XXV. ročník setkání italských automobilů v Poděbradech se koná 20. dubna 2024.

Lampárna

Vše nezařaditelné, možno i nesouvisející s Fiatem
Odpovědět
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Lampárna

Příspěvek od předseda »

pár postřehů kolem daného tématu......
Black píše ,jak by si zhruba představoval "nové Poděbrady" a jak by byly organizačně méně náročné a možná i levnější,to si myslím ,že v žádném případě.Pokud zachová kolonádu ,místo orientačky dá "Spanilku" /delší/,zastávku s prohlídkou nějaké kullturní památky ,kemp a soutěže, tak pro pořadatele to bude složitější na přípravu ,než připravované letošní Poděbrady!My se právě chceme pokusit o to ,aby více lidí jelo orientačkua ,resp. aby nejzdili v poledne domů, k tomu snad pomůže to ,že letošní akce by měla být opět Poděbrady - Poděbrady a né už Malešov u K.Hory. Já si myslím ,že právě ujetí 80 -90 km na východ ke K.H. hodně posádek od orientačky odradilo . Kemp byl pěkný ,prostorný, dobré ubytování atd, ale posádky ze "západní " části Republiky ,Prahy a okolí Nymburka už nebyli ochotni platit další náklady navíc ?!Já si myslím ,že náplavka je dobrou variantou,máme tam trochu více soukromí , nemusíme tak úzkostlivě dodržovat podmínky pro stání na kolonádě a i ten kapající olej ,není tak vidět :oops: Tím ,že se zkrátí délka soutěže , bude více času na oběd,časový harmonogram bude oproti loňsku upraven.

S tím ,že se diskuze účastňuje jen malá část klubáků se těžce smiřuji. Na pravidelných měsíčních klubových schůzkách také už několik let chodí jen pár lidí,takže by naše stránky - diskuzní forum mělo být hlavním domlouvacím těžištěm ,ale opak je pravdou :( Nechápu, jak si někdo nemůže najít alespoň jednou týdně 5 min na nějaký ten příspěvek?!Pokud ho klub a dění v něm , alespoň trochu zajímá.

S novou akcí za Berounsko jsem si myslel ,že právě např. Black nebo Renda navrhnou nějakou jimi oblíbenou lokalitu /y//kemp/, napíšou sem ceny za ubytování a parkování , jaké jsou možnosti restaurační ,zda-li je možné dělat oheň apod.?!
Také mě napadlo ,že pokud vedení F 600 klubu už nebude mít čas dělat samo Fiatlon či Action ,tak jim v přípravě nějak pomoc, aby vybudované vazby a známosti ve Svijanech či v Jinolicích nezapadly a udržela se již zaběhnutá fiatí akce.? K.
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od 1/2 litr »

Ondrej píše:Také mě napadlo ,že pokud vedení F 600 klubu už nebude mít čas dělat samo Fiatlon či Action ,tak jim v přípravě nějak pomoc, aby vybudované vazby a známosti ve Svijanech či v Jinolicích nezapadly a udržela se již zaběhnutá fiatí akce.? K.
Karle, určitě ano. Bylo by škoda kdyby takové akce zanikly. Jsem pro, pokud s tím však ve Svijanech pomoc chtějí.
Black píše:Nevím, jestli je nutné pořádat další akci, dovedu si představit Poděbrady zkombinované se zrušenou a dříve dost oblíbenou Spanilkou – tj.: dopoledne klasika na kolonádě, odpoledne společný odjezd na spanilku (i delší) se zastávkou (i delší) v nějakém městečku
Spanilka je jistě pěkná věc při které je spousdta srandy zvláště když se jede v autobusu Fiat. Ale v nitru jsem přeci jen soutěživí jedinec a orientačky bych se nerad vzdal. Osobně mi nevadí ani vzdálenější cíl od Poděbrad, ale s tím souvisí trochu jiná věc. Přeci jenom se v našem klubu poslední dobou daří omlazovat obecenstvo a to je fajn. Uvítal bych však více akci zaměřenou na rodinu s dětmi. Přeci jenom mrňousci potřebují určitý režim a nedovedu si představit jak bych dostal svoji ženu do kempu pod stan s dvěma dětmi. Zatím si doma s ženou žiju v poklidu a nerad bych to měnil...
Modelově našemu zájmu nejvíce odpovídá další fiatí akce - dovolená. Co ty některé srazy, jako třeba Berounsko pojmout formou tzv. "malé dovolené"?
U Poděbradské akce mi asi nejvíc vadí, když termín koliduje s Chomutovem.
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Luigi vzp
Návštěvník

