"Výjezdní zasedání"

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-o 8O :? 8) :lol: :mad: :razz: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :neutral: :mrgreen: =) x( :grin: :retard: :nene: :ok: :bad: :greenf:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: "Výjezdní zasedání"

Re: "Výjezdní zasedání"

od Ondrej » úterý 19. květen. 2020 21:22

Tak tě nevim, jestli to ticho znamená, že nikdo nepřijede, nebo že to tady nikdo nečte. :roll:

Já to aktuálně vidím tak, že přijedu pravděpodobně až na večerní posezení, ale zase bych se nejspíš zúčastnil nedělní procházky do Ameriky. Nebo do Mexika. Hlavně kamkoliv za hranice :)

Re: "Výjezdní zasedání"

od Kronicar » úterý 19. květen. 2020 15:57

Je domluvená prohlídka skanzenu Solvayovy lomy a projížďka drážní mašinkou, následuje pro fyzicky zdatné pěší výšlap do Svatého Jana pod Skalou a zpět. Odpoledne pak již slibovaná chata na Mořině a opékání venku či uvnitř.... V neděli možnost procházky okolo lomu Velká Amerika a Mexiko.

Re: "Výjezdní zasedání"

od Kronicar » pátek 15. květen. 2020 11:24

Pro upřesnění, plánovaná nedělní (24. 5. 2020) návštěva podzemí lomu Velká Amerika je prozatím odložena....

"Výjezdní zasedání"

od Kronicar » pátek 15. květen. 2020 11:04

Výstavy a srazy jsou zatím zrušené, ale výlet bychom si dát mohli. V sobotu 23.5.2020 je plánován výlet po Berounsku. Sraz je v 10 hodin na parkovišti u Penny marketu v Černošicích. Program ještě není pevně daný, bude záležet na počasí. Ale navštívíme nějakou zajímavost okolí, kam dojedeme v koloně (Karlštejn, Bubovický skanzen, Malá či Velká Amerika, Hradiště Tetín, Koněprusy, atd. - doladíme během příštího týdne), večer zakončení akce na známé lovecké chatě na Mořině - tedy možnost přespání do neděle a opékání špekounů - pokec do pozdních večerních/ranních hodin. Dejte vědět kdo přijede....

Nahoru