednotky. Na netu jsem zatím nenašel......
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

Viděl jsem to na obrázku, na živo ne. Ale také mě to zaujalo. Předpokládám, že se snažíš o energetickou nezávislost a ne o zástavbu do vozu....
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od zastavaman »

Vim, že to je opravdu hodně mimoběžnej dotaz, ale neznáte někoho, kdo by opravdu rozuměl motorum VR6/V5 od VW a hlavně to uměl opravit? Ideálně Praha a rozumný okolí, ale opravdový expert nevadí ani z větší dálky....
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
Ondrej
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 897
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Doubrav.
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Ondrej »

Je to tu úplně mrtvé v téhle trudné době, tak pro malé odlehčení perlička, na co se dá taky narazit při shánění regálů.
Nechcete někdo cihly? Sbírku cihel? Co ty na to, Ivoši? 8)
P: sbírku cihel včetně dubového regálu na míru
Už jsem viděl sbírat ledasco... ale cihly teda ještě ne. Kdyby byly aspoň zlaté... tak bych mu za to těch 20k dal :greenf:
1969 F125p 1300 ... bílý limuzín
1969 F850 Sport Coupe ... Červený Drak
1969 F850 Special ... ex Vzpurník
1987 Fiat Panda ... krabička plná překvapení
+1997 Fiorino Panorama

V nebi mě nechtějí a v pekle se mě bojí, tak jsem tady...
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Lampárna

Příspěvek od Black »

Jé a já mám z takových vzácných cihel podlahu pod pergolou, kde parkuju auta:
https://img18.rajce.idnes.cz/d1803/2/29 ... .jpg?ver=0
https://img18.rajce.idnes.cz/d1803/2/29 ... .jpg?ver=0
Kamoš na ulici těma cihlema vyzdobil zeď u domu:
https://img18.rajce.idnes.cz/d1803/2/29 ... .jpg?ver=0
Odpovědět