Re: Lampárna

Příspěvek od Luigi vzp »

Ale chlapci,
občas zabrousím na vaší diskuzi,a vidím že něco skřípe.
Mé dávné návrhy a snahy o změnu sistemu Poděbrad nikdo nebral vážně.Přispůsobit sraz rodinám ,pro které by to byl příjemný víkend a ne dostihová trať se nyní setkal se skutečností.
Udržet lidi na odpoledne je špatné slovo.
Nyní co jsem s jinou partou lidí se právě na ten sobotní večer těšíme.
Asi je někde něco špatně..............................
Zdravím Rendu a Bleka.
Luigi vzp.
Uživatelský avatar
předseda
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 808
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08

Re: Lampárna

Příspěvek od předseda »

To jsou samé rady ,ale nic konkrétního,v Poděbradech je bohužel jen jeden velký kemp - Golf a ten je nyní pro nás neprůchodný,nepřijatelný /za současného vedení/ , kemp Na soutoku je malý kapacitně a pro potřeby rodin s dětmi asi i nevhodný, ubytování je vhodné ,tak pro mladé ,bezdětné.To bychom opravdu jedině museli změnit lokalitu a jít z Poděbrad pryč do nějakého pěkného kempu např .podobného typu jako v Jinolice ,kde pořádal akci F 600 klub? :razz:
pro Luigíka
napiš nám něco o srazech Jeepistů ! Jezdí se u nich na akce s malými dětmi, mate na každý den nějaký program nebo se převážně pohybujete jen na určitém místě /kempu/, jídlo se řeší restaurací nebo si tam sami vaříte, jak nocujete ????? :greenf:
F X1/9 1976
F 850 SC tmavě červené 1971
F 850 SC světle červené 1971
F 850 SS -červený sršeň 1972
F 128 SC -modrá obluda 1974
Uživatelský avatar
oldav
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 99
Registrován: pátek 16. listopad. 2007 7:33

Re: Lampárna

Příspěvek od oldav »

Ahoj všichni, já vás náhodou rád a se zájmem čtu. Jen jsem holt ten pasivní... Tak mne napadlo, že přerušit tradici Poděbrad by byla asi velká škoda. Jiný pohled na věc je ovšem ten, že by se se dala tradice přenést do Kutné Hory když má v zádech ten bezva kemp Malešov. Jinak si myslím, že soutěžní orientační jízda se startem a cílem v jednom městě je asi psychologicky vnímána jako lepší. Fakt je, že Poděbrady přirostly k srdci. To, že bychom nebyli na kolonádě, ale na nábřeží vnímám sice také jako méně prestižní avšak se všemi pozitivy, která zmiňuje předseda - taky jsem se tam cítil uvolněně. Chápu, že problém ubytování to neřeší, takže hodně keců a nápad nikde (to jako já).
1971 FIAT 125p 1300, bílý a plná garáž starých krámů
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

Když to vezmu pěkně popořadě.
Na termínu se asi všichni shodneme, sice by někdo rád nějaký posun směrem do května, ale pro spoustu dalších už je to nepřijatelné, navíc je v květnu spousta dalších akcí. S termínem zažitým na konec dubna, tak nějak všichni počítají a berou ho jako jistotu. Na stránkách ho ještě ani nemáme zveřejněný a už se s ním tak nějak počítá. Bohužel to v posledních letech koliduje s námi velice oblíbenou akcí v Chomutově, která je rovněž koncem dubna. My jsme se s termínem přizpůsobovali městu Poděbrady, které s námi zahajuje svou lázeňskou sezonu, přebere nad námi záštitu, pročež nám odpadá spousta papírování a vyběhávání některých povolení.
Letos tomu tak bohužel nebude, ještě stále jsme ve fázi dolaďování podrobností, ale bude to akce jen naše a město ji podpoří pouze tím, že nám ji umožní na kolonádě nebo jiném vhodném místě. Jistá diskuse s městem se nevyhne ani náplavce, prý byly nějaké stížnosti ohledně stání v zeleni. Takže veškeré vášně ohledně kolonády budou možná zbytečné neb nic jiného než kolonáda nám nebude povolena, ale uvidíme.

