Trysky ostřikovače

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) :( :-o 8O :? 8) :lol: :mad: :razz: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :neutral: :mrgreen: =) x( :grin: :retard: :nene: :ok: :bad: :greenf:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Trysky ostřikovače

Re: Trysky ostřikovače

od Pedro » pondělí 23. únor. 2009 19:06

No něco podobného jako spona tam bude. Nevidím tam ale jen se tam dostanu dvěma prsty a na omak je to jakoby plechový klips ale nejde celá tryska vyšroubovat, vytáhnout ani vyvyklat. Zkusím tam ještě nasměrovat zrcadlo.
Díky. Petr

Re: Trysky ostřikovače

od Pavel KV » pondělí 23. únor. 2009 8:16

Nebo je také druhá možnost, že jsou pouze zasunuté do umělé průchodky a jdou opatrně vytáhnout. Bez potíží jsem je z jednoho Fiatu 125 před lety vytáhl směrem nahoru včetně přívodní hadičky, kterou jsem poté nahřál a sundal.

Re: Trysky ostřikovače

od Renda ze Záboří » neděle 22. únor. 2009 23:11

Pedro píše:Zdar, potřebuji poradit, jak mám vyndat z karosérie trysky ostřikovače. Petr
Fiatí trysky mají dole matičku M6 na 10 klíč, takže povolit - problém bývá v tom, že matička je většinou z Fe a tryska mosazná a prevít článek elektrický to za léta dokáže dokonale spojit rezem - takže upřímnou soustrast - až budeš montovat nové doporučuju matičku též mosaznou nebo nerez! Trysky tu mám taky nové, ale nenabízím neb na zdejší Fiaťácké poměry jsou nekřesťansky drahý......

Trysky ostřikovače

od Pedro » neděle 22. únor. 2009 19:53

Zdar, potřebuji poradit, jak mám vyndat z karosérie trysky ostřikovače. Vůz je to F 125 ale trysky by měly být stejné jako
u ostatních Fiatů. Jsou to takové ty, co mají zboku ten šroub s kterým se naklání tryska. Potřebuji celý ten díl vyhodit z kastle. No a u F 125 je to tak zmršené, že nevidím zespodu jak to drží. Tak se ptám ať to v tom mrazu nějak nezmrvím.
Díky. Petr

Nahoru