Renovace F500/F

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-o 8O :? 8) :lol: :mad: :razz: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :neutral: :mrgreen: =) x( :grin: :retard: :nene: :ok: :bad: :greenf:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Renovace F500/F

Re: Renovace F500/F

od Renda ze Záboří » úterý 7. září. 2021 22:10

O renovacích něco vím a je třeba si hned na začátku říct, jaký auto vlastně chcete! Buď na ježdění a aby něco vydrželo nebo vozidlo historicky věrné. Ceny renovací letí nahoru, protože všeobecně zdražuje práce a to hodně, díly také, ale ne tolik. Cena renovace 5 kila v prvním případě vychází cca 150-250 000,- Kč v tom druhém 300 000,- Kč a i více.......Cena se odvíjí hlavně od stavu a shnilosti karoserie. Obecně je levnější z Italie dovézt hotové auto - 5-10 000,- eu a jezdíte hned a to své prodat.
Bohužel lidí, kteří umí vůz dobře zrenovovat moc není, takže si budete muset někde stoupnout do fronty a třeba i pár let počkat! Bohužel mladí se snaží nějaké peníze vyčumět z mobilů a řemeslo je pro ně sprostý slovo! Já už renovace nedělám, protože co jsem měl udělat je skoro hotový a sklonek života věnuju mejdanům a jiným obveselujícím aktivitám.........

Renovace F500/F

od Milena » úterý 7. září. 2021 9:22

Zdravím všechny nadšence :brow:
Nastal čas, kdy se chystám dopřát své Hašlerce - Fiat 500/F 1970 - nějakou péči. Minimálně potřebuje natáhnout komplet novou elektriku, pořešit interiér, vyspravit pár prohnilých děr, nová kola.... Když to tak počítám jedno k druhýmu, a když už bude odstrojená, vypadá to na kompletku :oops:
Nejradši bych jí na zimu někam šoupla a na jaře si jí vyzvedla celou novou a krásnou. Tak nějak tuším, že do toho budu muset zainvestovat nějaký prachy, i tuším, že to nebude málo ale úplně konkrétní představu nemám. Na kolik cca vás vyšla renovace vašich mazlíků? Prosím prosím, měli byste kontakt na někoho megašikovnýho, ověřenýho a spolehlivýho, kdo by byl schopný a ochotný se do toho pustit a nesedřel mě přitom z kůže? Ideálně Praha-Západ/Praha/Střední Čechy. Za případné tipy moc a moc děkuji :ciao:

Nahoru