Když bylo čerstvě po loňských Poděbradech a diskutovali jsme s některými zúčastněnými, vycházela náplavka z klání s kolonádou jednoznačně vítězně. Proto jsme ji také pro letošek upřednostnili. Otázka prestiže a divácké návštěvnosti byla až jako druhá, v první řadě jsme chtěli vyhovět účastníkům a většina byla s náplavkou spokojena více než s kolonádou. Náplavka tak trochu připomíná kemp, jen s větší diváckou návštěvností a přeci jenom je to stále v centru. Pořadatelsky je pro nás jednodušší než kolonáda, vozy se dají pohodlně rozmístit a rozřadit na klasiku a řekněme Youngtimery. Negativa typu nedořešených toalet by jistě bylo záhodno dořešit, ale upozorňuji, že na kolonádě jsme to neřešili a problém s tím nikdy nebyl. Veřejné záchody jsou z kolonády ještě dál než z náplavky.
Možná po letech nastal čas na změnu, ale Poděbrady jsou s námi od začátku se všemi klady i zápory, dá se říci, že můžeme stavět na nějaké tradici. Jistě najdeme mnoho dalších zajímavých měst, kde navíc bude třeba i vstřícnější postoj, ale nejsem přesvědčen, že to bude přínosem akce jako takové.

Pro letošek máme přichystané nějaké změny, které by měly ulehčit pořadatelům a tím umožnit více členům klubu soutěžit nejen v převlecích, ale i v orientační soutěži. Trasa by měla být výrazně kratší s menším počtem úkolů, start/cíl v Poděbradech jistě dost účastníků uvítá, vyhlášení výsledků s tombolou by se mělo posunout na dřívější hodinu. Počítáno by mělo být i s delším časem na oběd, což uvítají zejména rodiny s dětmi. I pro ně bude jistě zajímavější zúčastnit se nějakých úkolů (část bude věnována automobilovým znalostem a dovednostem, část všeobecným znalostem a dovednostem). Nejen proto upřednostňujeme orientační jízdu před spanilou. Věřím, že pro většinu malých dětí je soutěž zajímavější než jízda v koloně.

Co se týče večerního posezení, tak se bohužel odvíjí od ubytování. V tomto ohledu nejsou Poděbrady zcela vyhovující. Některé rodiny s dětmi chtějí trochu jiné ubytování, než jen chatičku ve které je o pár stupňů teopleji než ve stanu a to je v Poděbradech za přijatelnou cenu nesehnatelné. Ideální by byl pro večerní posezení již zmiňovaný kemp, který by v sobě zahrnul výše zmíněné pořadavky. Ten, ale není k dispozici. Kemp Golf navíc se po změně majitele posunul otvírací dobu na květen a v dubnu ubytování prý není možné. Kemp Na soutoku také není stoprocentní, bohužel stejně jako zemědělka.

Abych to shrnul, co clovek, to nazor. Nelze se zavdecit vsem a rozhodnuti je na poradatelich.
Naposledy upravil(a) Kronicar dne pondělí 11. únor. 2013 19:22, celkem upraveno 1 x.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Pedro »

Přečtěte si to znovu. Kupa názorů je v rozporu.
Plně souhlasím s Kronikářem. Poděbrady držet. Je to s akcí spjaté. Jen s večerem bych si nedělal takovou hlavu.
Ať akci na večer přesuneme kamkoliv, tak většina večer povalí domů. Ať je to kvůli dětem, úrovni spaní nebo ceně ubytování. Ne každý též se chce družit.
Tedy já uvítám zjednodušení, více času na pokec při stání a kratší orientačku, kdy nebudu celé odpoledne na kontrole.
Bylo by fajn, kdyby tedy třeba několik lidí zůstala na místě, vytvořil se tam kecací kroužek do doby, než se první posádky budou vracet zpět a opět
nálada by mohla ožít. No a to by nám mělo stačit.
S podobným problémem se potýká GeorgeDKA v Dobrušce a také ho mrzí, že lidi nepřespávají a nevytvoří se tak větší družba, zábava ale co naplat.
To musí vyplynout nenásilně. Proč jedou lidi domů. Je to že je nebavíme nebo je to, že není ubytování nebo je to z jiných důvodů?

No a jestli chybí konkrétní postoj:
Držet Poděbrady kdekoliv než na parkovišti u supermarketu
Termín konec dubna
Převleky
Krátká orientační jízda s rozumným časem zakončení
Večer neřešit s velkýma očima. Počítejme s tím co je každý rok.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Pavel KV
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 209
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 19:23

Re: Lampárna

Příspěvek od Pavel KV »

Myslím že jsem svůj názor vyjádřil dostatečně na našich schůzích. Pokud k tomuto tématu chce říci někdo z klubu ať přijde na schůzi, samozřejmě je tu stále problém že je malá informovanost co se na schůzi bude probírat, či dokonce co se probralo (zápis ze schůze), a nakonec i když se něco probere, tak se to stejně postupně změní.....
Fiat 128 A 1970,1971,1972
Fiat 128 AF 1972,1973
Fiat 128 AC 1973.1975
Fiat 128 AR 1971,1973
Fiat 132 2000 1977
Fiat Ritmo 105 TC 1982
Fiat Ritmo 125 TC Abarth 1982
Fiat Ritmo 75 1979
Fiat X1/9 1978
atd.
Uživatelský avatar
zastavaman
Diskusní matador
Diskusní matador
Příspěvky: 177
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od zastavaman »

i jakožto spíše pasivní člen si dovolím reagovat pár slovy:
- Poděbrady jsou tradice, navštěvované, pěkné, jestli náplavka nebo kolonáda mi je vcelku jedno
- pokud jde o nějakou propagaci, aby případně na náplavku dorazili i lidé z kolonády/náměstí - vždyť by stačilo vzít několik aut, ze kterých nekape olej a jež nepojedou orientačku a vystavit je s infem, že víc je k vidění na náplavce nebo u Jiříka... a zájemci si cestu najdou
- trasa Poděbrady-Poděbrady mi přijde přeci jen o něco lepší než Malešov
Zastava je stejně nejlepší Fiat
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od 1/2 litr »

To Renda :
Rád bych se na tu knížku o fiatech u tebe podíval.
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Jo Půllitře i bych Ti ji rád ukázal, ale dárce nereaguje....... :retard: :retard:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
pave
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: středa 20. únor. 2013 8:58
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od pave »

Loni jsem dodělal drakouše(F600).Na žádném srazu jsem nikdy nebyl a chtěl bych se prijet podívat.Do Poděbrad to mám 15km.tak se chci zeptat jestli je to možné.
Pavel
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Lampárna

Příspěvek od Black »

pave píše:...Do Poděbrad to mám 15km...
Takové kósek 8O - to je snad povinnost! :roll:
Uživatelský avatar
Kronicar
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 900
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Kronicar »

Jak píše Black, rádi mezi sebou uvítáme nového fiatáře...
Budeme rádi za poslání přihlášky e-mailem, která je zde na stránkách v akcích v pozvánce na Poděbrady 2013.
Fiat 1100 -1939
Fiat 2300 S -1963
Fiat 600 D -1965, 1968, 1969
Fiat 850 SC -1971
Fiat 128 SC -1975
Fiat 128 A - 1971
Fiat 238 -1980
Fiat 127 Mk 2 -1980
Fiat Uno 1.3 Turbo -1986
Lancia Beta 2000 HPE -1978
.....a to není všechno
Uživatelský avatar
Renda ze Záboří
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 357
Registrován: neděle 4. listopad. 2007 10:54
Bydliště: Záboří 12
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Renda ze Záboří »

Chlapi někdo po mně chtěl bílý kryty blinkrů na Fiata 128 - mám je a zapomněl jsem kdo - stáří je svině :mrgreen: :mrgreen:
"I kdybys 100x žil, blbost nevymýtíš!"
(Ehlenovo moudro)
Uživatelský avatar
pave
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: středa 20. únor. 2013 8:58
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od pave »

Přijedu asi určitě,přihálšku pošlu.Dost jsem se na něm vyblbnul ,tak se přijedu ukázat.Fotky na http://www.pave.wz.cz
Pavel
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od 1/2 litr »

pave píše:Loni jsem dodělal drakouše(F600).Na žádném srazu jsem nikdy nebyl a chtěl bych se prijet podívat.Do Poděbrad to mám 15km.tak se chci zeptat jestli je to možné.
Přijeď!
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
1/2 litr
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 275
Registrován: pondělí 19. listopad. 2007 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od 1/2 litr »

Renda ze Záboří píše:Jo Půllitře i bych Ti ji rád ukázal, ale dárce nereaguje....... :retard: :retard:
Hm., co se dá dělat... Asi dostal zaracha.
Fiat 500 F - 1970 Bambino
Fiat 600 D - 1962
Fiat 850 BN - 1970-2016 Rychlík
Fiat 900T - 1978 Pulmino
Fiat Uno - 1989
Steyr-Puch 700C
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Tříprsťák »

pave píše:Přijedu asi určitě,přihálšku pošlu.Dost jsem se na něm vyblbnul ,tak se přijedu ukázat.Fotky na http://www.pave.wz.cz
To je dobře, jen přijeď, vloni tam bylo šestistovek docela dost málo, každá bude dobrá!
Koukal jsem na ty tvé fotky, je vidět, že ses mu opravdu věnoval a zdá se, že docela poctivě. Zaplťpánbůh za každého takového jako jsi ty, bez nich by tato autíčka rychle zmizela ze silnic. Takže za všechny fiatáře: díky, díky, díky. Jsem moc rád, že fenomén šikovného českého motoristy se ještě neposunul do roviny vyprávění bájných starců.
Možná by ještě fiátek zasloužil trochu více citu pro dobovost, když už jsi mu dal tolik svého času a umu, i když chápu, že někdo má fiátka jen tak pro radost a na poježdění a na jeho autentičnosti mu nemusí záležet - i takový přístup našinec musí respektovat, protože pořád je to mnohem lepší situace, než když fiátek pro nezájem skončí v totální hnilobě. Ale i tak, přimlouval bych se aspoň za sundání těch velkých novodobých světel na zadku (mlhovka+couvačka) a jejich náhradu za něco decentnějšího a dobovějšího. Také plastová antena zbytečně kazí dojem, nahradit jí aspoň nějakou chromovanou by autíčku opticky dost prospělo. Já osobně bych ještě sundal ty reflektory z Octavie a nahradil je Fiatími, samozřejmě. A už držím hubu. Je mi jasné, že z toho neděláš veterána, chceš ho mít podle sebe, sedět v pohodlném křesle a tak... Fiátek je krásný a je fajn, že přežil a svět ho může vidět :D
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Uživatelský avatar
Tříprsťák
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 441
Registrován: sobota 3. listopad. 2007 16:08
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Tříprsťák »

Slyšel jsem dobrý hlod (nyní docela aktuální):
"Na co furt někdo vymýšlí nějaké atomové bomby? Na nás by stačilo pořádný sněhový dělo a jsme všichni v p..." :greenf:
Fiat 1100/103E: 1957
Fiat 600D: 1961 polocabrio, 1962, 1968, 1968, 1969
Fiat Panda: 1988, 1997 4x4, 1991 Selecta
Lancia Y: 1996 (variator), 1988 (LPG)
Chrysler Voyager 3,3: 1994, 1995 (LPG)
Trabant 601: 1977
Jawa 250: 1961
Uživatelský avatar
Pedro
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 524
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 6:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od Pedro »

tak tomu říkám myšlenka týdne. Tříprsťáku, jako jo. Dobrý.
F I A T 1 2 5 b e r l i n a , 2 x O H C , 1 6 0 8 c c m , 9 0 H P - Ital, 1 9 7 0
ALFA ROMEO ALFETTA 2,0 96 kW, 1 9 8 5
FIAT STILO 1,9 JTD, 8 5 k W
Uživatelský avatar
pave
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: středa 20. únor. 2013 8:58
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna

Příspěvek od pave »

Připomínky k světlům,anténě,reflektorům atd. beru,ale cojsem sehnal nebo měl doma,to jem tam dal.Časem to vyměním za dobovější.
Pavel
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Lampárna

Příspěvek od Black »

Tak jsem si myslel, že už mě toho moc nedokáže překvapit - příjemě už vůbec. Pohledal jsem po baráku ten rezavý šrot co jsem před nějakým rokem odšrouboval z osmpade a zkusil jsem v Brně pohledat firmu, kde by to opískovali. Hotovo za dva dny, cena 300,- Kč 8O
http://img1.rajce.idnes.cz/d1/2/2941/29 ... .jpg?ver=0
Koudy
Aktivista
Aktivista
Příspěvky: 78
Registrován: úterý 6. listopad. 2007 13:51

Re: Lampárna

Příspěvek od Koudy »

Blacku zdraví Koudy Tábor to je tato firma
http://www.kromabrno.cz/kontakt.html
www.fiatklubtabor.cz
Black
Notorický kecal
Notorický kecal
Příspěvky: 335
Registrován: pondělí 5. listopad. 2007 11:15
Bydliště: Žatčany

Re: Lampárna

Příspěvek od Black »

Koudy - BINGO - to jsou oni. :ok:
Odpovědět